771 Shares 9805 views

„Flucostat” i alkohol: współdziałanie i kompatybilność

To jest ludzka natura brać leki na różne choroby i dolegliwości. Ale czasami leczenie spada na każdej ważnej uroczystości i święta. Wtedy nie ma wątpliwości co do tego, czy możliwe jest łączenie alkoholu z przepisanych leków. Dzisiejszy artykuł pomoże Ci zrozumieć, jak współdziałać z tabletem „Flucostat” i alkoholu. Czy dopuszczalne jest, aby je połączyć i jak to grozi osobie?


Kilka słów o leku

„Flucostat” Tabletki produkowane są „Pharmstandard” rosyjska firma. Składnik aktywny leku jest flukonazol. Lek do leczenia zakażeń grzybiczych o różnej lokalizacji (na skórze, błonach śluzowych narządów płciowych, itp). W tym narzędziu apteki można kupić bez wizytę u lekarza. Wielu konsumentów nie tylko to, bo nie ma zbyt wiele czasu na wizytę u lekarza. Już w trakcie leczenia może być pytanie, czy jednoczesne stosowanie pigułek „Flucostat” i napojów alkoholowych dozwolone. Odpowiedź na to pytanie, wielu użytkowników szuka dzisiaj. Będziemy zrozumieć więcej.

„Flucostat” i alkohol: Zgodność

Opinie konsumentów mogą przenosić różne informacje. Niektórzy ludzie zakładają, że w połączeniu z alkoholem lek może być i inni będą mówić o zakazie. Aby poprawnie odpowiedzieć na pytanie, należy rozpocząć z podsumowaniem badania. Który opowiada o „Flucostat” instrukcji?

Ceny leku jest w zakresie od 200 do 250 RUB za tabletkowania jest obecny w kompozycji, w której 150 mg substancji czynnej. Producent twierdzi, że kwota ta jest wystarczająca do leczenia kandydozy pochwy w ostrej fazie. Lek nie powinien być stosowany w przypadku nadwrażliwości. Ponadto, w tym samym czasie jest do przyjęcia „Flucostat” drink antyhistaminowymi i czynniki stymulujące ruchliwość jelit. O alkoholu nie mówi nic w instrukcji. Wielu konsumentów może wziąć to jako pozwolenie na kombinacji leków przeciwgrzybiczych i etanolu.

Jak do interakcji z lekiem i etanolu w organizmie człowieka?

Wiesz już, że używanie narkotyków „Flucostat” pleśniawki. Eliminuje syntezę steroli w komórce grzyba, zapobiegając infekcję. Już w trakcie pierwszej godziny wskazuje maksymalne stężenie aktywnego składnika u pacjenta. W leczeniu kandydozy jest zabronione pić drożdże piwne i inne napoje, jak będą przyczyniać się do rozwoju choroby. Również w trakcie leczenia trzeba zrezygnować słodkich napojów gazowanych. Można stwierdzić, że pigułka „Flucostat” i alkohol w postaci piwa, szampan, wino musujące nie mogą być łączone. W przeciwnym razie efekt leczenia nie może być tak, jak można się spodziewać.

Co więcej napojów alkoholowych? Czy to możliwe, aby połączyć „Flucostat” i alkohol (wytrawne wino, whisky, brandy lub wódki)? Odpowiedź na to pytanie jest prosta: jest to niemożliwe. Fakt, że lek anty-grzybicze ma wyraźny hepatotoksyczności. Więc to jest często przepisywany w połączeniu z lekami do regeneracji wątroby. Jeśli wziąć pigułkę i pić alkoholu, reakcja organizmu może być nieprzewidywalne. Etanol jest przetwarzany przez wątrobę, a ten korpus będzie skierowany do filtracji leków. Zatem niszczące działanie alkoholu łatwo trafić nerwowego, układu sercowo-naczyniowego, nerek i mózgu.

Konsekwencje połączeniu

Jak wziąć „Flucostat” to zależy od lokalizacji choroby grzybiczej. Lek może być stosowany od jednego dnia do dwóch lat. Indywidualny program zawsze wybiera lekarza. Podczas całego kursu powinien powstrzymać się od picia alkoholu. Jeśli brać leki z etanolu, możliwe jest uzyskanie następujących czynności:

  1. Lek będzie nieskuteczna, a problem pozostanie nawet po zakończeniu kursu.
  2. Alergiczna reakcja przebiega (w pokrzywka i świąd obrzęku i wstrząsów).
  3. Cierpi na wątrobę.
  4. Nie będzie ból głowy, bezsenność, lub, wręcz przeciwnie, senność.

Praktyka pokazuje, że nawet małe dawki alkoholu czasami zmniejszać skuteczność leków przeciwgrzybiczych. Dlatego pacjent powinien być dokonana jedynie wyboru: podjąć „Flucostat” lub spożywają alkohol.

dodatkowo

słychać od wielu klientów, że „Flucostat” – nie jest antybiotykiem, aby całkowicie zrezygnować z korzystania z napojów alkoholowych. Rzeczywiście, lek nie powoduje w połączeniu z etanolem strasznych reakcji disulfiramopodobnyh. Pacjenci mówią, że wielokrotnie picia alkoholu i brania „Flucostat” z drożdżami, ale nic złego z nimi, to nie zdarza. Lekarze mówią, że konsekwencje takiego niewłaściwego leczenia nie zawsze są natychmiastowe. Może pokażą się znacznie później. Dlatego też zaleca się, aby powstrzymać się od alkoholu w trakcie leczenia.

Ile mogą być podjęte po wypiciu „Flucostat”? Powstaje pytanie to u pacjentów, którzy uczestniczyli w przeddzień uroczystości i pił, a następnego dnia są gotowi, aby rozpocząć leczenie. Weź środek przeciwgrzybiczy może być tylko wtedy, gdy etanol całkowicie przynieść ciało. Tabletki należy pić na czczo rano. Jeśli wczoraj zdecydowano dużo alkoholu, to z pewnością nie wylęgają rano. Rozpocząć leczenie dzień po ostatnim użyciu alkoholu.

Kiedy można pić po „Flucostat”? Kwestia ta ma mniejsze znaczenie niż jego poprzednik. Lekarze zalecają, aby poczekać co najmniej na siedem dni, a okres odstąpienia od tego leku są bardzo wysokie.

podsumować

Dziś można dowiedzieć się, co do powiedzenia na temat zgodności etanol i preparat „Flucostat” instrukcji. Cena leku, jak już wiesz. Połączyć leczenie z picia napojów alkoholowych, czy nie – to prywatna sprawa każdego pacjenta. Lekarze nie mogą zakazać, ale mogą zapobiec, zalecane i rozmawiać. Słuchać rad lekarzy i nie poddawać się prowokacji, mówiąc, że „Flucostat” i alkoholu kompatybilne.