788 Shares 1847 views

Agibalova Margarita: biografia, życie osobiste

Cokolwiek można powiedzieć o kontrowersyjnego projektu publicznego „House 2” oraz że projekt jest zbudowany w całości na występy aktorów, niektórzy uczestnicy są uderzające w ich szczerość i dokonaj fanów uważnie śledzić losy bożków po odejściu słynnego telestroyki. Więc Agibalova Margarita był w stanie zbudować rodzinę nad projektem, aby urodzić syna grzywny i kontynuować swoją podróż na szczęście jest już poza kamer.

biografia dziewczynki

Margarita Marso (Agibalova) urodził się 22 sierpnia 1990 roku w stolicy Rosji Moskwie. Jej duża rodzina przeniosła się do stolicy Kazachstanu do przeprowadzenia długo przechowywane marzenie matki rodziny. Margarita nie jest jedynym dzieckiem w rodzinie, ma starszą siostrę Olgę, a młodszy brat Olega. Rita ukończyła z dyplomem „Finanse i Kredyt”, ale stało się to po tym, jak opuścił dom „2”. Ona przyszła bardzo wcześnie w aparatach zabytków telivizionnyh kiedy przebywał jako gość w miejscu popularnym serialu, nie było i 18 lat.

debiut TV

Od samego początku w miejscu słynnej wystawie pojawił siostra Margarity Olgę. To umocnił się na projekt, gdy na zaproszenie liderem projektu, pojawił się w telewizyjnym show rodziny Olgi. Rita natychmiast przyciąga do chłopaka siostry Andrei Czerkasow. Młody mężczyzna spędził dużo czasu z nowym przyjacielem, który spowodował straszna zazdrość Olga Agibalova. Po rozstaniu z Olgą, Andrei aktywnie odpowiadały Rita. Młodzi ludzie czekają na dziewczyny, aby mieć więcej niż 18 lat i może ona swobodnie przyjść do projektu. Facet natychmiast spadł szaleńczo zakochany w dziewczynie od roku i aktywnie czekając na jej powrót. Niestety, mimo długiego oczekiwania po powrocie do kłótni i skandali dziewcząt w końcu zniszczył ich związek.

Agibalova Margarita i Jewgienij Kuzin

Po pierwszych nieudanych związkach, że jej nie stracić i zwrócił uwagę na pogodnym i otwartym partii Evgeniya Kuzina. Ich romans zakończył się trąba powietrzna, która kilka miesięcy później ogłosiła ciążę. Eugene był bardzo zadowolony z tego rozwoju natychmiast i dziewczyna zrobiła ofertę.

W 2009 roku Eugene i Rita byli małżeństwem, a wkrótce urodziła pierworodnego. Nowonarodzony syn otrzymał imię Mitia. Ale miesiąc po miesiącu ich związek stał się coraz gorzej. Agibalova Margarita Eugenia oskarżony o braku wsparcia jego rodziny, a rodzina Eugeniusza obwinia Margarita. Prawda w to naprawdę było, Irina (matka dziewczynki) w każdy możliwy sposób ingerować w życiu córki i jej męża, dosłownie nadając nowo wykonaną mąż córkę błędu. Po przeniesieniu się do projektu, Irina stała się członkiem show, a jego całkowita kontrola była nieunikniona. Ciągłe skandale między matka-in-law, i nie przestaje migać na ekranie telewizora.

Niestety, młode rodziny nie mógł znaleźć kompromis w związku. Młodzi ludzie są rozwiedzeni.

Margarita Agibalova i Pavel Marso

Nie znajdując odpowiedni wybrany, Agibalova Margarita opuścili projekt wraz ze swoim synem. Wkrótce poznała jej bratnią duszę. Pavel Marso był również związany z projektem telewizyjnym, ale przez długi czas, nie zatrzymać się na telestroyke. Inteligentny, wykształcony facet po prostu lubił dziewczynę, bo był całkowitym przeciwieństwem swojego byłego męża. Po wielu komunikacji wśród młodzieży rozpoczął poważny związek. Wkrótce następuje oświadczyny i elegancki ślub. Margarita dał Pavlu MARSO córkę, która została nazwana urocze imię Bella. Pavel Marso stał prawdziwy ojciec i syn z pierwszego małżeństwa z Małgorzatą. wziął całą opiekę rodziny. Evgeny sama (ojciec syna) nie pomaga w wychowaniu dziewczynki i dobro dziecka. Miłośnicy przez długi czas mieszkał w Moskwie, a następnie postanowił udać się do Cypru. Rita codziennie zadowala fanów z nowymi zdjęciami z miejsca zamieszkania. Ona również mówi o swoich planach na najbliższą przyszłość i przyznaje, że jest już w stanie poświęcić czas na ich wygląd i kształt. Margarita jest zainteresowany w sporcie i codziennie rano idzie na metę na morze. Nowe Margarity dom Agibalova stała się rajem dla dzieci małżonków. Świeże powietrze, cicha okolica i morze – prawdziwy raj dla sielanki rodzinnej.