748 Shares 7407 views

Kto nie shugaring twarzy: opinie

Od czasów starożytnych kobiety zwrócić szczególną uwagę na ich skórze gładkość. Wielka popularność otrzymał usunięcie cukru włosów – shugaring. Niektóre osoby mają uporządkować nie tylko ciało, ale także twarz. Ale czy to możliwe, używać cukru w tak delikatnej części ciała? Zastanów się, co dostaje shugaring Facial opinie.

Dlaczego kobiety rośnie zarost?

Jeśli przyjrzeć się bliżej skóry każdej dziewczyny, widać lekki meszek. To jest normą, a to nie jest konieczne, aby się go pozbyć. Resort do depilacji stoi przy intensywnym wzroście ciemne i sierści. Powodem ich pojawienia się może być poważnym problemem:

 • Naruszenie prace tarczycy.
 • Nadmierny poziom hormonów męskich.
 • Choroby nadnerczy i jajników.

Jest również źródłem gęstą roślinnością mogą być następujące czynniki:

 • Dziedziczność.
 • Hormonalne leki i niektóre leki.
 • Ciało restrukturyzacji (dojrzewanie, ciąża, klimakterium).
 • Dużo stresu.

Niezależnie od powodu, należy odwiedzić ekspertów, aby ją wyjaśnić.

metoda shugaring

Shugaring – jest to sposób usuwania włosów, która jest wykonywana za pomocą lepkiej pasty cukrowej. Jest on rozprowadzany w skórze i jest usuwany wraz z niechcianych włosków. Sposób jest hipoalergiczna. Struktura pasty wchodzi cukier, wodę i kwas cytrynowy. Niektórzy producenci dodają aromatu, ale ten produkt nie jest odpowiedni dla danej osoby.

Ci, którzy nie shugaring na twarzy, pozostawić pozytywne opinie. Procedura jest stosunkowo szybkie i daje długotrwałe rezultaty. Cukier usuwanie włosów jest również dobre, bo można to zrobić w domu. Nie ma zatem potrzeby, aby przejść do kabiny i pozostawić go kilka tysięcy za usługi. Wystarczy kupić gotowy makaron i gotować samemu. Jeden polukilogrammovaya słoik kosztuje około 500 rubli, ale brakuje kilku miesięcy.

Mogę zrobić shugaring twarz?

Długi czas, aby pozbyć się dodatkowych anten, włosy z brody, a nawet dokonać korekty brwi cukru w domu – bardzo kuszące. Ale czy shugaring bezpieczny na swojej twarzy? Recenzje dziewcząt i panów powiedzieć, że usunięcie cukru włosy są najbardziej odpowiednie dla tej delikatnej dziedzinie. Taka metoda nie uszkadza skórę, ale tylko usuwa górne martwe warstwy nabłonka. Powoduje to rodzaj peelingu, który staje się dobry bonus do procesu pozbycia się roślinności. Ostrza również uszkodzić skórę, zagęścić włosy i poprawić ich wzrost. Dlatego shugaring – jest wspaniałą alternatywą do golarki.

Nieprzyjemne konsekwencje w postaci alergii i podrażnień nie będzie, jeśli używasz wysokiej jakości i odpowiedniej pasty do twarzy. Nie powinno być z olejków eterycznych i ekstraktów roślinnych. Są tylko dobre dla innych części ciała. Ale twarz to lepiej nie ryzykować.

Zalety depilacji cukrowej

Shugaring twarze kobiet opinia jest przede wszystkim entuzjastyczne. I nic dziwnego – w tej procedurze, jak wiele pozytywnych punktów!

 • Włosy nie rosną na dwa tygodnie lub dłużej.
 • Skóra nie jest podrażniona.
 • Roślinność w końcu mięknie, staje tonshe i łatwiejsze do usunięcia. W niektórych przypadkach, znika na zawsze.
 • Resztkowa pasty mogą być łatwo usunięte w porównaniu z roztopionym woskiem.
 • Włosy rzadko rosną w głąb skóry.
 • Dostępność składników na pastę.
 • Shugaring – to również łatwe do obierania.
 • Minimalna przeciwwskazań.
 • Słoik gotowanego cukru może być przechowywany przez dłuższy czas, a nawet zamrozić.

wady shugaring

Podobnie jak wszystkie metody depilacji, shugaring ma swoje wady. Pierwsza kobieta twarz z dość wysokimi kosztami usług, jeśli weźmiemy pod uwagę leczenie salon. Trzeba też trochę jak z roślinnością, gdyż włosy są usuwane tylko przez 4-5 milimetrów.

Jakie są wady, jeśli większość posiadania domu usuwania włosów na twarzy Shugaring? Recenzje dziewcząt często zawierają takie informacje, że jest to bardzo trudne do gotowania makaronu. I to jest prawda. Czasami trzeba przenieść wiele produktów, zanim znajdzie idealny przepis. Należy również być w stanie określić stand-by, pasta nie wyjdzie zbyt miękkie lub bardzo trudne.

Nie eksperymentować z gotowania makaronu, można kupić gotowe. Przez tylu dziewcząt pochodzą reshivshiesya usuwanie włosów w domu. Bez dostatecznej umiejętności w postępowaniu mogą brać bardzo długo.

Ból cukru depilacji

Większość metod usuwania włosów powodować dyskomfort. Włosy wyrwane z korzeniami – stąd ból. Jednak opinie dziewczyny twierdzą, że nie ma potrzeby cierpieć przez długi czas. Ciężkie dyskomfort jest tylko w ciągu pierwszych procedur. Jeśli nie shugaring sposób ciągły, bez przerw na maszynce, osłabione mieszki włosowe i włosy będą łatwiejsze do ucieczki.

Większość zakończeń nerwowych na górnej wargi i bikini obszarze. Więc to jest najbardziej bolesny obszar. Mimo to bardzo popularny shugaring twarz. powiedziano, recenzje, zdjęcia (przed i po), które opuszczają dziewczynom, że raz w miesiącu można i być pacjent ze względu na piękno. Kiedy nadmierne panie czułości powodzeniem przy użyciu specjalnego kremu znieczulającego. Oni nie pomagają tylko w pojedynczych przypadkach.

technika

Jeśli zdecydujesz się na twarzy usuwanie włosów w domu, pierwszym treningu na „szorstkie” części ciała (na przykład na nogach). Po otrzymaniu niezbędnych umiejętności, przejść do warg i brwi. usuwanie włosów przy użyciu cukru odbywa się w kilku etapach:

 • Wytwarzanie skóry. Pierwsza strona epiliruemy dezynfekcji. Do tego dobrze nadaje „Miramistin” lub tańszy – „chlorheksydyny”. Po pocenie stref w dużym stopniu talk stosowane do pasty nie zsunąć. Zazwyczaj jest to obszar pach i bikini. Delikatny obszar twarzy może być również traktowane, jeśli boją się ich uszkodzenia.
 • Usuwanie włosów. Skóry i wyciągnąć na niego nakłada się na podgrzewanym kawałka makaronu. Ważne jest, aby zrobić to na wzrost włosów. Odczekaniu kilku sekund do cukru „uzależniony”. Po gwałtownym szarpnięciem pasty rozdarcie wobec wzrostu włosów. Posiada własną niuanse shugaring twarz. Recenzje dziewcząt zawierać zalecenia, które powinny być zrobione z drobnymi szwów. Dlatego konieczne jest użycie dwóch palców lub małe papieru (tkanin), gdy sztuki taśmy bandaża.
 • Zakończenie. Resztki usunięto makaron wilgotnych chusteczek. Po raz kolejny, trzeba zastosować środek dezynfekujący. Na życzenie można dodatkowo skorzystać kojący balsam. Ale jak opinie, zaczerwienienie i opuchlizna szybko iść sami.

Wybór makaronów i metoda usuwania włosów

Często używać pasty o średniej twardości – jest uważane za uniwersalne dla wszystkich obszarów ciała. Jeśli masz ciepłą dłoń, a następnie podjąć trudne. W przypadku tych rodzajów makaronu usuwania włosów odbywa się za pomocą ręcznych. Oznacza to, że trzeba pracować rękami. Więc można zmniejszyć ból i zapisz produkt. Ale początkujący często czują się nieswojo i sztywny średnio pasta shugaring. Dla osoby (opinie potwierdzić) lepiej nadaje delikatnej wersji.

Wykwalifikowani rzemieślnicy brwi i anteny zaleca stosowanie miękkiej pasty. Pracy z jej potrzebą techniki bandaż, który jest o wiele łatwiejsza manipulacja. Co oznacza, że stosuje się pastę z łopatką na cienkiej warstwie skóry oraz nakładają się na wierzchu papieru lub pasa tkaniny. Rozkłada się bardzo łatwo, wraz z cukrem i włoskami. Metoda ta jest bardziej prosty, szybki, ale nie ekonomiczne. Czasami zamiast listwy są jedną łopatką.

Cechy depilacji brwi i anten

Obszary te są bardzo małe, więc trzeba pracować pasta do zębów o wielkości ziarna grochu. Ale nawet ta rada nie zawsze zachowaj nas od błędów. Kobiety często depilacji brwi mistrzów zamiast własnego domu. Świetna okazja, aby wyciągnąć nadmiar włosy i zepsuć kształt. Dlatego wiele kobiet zaufać tylko profesjonaliści shugaring twarz. Opinie, zdjęcia wyniki potwierdzają ten fakt.

Kilka dni przed zabiegiem zaleca się zrobić lekkie złuszczanie lub codzienne zarośla. Konieczne jest, aby oczyścić pory i usuwają martwe komórki naskórka, które przeszkadzają w pracy. Z kolei, jest to dobra profilaktyka wrastania włosków. Przed depilacji (jeśli robisz to w domu), można zastosować okład ciepły do wywaru z rumianku i dziurawca – oni koją skórę.

Maseczki po shugaring

Gdy procedura zostanie zakończona, obszary proepilirovannye trzeba zastosować trochę krem odżywczy. Dla dziewcząt intensywnego nawilżania używać naturalnych śmietany. Jeśli nie było silne zaczerwienienie i złuszczanie, konieczne jest, aby traktować takie skóry antyseptyczne przygotowania, jako „ratownika”. Podrażnienia przemyć wywar z rumianku, szałwii, kory dębu i glistnika.

Z powodu awarii zasad usuwania włosów jest bardzo różny shugaring Facial opinie. W domu, że nie należy lekceważyć, ponieważ twarz – jest to najbardziej widoczna część ciała. Czego nie robić ze skóry wokół brwi i usta?

 • Czesanie z pojawienia się świądu.
 • Przemyć za pomocą gorącej wody lub ciepła kompresuje nakładki.
 • Używaj kosmetyków.
 • Opalać lub odwiedzić solarium.

Do zapobiegania wrastania włosków jest konieczne stosowanie peelingu 1-2 razy w tygodniu.

Przeciwwskazania

Dziewczęta i mistrz shugaring pamiętać, że ten rodzaj depilacji twarzy nie pasuje do wszystkich. Procedura jest dać, jeśli:

 • cukrzyca;
 • padaczka;
 • stan zapalny i owrzodzenia na skórze.

Również nie zaleca się depilacji cukru twarz w czasie upałów. Wysokie ryzyko zapalenia i trądziku. Ale to, co jest niezwykłe osoba shugaring wolno robić nawet w okresie ciąży i karmienia piersią.

odkrycia

Można je podsumować, że shugaring Facial większości pozytywne opinie i zalecił do domu. Jest to tani i skuteczny sposób na pozbycie się włosów, który jest odpowiedni dla prawie wszystkich kobiet.

Mówi się, że depilacja cukier cieszył nawet Kleopatrę. Metoda jest już od tysięcy lat. reklama zaufania lub usunąć zarost przetestowane sposoby – wybrać.