315 Shares 5101 views

Dom 6 6. Disposition domy z drewna

W podmiejskiej i wiejskiej budynku znów stają się popularne domy drewniane. Można to wytłumaczyć ich niezawodności, piękna i praktyczności, efektywności środowiskowej i innych pozytywnych cech. Według statystyk, najczęściej wybrany do budowy domu 6 do 6, w której układ może być zupełnie inna.

Wydajność i wygoda

Dla wielu twórców kryteria te są kluczowe. Ci, którzy cenią sobie szacunek i solidność domu, wybierając cegły lub kamienia domów. Ale jeśli koszt jest ważne, w połączeniu z optymalnym komfortem, opcja najbardziej praktyczne byłoby pomieścić 6 do 6, układ jest wybierany przez właścicieli pragnienie.

korzyść

Może się wydawać, że 36 metrów kwadratowych będzie wystarczające dla małej rodziny. Jednak ten problem można łatwo rozwiązać, dokonując dom 2-piętrowy, lub wyposażyć poddasza, a tym samym obszar znacznie wzrośnie. Ponadto, może on być przedłużony do mocowania taras. W związku z tym układ z domu 6 do 6 może być bardzo wygodne.

Opcje układu

Planowanie wakacyjny 6 6 odbywa się, w zależności od liczby kondygnacji. Na tym samym piętrze zaaranżować pokój kuchnia i łazienka. Można zrobić szafę do przechowywania. Często projekt dodany do tarasie.

Zalecenie. Wykusz pozwala na zwiększenie powierzchni, dając indywidualność domu.

Drugie piętro lub poddasze pozwalają lepiej wyposażyć dom. W takich przypadkach może być położone na 1 piętrze w salonie czy kuchni, spiżarni i łazienki spalania, na 2 – sypialni.

Zalecenie. Ze względu na fakt, że pewien obszar powinien być przeznaczone na schody, pokój dzienny i kuchnia na dole jest lepiej zjednoczyć i zorganizować spiżarni pod schodami.

Making of planowania

Aby zaoszczędzić, jeśli zbudowany dom 6 na 6, układ może również być sporządzone w sposób niezależny. Jednak konieczne jest, aby wziąć pod uwagę pewne niuanse.

  1. Przede wszystkim, powinniśmy przeanalizować informacje dotyczące linii zabudowy, zainstalowane we wsi. Jest ona ograniczona do położenia domu w stosunku do zewnętrznej granicy składowiska i granicy z sąsiadami. Ten wymóg bezpieczeństwa pożarowego. Zasadniczo „linia czerwona” wynosi 3 m od ścianek bocznych 5 m od elewacji.
  2. Konieczne jest, aby stworzyć plan strony, zauważając istniejących budynków, innych struktur, drzew i krzewów. Umożliwi to plan, aby zrozumieć, jak będzie wyglądać okna, a nie, czy aby nie kolidować z „obiektów” w normalnej eksploatacji i budowy, itd.

Zalecenie. Jeśli nie ma na miejscu dobrze lub dobrze jest konieczne, aby spróbować punktu poboru wody w domu był bliżej.

3. Plan na miejsce przyszłego domu 6 przez 6, która planuje własną rękę, trzeba pamiętać, taras, weranda lub grupa przód. Przed planowania jest określenie celu i liczbę pomieszczeń, ich odpowiednią lokalizację, itp

4. Pomyśl nad ogrzewaniem, umieszczając kominek lub piec.

Przy sporządzaniu planu można zobaczyć projekty model lub korzystać z programów komputerowych do tworzenia możliwości układu, nawet meble.

Zalety konstrukcji drewnianych

Budowa drewna ma wiele zalet.

Główną zaletą jest duża szybkość budowy. Rama graty będzie przez 1 dzień, ponieważ materiał z regularnym kształcie geometrycznym, to łatwo dołączyć do narożników. To nie powinno pociągać za sobą ciężkie maszyny – Wysuszone drewno jest łatwe do zainstalowania na własną rękę.

Gładkie powierzchnie znacznie uprościć dalszego wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Oraz podczas używania profilowane lub materiał laminowany ogólnie nie jest wymagana.

Warto przypomnieć, że w miarę upływu czasu każdy drzewo wysycha, dając skurcz. Z tego powodu lepiej byłoby poczekać na jakiś czas, a dopiero potem rozpocząć wykończeniowe. Jednak to nie ma zastosowania do forniru klejonego drewna, ponieważ jest wykonana z suszonych i przyklejony w innym listwy płaszczyźnie. Takie drewno jest prawie nie kurczy się i pokryte pęknięcia.

Grubość tarcicy

Grubość drewna zależy od zdolności do posiadania ciała, więc jest on wybrany na strukturze przeznaczenia. Do kąpieli lub letnim domu 6 6 50h150 odpowiednia grubość drewna. Do budowy domu na pobyt stały częściej stosowane drewno 150×200 lub 200×200.

Zalecenie. Gdy zewnętrzne i wewnętrzne ściany, i jest korzystna z ekonomicznego punktu widzenia wybrać cienkiej warstwy drewna izolacyjną lub bez tłuszczu.

Tak, planujemy dom jednorodzinny piętrowy w dniu 6 czerwca z belki mogą być wykonane zarówno samodzielnie i przy pomocy ekspertów. Zalety małej wielkości budynków są oczywiste:

1. Dom może być wzniesiony na każdym miejscu.

2. Zbuduj go szybko i tanio.

3. Oszczędności w opłacaniu rachunków.

Jeśli potrzebujesz nie jest to pałac, ale po prostu wygodne zakwaterowanie dla życia, to układ z domu 6 na 6 jest w porządku.