286 Shares 4368 views

Pracownicy czas komisariatów wojskowych – nasz niezawodny powrotem

Rosyjski kalendarz obfituje w święta. Oprócz oficjalnych, istnieje mnóstwo świątecznych dni pozostałych nierozliczony. Na przykład w kwietniu, nie ma powodu, aby pogratulować na profesjonalnym wypoczynku pracowników pełniących służbę w wojsku. 08 kwietnia – Dzień pracowników komisarzy wojskowych, osób, których działalność jest bezpośrednio związana z obroną ojczyzny.


Historia wystąpienia

Historia powstania tych instytucji ma swoje korzenie w odległej 1918 roku, kiedy to komisarze Ludowej ustanowił dekret „o organizacji komisarzy”. W bezmiarze młodego państwa radzieckiego otwarto komisariatów o lokalizacjach dzielnica, wojewódzkich, gminnych, powiatowych poziomu. Od tamtej pory, co roku jest obchodzony tę datę w kalendarzu, w dniu 8 kwietnia – dzień pracowników komisariatów wojskowych. Obowiązki rejestracji wojskowej i werbunku do 1993 był częścią organizacji rekrutacji i ewidencja młodych ludzi o projekcie wieku i na emeryturze. Później rozszerzyła obowiązki. Do istniejących problemów organizacji rachunkowości dodany wyposażenie sił zbrojnych na terytorium przypisanym do Komisariatu. Zatem data urodzenia święta – 08 kwietnia 1918. Pracownicy czas komisariatów wojskowych tego czasu stał się profesjonalny święto.

komisariatów wojskowych dzisiaj

W tym roku, struktura komisarzy wojskowych zwrócił 98 lat. Prawie połowa pracowników urzędów wojskowych zaciąg uczynić nie stern mężczyzn w mundurach. Do tej pory, komisariatów wojskowych zatrudnia dużo kobiet. komisariatów wojskowych są nierozerwalnie związane z utworzeniem armii i procesu rozwoju, nadal wnoszą wielki wkład w rozwiązanie najważniejszych zadań w celu zapewnienia możliwości obrony naszego kraju.

Do tej pory priorytety wojskowych biur werbunku są:

  • Proces pozyskiwania;
  • prowadzenie ewidencji zasobów ludzkich i gospodarczych;
  • praca propagandowa wśród młodych ludzi do służby w armii rosyjskiej;
  • organizowanie regularnych ćwiczeń;
  • Przyjmowanie obywateli w umowie o świadczenie usług;
  • inne działania związane z obronnością.

Podczas tej ciężkiej pracy, nie zapomnij, aby przygotować swoje gratulacje Dniu pracowników komisarzy wojskowych.

wezwanie wiosna

Od 1 kwietnia do wszystkich części Federacji Rosyjskiej uruchomiła projekt kampanii. W chwili obecnej, to był zajęty sezon we wszystkich projektach desek. Nawet w Dniu pracowników komisariatów wojskowych, zdjęcia z Kanały są wiadomością, że praca pole jest w pełnym rozkwicie. Zgodnie z kryteriami wyboru, zdatne do eksploatacji są młodzi ludzie w dobrym zdrowiu, a także wyższe wykształcenie. Armia rosyjska odczuwa potrzebę wykwalifikowany personel. Jazda z-poborowy młodych mężczyzn wpływa na fakt, że najprawdopodobniej będzie to kolumny kierowcy rekrut. Według statystyk medycznych, około 40% młodych ludzi ma tych lub innych odchyleń w zdrowiu. Pierwsze miejsce w częstości występowania płaskostopia wartości, ze względu na niewłaściwy wybór obuwia. Ponadto, choroby oczu, takie jak obserwacja krótkowzroczność (krótkowzroczność), nabyte ze względu na dużą ilość czasu na ekranie komputera lub telewizora.

Niestety, w praktyce pewien procent młodych mężczyzn w wieku poborowym nie są na porządku dziennym w projekcie pokładzie. Przygnębiające jest to, że rodzice tych młodych ludzi w większościowego poparcia, a nawet pomóc uniknąć służby wojskowej swoich synów. W celu dewiatorów bojowych w przepisach przyjęto szereg zmian. Na przykład, po osiągnięciu wieku 27 lat, jeśli człowiek regularnie ignorowane porządek na pokładzie projektu, nie może dostać kartę wojskową. Zamiast tego, będzie to zaświadczenie o ustalonym próbki. Jak wiecie, przy ubieganiu się o pracę w wykazie dokumentów wymaganych do rejestracji, wymagany jest identyfikator wojskowy. Ci, którzy chcą się urzędników publicznych w gminach, w przypadku braku legitymacji wojskowej zostaną odrzucone pracę.

Prawo do odroczyć do 27 lat z późniejszego odbioru dowodu osobistego mają młodym ludziom stwierdzonych chorób przewlekłych zawartych w specjalnym wykazie chorób, w których służba wojskowa nie jest to możliwe, a także ojców, którzy mają dwa lub więcej dzieci. Chociaż agenda na projekcie pokładzie takie osoby muszą być takie same.

pracownicy gratuluje

Gratulacje od personelu komisariatów wojskowych mogą być tworzone prozą lub wierszem. Jeśli twoi przyjaciele lub krewni są związane z pracą urzędu wojskowego zaciąg, czy też pracować na rzecz pracowników ochrony pogratulować Ojczyzny w tym dniu. Pracownicy komisariatów wojskowych powinno być doceniane, bo zasługują na cześć i chwałę Jego trudna, żmudna praca.

Pracownicy biurach wojskowych!

Życzymy bogate życie!

Że każdy z was był gotowy

Przyjąć powitalne rekrutów.

Dziś data prawdziwych mężczyzn –

urzędy wojskowe pracowników.

Dla zabawy, istnieją tysiące powodów –

Pijemy do dołu dla was!

W twoich rękach los żołnierza:

Kto w batalionie piechoty budowlane,

Kto latać na samolotach,

Aby zabezpieczyć granicę –

Wszyscy są skłonni do patronować!

Życzymy cierpliwości do pracy!

Ona była zawsze wysoko cenione przez nas.

Gratulacje żołnierze i dowódcy batalionu –

Szczęśliwi pracownicy Urzędów wojskowych!

Gratulacje dla pracowników komisarzy wojskowych na ich profesjonalnej wakacje – ważny składnik public relations i szacunku dla zawodu. Rzeczywiście, w ich zdolnych rękach jest spokojna przyszłość kraju. W tym dniu, są gotowi komfort rodzina, szczęście, bogactwo, uśmiechów i wielbić pracę tych ludzi.