408 Shares 6127 views

Wybór kenguryatnik dla dzieci

Często młode matki mają wziąć z małym dzieckiem, które nie jest jednym opuścić. Oczywiście, jest to wygodne do przenoszenia na wózku inwalidzkim, ale nie zawsze jest to możliwe. Tak więc, na przykład, często trzeba nosić go do kliniki na piętrach, a z każdym miesiącem staje się coraz trudniejsze, ponieważ jest cięższy. Tylko w czasie tego wydarzenia został pomyślany takiego jak kenguryatnik dla dzieci, który jest alternatywą dla noszenie dziecka w ramionach.


Kiedy mogę ubiegać kenguryatnik

Generalnie, dziecko może nosić ten temat od urodzenia. Wystarczy pamiętać, że powinien on być w kangura w pozycji leżącej. Dla małych dzieci po prostu mieć specjalny model dla kangura dziecko, pozwalając nosić je w pozycji leżącej. Jeśli model nie przewiduje takiego zużycia, to lepiej poczekać kilka miesięcy. Nosić dziecko w pozycji pionowej, to będzie możliwe do trzech miesięcy. Zakłada się, że w tym czasie on będzie trzymać głowę. Należy jednak zwrócić uwagę na konstrukcję modeli indywidualnego kangura. Niektóre z tych dzieci są dopuszczone do przewozu tylko sześć miesięcy.

Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze

Przy wyborze plecaka kangura, należy zwrócić uwagę na modele z szerokimi i wyściełane ramiączka. Są to najbardziej wygodne, ponieważ nie będą mieć
przynieść niedogodności dla tych, którzy będą nosić ich dziecko. Wybór powinien być również wykonany na rzecz modelu, który będzie miał pas biodrowy. Pomoże to uniknąć przeciążenia kręgosłupa, ponieważ dziecko może nieumyślnie zaszkodzić zdrowiu rodziców. Ponadto kenguryatnik dzieci powinny być regulowane na podstawie rozmiaru i wagi dziecka. Pamiętaj, aby sprawdzić paski, która jest zamocowana przez dziecko. Nie wybrać model z rzepem, nie będą trzymać dziecko. Wybór powinien być również kangura, który będzie miał sztywny grzbiet, który może przechwytywać plecy dziecka, ponieważ często jest on umieszczony w kangura, wciąż nie wie, jak siedzieć. Byłoby dobrze, gdyby kenguryatnik dla dzieci będzie zajęty zagłówek, który będzie służyć jako wsparcie dla głowy i szyi. W tym przypadku dziecko będzie wygodne nawet spać.

Wskazówki

Jeśli masz drogiego zdrowia swojego dziecka, nie nosić go w kangura zbyt długo. Zły dzieciak na długo pozostanie w tej samej pozycji. Kiedy nie można aktywnie poruszać, to jest niewygodne. Również w tym miejscu na kręgosłupie mały człowiek ma w dużym obciążeniem. Pamiętaj o tym zawsze. Ponadto, umieszczenie dziecka w kenguryatnik dla dzieci zrobić tak, że nogi były szeroko rozstawione. W przeciwnym razie, w okolicy krocza dziecko otrzyma dużą presję. Może to spowodować dysplazję stawów biodrowych, więc patrzeć na nogi nie były zbyt blisko siebie.

Obserwując wszystkie zasady doboru do kangura niemowlęcym i nieskomplikowane Poniższe wskazówki mogą znacznie pomóc sobie i do ułatwienia transferu dziecka. W świecie nowych technologii i stopniowego wzrostu urządzeń, które mogą korzystać po prostu nie może pozostać obojętny. Wystarczy, aby dokonać właściwego wyboru na rzecz jakości i dogodnych produktów.