600 Shares 6643 views

Śmieszne przezwiska dla dziewczyny chihuahua

Przynosząc do domu malutką bezbronną istotę, nowi właściciele są często zastanawia się pytanie, co nazywamy czworonożny przyjaciel. Szczenięta zawsze wyglądają bardzo zabawny i wzruszający. Wybór konkretnego dzieciaka wśród wielu innych, chcę zacząć od razu zadbać, aby kupić wszystko, czego potrzeba na niego. Ale najpierw trzeba podnieść na pieska pięknym i dźwięcznym pseudonimem. Chihuahua – niezwykła rasa. Oni praktycznie nie powodują żadnych kłopotów dla właściciela, że nie były koniecznie codziennie chodzić.

Te małe istoty są doskonale chodzić na pieluchy lub w specjalnym podajniku. W tym artykule pokażemy, jak wybrać odpowiednią nazwę dla Chihuahua-girls. Jeśli zdecydujesz się na zakup takiego drogiego przyjaciela, nasze zalecenia z pewnością się przyda. Ksywka dla małych dziewczynek pies Chihuahua może być bardzo różny. Trzeba tylko myśleć o tym i pokazać trochę wyobraźni.

Opis rasy

Chihuahua – malutki pies na świecie, jeden z najbardziej popularnych ras. Ludzie często wybierają ją jako zwierzę domowe, ponieważ jest łatwy w pielęgnacji i pociąg. Szczególnie podoba mi się dać zwierzęta te dzieci, bo to byłoby bardzo trudne do radzenia sobie z dużym zwierzęciem. Oczywiście, to dziecko nie jest przeznaczony do ochrony mieszkania lub ochronę.

Ludzie raczej rodzić jej dla własnej przyjemności, aby stale mieć dobry nastrój. Dobry nastrój jest gwarantowana! Ksywka dla dziewcząt Chihuahua na podstawie cech rasy, są następujące: Mała dziewczynka, ładna dziewczyna, księżniczka, Knop, perełek. można nosić podczas chodzenia swoje żetony na rękę. Inni będą zachwyceni i uczyni komplementy. Ty też będzie w centrum uwagi dzięki pięknym psem. Otoczyć opieką szczeniaka i uwagi.

temperament

Psy rasy charakteryzuje się wysoką ruchliwość, aktywność i zainteresowania. Temperamentu mogą być porównywane z sangwinik i choleryk. To dziecko jest mało prawdopodobne, aby być długo siedzieć w jednym miejscu. Pieski lubią biegać po domu, igraszki i zgorszenie.

Ponadto, są one często zadawane ręką do właściciela z prośbą o kolejną porcję uwagi i uczucia. Imię dla dziewczynek chihuashki może wybrać, zgodnie z tym aspektem: Yule, strzałka (lub strzałki), rakiety, Comet. Nikt tak naprawdę nie może pozostać obojętny. Aby podkreślić złośliwy usposobienia i skłonności do psot, wybierz pseudonimów: Prygunochka, Skakalochka, Hurry, uśmiechu.

Lojalność wobec właściciela

Pomimo niewielkich rozmiarów, pies rasy Chihuahua jest niezwykle lojalny człowiek. Z reguły wybierają jednego członka rodziny i bezinteresownie służyć mu przez całe życie. Ksywka dla dziewczynek Chihuahua może być: Umka, Lusk, Nyasha, Nyusha. Zadzwoń dziecko powinno być tak, że są bardzo zadowoleni wymawiając nazwę. Nigdy nie podawać Kliczko, który poradził kogoś z rodziny, ale osobiście nie podoba. Takie podejście nie przynosi żadnej radości do ciebie lub zwierzęciu.

kolor płaszcz

Te delikatne stworzenia są w różnych kolorach, a wszystkie one są, w większości przypadków, są jednorodne. Ksywka dla dziewczynek Chihuahua powinna podkreślać zalety jasnym kolorze: Belyanochka, Nigella, płatek śniegu, Nochka. Więc początkowo nie trzeba być mylone z różnymi nazwami, od udręki wybiera spośród nich odpowiedni. umaszczenie, co do zasady, powie wszystko dla siebie, nie trzeba wymyślać niczego dodatkowego.

Imię dla dziewczynki chihuahua czerwony kolor może być następująca: Goldberry, promienna, świt. Taka opcja może być uznane za całkiem do przyjęcia, jeśli nie chcą poświęcać wiele czasu na myślenie o tym numerze. W każdym razie, nazwa Chihuahua dziewczyny muszą być przesiąknięte niezwykłą czułością. Twój pitomitsy będzie wdzięczny, jeśli przyznano jej delikatny i miły pseudonim.

piękne imiona

Co za nazwa dla Chihuahua dziewczyny śmieszne? Oczywiście, każda osoba spadnie do smaku różnych nazwach. Wiadomym jest, że nie ma księgowania smaków, ale możliwe jest, aby wziąć pod uwagę kilka ciekawych przydomków. Jakie są opcje? Lisa Bella, Willie, Renata, Leila. Wielkim sukcesem cieszył pod nazwami: Cleopatra (w skrócie Klepa), Elsa, Masya, Mila, Milena. Są ludzie, którzy wolą stary słowiański dialekt: Dounia kochane, Mania, Marta.

W każdym razie, spróbuj wybrać imię dla psa delikatny, wyrafinowany i nadaje się do niej. Czasami jedno spojrzenie zwierzęcia wystarczy nazwa pojawiła się sama. Słuchać swojej intuicji, to na pewno powiedzieć, że właściwe rozwiązanie!

Ameryki Łacińskiej motywy

Nadal Chihuahua – rasa, wyhodowana w Meksyku. Na podstawie tego faktu, okruchy mogą być kopiowane, na przykład: Alicia Beatriz Deborah, Delfin, Dolores Eseniya Camille aleta. Oni wszystko brzmi niesamowite i psychicznie zabrać nas z powrotem do pięknej i tajemniczej Meksyku do Hiszpanii. Fani brazylijskich telenowelach może być wskazane, aby połączyć nazwę psa swojej ulubionej bohaterki. Do tego celu idealnie: Ines, Manuel, Marcela, Chica, Estela. Czy ludzi wokół wszelkich przyjemnych skojarzeń. Jeśli chcesz, aby Twój nick był najbardziej naturalną częścią życia szczeniaka, należy wybrać jeden z meksykańskich i hiszpańskich żeńskich nazw: Francisca, Teresa Regina, Matilda, Marcia.

nietypowe imiona

Kto nie zna słynnego lwica Nala z „The Lion King”? Nikt uniemożliwia Ci ochrzcić ich ulubionym psem. Często ludzie wolą dać swoje zwierzęta oryginalne nazwy: Lucy Lizzie, Dolly, Leda, Adele, Cindy. Ten pseudonim znacząco podkreślić swój pitomitsy w zagrodzie i nadać mu pewną przewagę nad zwykłymi błędami i Manko.

Nietypowe imiona podkreślają oryginalne podejście właściciela, jego znakomity smak i pragnienie dumą wykazać swoją indywidualną pozycję. Jeśli połączyć się Lumbye kosmetyczny lub Daisy, inni będą przez długi czas powtarzać zaklęcie pseudonim, starając się zapamiętać to lepiej.

Jako że nie jest konieczne, aby połączyć się z psem

Nie zaleca się nazywają zwierzę wspólne nazwiska osób, które panują w danym kraju. Na przykład pies Elena, Natalia i Irina będzie obrażać uszu wszystkich kobiet, które to imię. Nie jest konieczne, aby połączyć ją Katya i Olga. Pies nie powinien być obraźliwy nick, który wstydził się powiedzieć głośno w podwórzu. To nie wykazuje oryginalnego myślenia, lecz raczej rozstrój innych.

zamiast wniosku

Wybierając nazwę dla czworonożnych przyjaciela – nie jest łatwym zadaniem. Czasami trzeba połączyć wiele wyobraźni, aby wybrać odpowiedni dla swoich małych żon. Ksywka dla dziewczynek Chihuahua powinien być piękny, delikatny, zawsze miłe dla ucha.