137 Shares 7535 views

Szampon wszy i gnidy „Higiya”: opinie. „Higiya”: cena orientacyjna

Pomimo faktu, że współcześni ludzie rzadko cierpią z powodu wszy, firmy farmaceutyczne nadal produkować leki, które skutecznie walczą chorób pasożytniczych. Wynika to z faktu, że choroba ta jest nie tylko dostarcza znaczący dyskomfort dla pacjenta, ale również stwarza zagrożenie dla ludzi wokół nich (jest zakaźna).

Jak wiecie, człowiek może panować nie tylko łonowej lub ubrania, ale wszy. Aby pozbyć się tej choroby, lekarze zalecają przy użyciu narzędzia o nazwie „Higiya”. Należy zauważyć, preparat ten znajduje się poniżej. Także w materiałach tym artykule znajdziesz informacje o tym, ile to kosztuje, te środki, w jakiej formie jest ona dostępna, a wszelkie komentarze o niej w lewo pacjentów.

Skład, opis, skład i pakowania

„Lek” Higiya instrukcje użytkowania, które znajduje się w polu o grubości papieru, wykonanego w postaci lepkiego żółtego koloru szampon o smaku moreli.

Obejmuje to taki składnik aktywny jest permetryna. Co do dodatkowych składników, to są to: podstawę hel, bronopol, Tween 80, etylenodiaminotetraoctan disodu, barwnik żółcień, lodowaty kwas octowy i chlorek sodu.

W sprzedaży leku jest w plastikowych butelkach z niebieską czapkę, która jest umieszczona w tekturowym pudełku.

Działanie leku

Jak omówiono pracy szamponu? Co ludzie mówią o tym informacji zwrotnej? „Higiya” – wysoce skuteczne środki zwalczania przeciwko łonowych i wszy. Lek na tyle szybko zabija te pasożyty.

Szampon element roboczy – permetryna – to syntetyczny piretroid, który charakteryzuje się wysoką aktywność owadobójczą i niskiej toksyczności. Działa jak kontakt trucizny nerwów i mięśni, a więc nie ma toksycznego działania na ludzi i zwierząt ciepłokrwistych.

Jak wspomniano aktów leków przez długi czas? Zastrzec, że opinie konsumentów? „Higiya” ważna przez krótki okres czasu. Szybko zniszczone w powietrzu. W związku z tym, że jest całkowicie bez ryzyka kumulacji w organizmie.

Własności leku

Jakie są właściwości nieodłączne w szamponie „Higiya”? Przewodnik twierdzi, że detergent stanowi połączenie alkiloamidu kokosowych kwasów tłuszczowych, sól sodowa siarczanu eteru alkilowego, w spieniania i właściwości czyszczących i nie podrażnia skóry.

W odniesieniu do kwasu octowego lodowatego, znacznie przyspiesza odrywania gnid.

Farmakokinetyka

Jest on wchłaniany do krążenia szamponem „Higiya”? Zgodnie z instrukcjami, permetryna jest praktycznie nie wchłania się do krwi, tak rzadko wywołuje działania niepożądane.

świadectwo

W jakiej choroby najbardziej skutecznym lekiem przed nami? Co o tym zastrzec opinii medycznych? „Higiya” – szampon, który jest dobrym walka z łonowej i wszy.

Przeciwwskazania

Szampon „Higiya”, którego cena jest wymieniony na końcu tego artykułu, nie są zalecane do stosowania podczas ciąży, dzieci do pięciu lat, w czasie karmienia piersią, jak również w chorobach skóry (wtórne procesy zakaźne i zapalne) oraz uszkodzenia w miejscu leku.

Lek „Higiya”: instrukcje użytkowania

Zastosować lek należy rozważać tylko w pre-zwilżone włosy. Jednocześnie musi aktywnie trzeć do korzeni.

Po czasie ekspozycji 20 minut do obrabianych szamponu do mycia ciała dokładnie ciepłą wodą. Należy również dokładnie przeczesać włosy gęstego grzebienia, aby usunąć martwe owady.

Normalna prędkość przepływu przy wszy szampon 15-20 ml (w zależności od stopnia porażenia, grubości i długości włosów).

Regeneracja obszarach zanieczyszczonych korzystnie prowadzi się po 7-10 dniach, ale nie więcej niż dwa razy w miesiącu.

skutki uboczne

Ze względu na brak ogólnoustrojowego wchłaniania leku rzadko powoduje skutki uboczne. Czasami pacjent może wywoływać reakcje alergiczne, takie jak świąd i wysypka skórna.

przypadków przedawkowania

Podczas korzystania z dużej ilości szamponu przez długi czas, pacjent może pogarszać objawy, które zostały wymienione w poprzednim rozdziale. W tym przypadku należy przerwać stosowanie leku i przemyć skórę ciepłą wodą. Można również użyć leki przeciwhistaminowe.

konkretne zalecenia

Przed nałożeniem przeciwpasożytnicze szampon należy dokładnie zbadać podsumowanie. Stwierdza on, że dany produkt jest przeznaczony do stosowania zewnętrznego.

Zdaniem specjalistów, to narzędzie jest używane tylko w leczeniu wszy, a nie zapobiec.

szampon powinny unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi innych. Jeżeli lek był jeszcze w usta lub nos, a także organów wzrokowych, muszą dokładnie spłukać ciepłą wodą.

W przypadku połknięcia, środki niezbędne do niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza.

Po zakończeniu procedury aplikacyjnej szampon na włosy ręce należy dokładnie przepłukać mydło dziecięce. Ciągła praca z lekami jest wymagane do korzystania z rękawic gumowych.

Cena i analogi

Koszt środków wynosi około 350 rubli. Jeśli to konieczne, może być zastąpione przez rówieśników takich jak „Nittifor”, „Pedeks”, „Pedilin” „Permetryna”, „Permin”.

Cena wymienione leki mogą różnić się od góry w większej i mniejszej boku.

opinie

„Higiya” – tani i bardzo skuteczny lek, który zwalcza choroby pedikuleznymi dobre. To jest ta opinia jest podzielana przez większość konsumentów. Korzystanie szamponu zgodnie z przeznaczeniem oraz w ścisłym dawkowaniu, pacjenci wystarczająco szybko zapomnieć o głowę lub wszy łonowe. Jednak niektórzy konsumenci twierdzą, że to narzędzie jest całkowicie bezużyteczny. Eksperci uważają też, że jeśli szampon „Higiya” nie pomoże, wtedy pacjent nabył fałszywy. Dlatego wskazane jest, aby kupić środki tylko w sprawdzonych sieci aptecznych.