897 Shares 3328 views

oznacza "Elidel. instrukcja

Wielu pacjentów uważa, że lek „Elidel” hormonalnej, więc nie należy go używać. Jednak lek jest środkiem niesteroidowe. Jego aktywny składnik – pimekrolimus.


Oznacza „Elidel” Instrukcja umożliwia użycia z trzech miesięcy.

Lek ma właściwości przeciwzapalne, likwiduje objawy ostre i przewlekłe zapalenia skóry (atopowym). Aktywny składnik skuteczne dla stanów zapalnych na skórze, chociaż mają bardzo niewielki wpływ na odpowiedź immunologiczną.

Lek „Elidel” Podręcznik zaleca, by tak długo i krótkoterminowego leczenia egzemy u dzieci, młodzieży i dorosłych.

Lek należy stosować dwa razy dziennie, na dotkniętą powierzchnię cienkiej warstwy. Oznacza „Elidel” instrukcja obsługi zaleca delikatnie masować aż do całkowitego wchłonięcia. Może być stosowany do wszystkich obszarów skóry, w tym skóry głowy, twarzy, rąk, szyi, a także pieluszkowe.

Czas trwania terapii medycyny „Elidel” instrukcji zaleca, począwszy od pierwszych oznakach choroby w celu uniknięcia gwałtownego pogłębienia.

Zastosować lek jest konieczne, aby wyeliminować objawy.

Wraz z rozwojem pierwszych objawów nawrotu leczenie należy wznowić (po konsultacji z lekarzem).

Po zabiegach wodnych zaleca emolienty przed nałożeniem maści „Elidel”.

Lekarstwa nie jest przewidziany do nadwrażliwość i pacjentów do trzech miesięcy.

Działania niepożądane z wykorzystaniem funduszy instrukcji „Elidel” są pieczenie w miejscu podania, rumień, świąd, zapalenie mieszków włosowych. W rzadkich przypadkach, lek powoduje obrzęk, suchość, łuszczenie, drętwienie, ból, wstrząs anafilaktyczny. Bardzo rzadko wspomina pogorszeniu, rozwój półpaśca i opryszczki, nietolerancji alkoholu.

Lek jest stosowany do obszarów przeciwwskazane ze zmianami ostrej infekcji wirusowej naturze. Kiedy bakteryjne lub grzybicze choroby skóry stosowania leków „Elidel” jest dozwolony po usunięciu tych patologii.

Ze względu na niewystarczające badania wpływu miejscowych pomocą układu odpornościowego oraz rozwój nowotworów skóry ze złośliwości, długotrwałe stosowanie nie jest zalecane podawanie obecność raka lub podejrzewa się do nich.

Podczas całego przebiegu terapii wskazane jest ograniczenie pobytu pacjenta na oddziale intensywnej promieni słonecznych. Wynika to z braku informacji na temat wpływu leku na skórze, która jest pod wpływem promieniowania UV.

Przeciwwskazane stosowanie leku „Elidel” śluzu.

Badania na zwierzętach nie wykazały bezpośredniego lub pośredniego negatywnego wpływu na leku podczas ciąży. Jednak lek kobietom w czasie ciąży może być używany tylko na poradę i pod nadzorem lekarzy.

Ze względu na fakt, że nie wiadomo, czy oznacza aktywny składnik może przenikać do mleka matki, stosowania w okresie laktacji są skoordynowane ze specjalistą. Tak więc przeciwwskazane maść stosowana bezpośrednio do piersi.

W trakcie badania nie było ustalone środki wpływu na zdolność koncentracji i zarządzania transportem.

W praktyce medycznej, przypadki odnotowano przedawkowanie.

Lek nie powinien być stosowany po upływie dwunastu miesięcy od otwarcia opakowania.

Przed zastosowaniem leku „Elidel” konieczna jest wizyta u lekarza, starannie zbadać podsumowanie. Leczenie dzieci powinny monitorować pediatrą.