700 Shares 6203 views

Tworzenie ekranu do pokoju z rękami: oryginalny pomysł prostej konstrukcji

Gdy ekran jest wypełnianiu swojego prawdziwego, praktycznego celu, pokryty paniom podczas opatrunek użyto aby ukryć lalkarzy lalkarzy, aktorów lub wspólny pokój. A teraz jest również popularnym elementem wystroju, który w razie potrzeby, może wnieść swoje ręce.

powołanie

Tak więc, większość zaakceptowała podział sali ekranu w małych mieszkaniach, więc dostępna przestrzeń jest wykorzystywana bardziej efektywnie. I na większą skalę, pozycja ta ma jedynie funkcję dekoracyjną, doskonale dopasowane do wnętrza. Projektanci dostarczać na rynek ze swoim ogromnym zasięgu, i każdy może kupić odpowiednią opcję. Ale ekran za pokój i można tworzyć własne materiały złomu. To może zasłonić część przestrzeni do sypialni lub salonu, aby ukryć niechlujny części, na przykład bateria lub kąt bezkompromisowej z warsztatu. I można umieścić ekran w łazience zamiast zasłon, bo to będzie wyglądać znacznie bardziej stylowe, jak również pełnić funkcję pokoju do ochrony przed wilgocią z prysznicem. Jednak w tym artykule dowiesz się jak opanować dekoracyjny ekran pokoju.

szkolenie

Do jego produkcji, musimy bardzo niewiele: drewnianą belkę o przekroju 4 * 4 cm, 3 m len (można użyć innego materiału do wyboru), akryl czarna farba, tynk, drewno, 4 zawiasy do drzwi. Narzędzie – pędzel, papier ścierny lub szlifierka, młotek i śrubokręt, piła, śruby i gwoździe ozdobne, taśmy pomiarowe i linijkę, ołówek, nożyczki i maszynę do szycia, to wszystko. Teraz przechodzimy do głównej scenie: robi bardzo ekranu za pokój, a raczej jego szkielet. W tym celu trzeba odcinaj 6 części długości belki 180 cm, oraz 12 sztuk po 50 cm. Pomiar wykonać przy użyciu środka taśmy, znakowanie ołówka na krawędzi linijki. Teraz obsługuje wszystkie powierzchnie bary Sander absolutnej gładkości. „Nulevkoy” można chodzić papierem ściernym o wierności.

ramka

Teraz zbieramy nasz ekran w pokoju. Będzie trzy oddzielne sekcje krótkie żebra 2 od góry i od dołu i są połączone ze sobą zawiasami drzwi. Dlatego też, aby każdy punkt w następującej kolejności: dwie płyty posiadają ściśle naprzeciwko siebie w odległości 50 cm Następnie odchodzenia od górnej krawędzi o długości 2 cm zamocować samogwintujących wkrętów, do krótkiej długości obu wiązek .. Następny skoczek 20 cm poniżej. Teraz działamy również na odwrotnej stronie (na dole) i pozostałych dwóch sekcjach. Aby osiągnąć absolutną gładkość powierzchni drewna, aby zapobiec zranienie siebie lub dzieci trzeba go kit, a następnie szlifowane z papierem ściernym. Teraz całą powierzchnię pomalować czarną farbą (można zmienić w swoim wnętrzu schemacie) i przejść do ostatniego etapu.

zamknięcie

Wykonane ekran do pokoju z rękami wygląda o wiele bardziej korzystne i zakupu, a zatem trzeba zrobić to schludny. Po tym jak skończyliśmy ramy, możemy tylko wyciąć tkanki i dołączyć go do drewnianej podstawy. Tu należy kierować się zasadą: 7 razy miarą, cięte raz. Więc wyciąć prostokąt o wymiarach 3 172 * 58 cm. Zgiąć wszystkie swoje trzy krawędzie 1 cm i maszyny do pisania nawierzchni szwy, tkanina nie jest strewed. Teraz musimy tylko przymocować płótno na ramie, ten dekoracyjnych użycia gwoździ, i zebrać wszystkie fragmenty w jedną strukturę. Aby to zrobić, należy przykręcić wkręty zawiasów na poziomie drugiej krótkich odcinków drewna na górze i na dole. Więc nasz dekoracyjny ekran jest gotowy! Opcjonalnie, można ozdobić go z haftem, aplikacja, malowanie na tkaninie, ale za praktyczność – szyć duże kieszenie.