365 Shares 3932 views

„Szaszłyk na szaszłyki w piekarniku”.

Wiosna, lato, pierwsze ciepłe dni, oczywiście, że kojarzy nam się z resztą na charakter, na rzece z ogniskiem i grillem. Ale co zrobić, jeśli zła pogoda na zewnątrz, ale również całą zimę! Niewiele gospodynie wiedzą, że można zaskoczyć swojego domu o każdej porze roku, w każdym domu grill pogoda. Można gotować kebaby na szaszłyki w piekarniku , lub nawet bezpośrednio na patelni. Gotowania specjałów mięsa na otwartym ogniu – dziedziczenia ludzi, ale gospodyni może zaskoczyć swoich gości nie mniej smaczne, pachnące grill przy kolacji – goście będą zachwyceni! Nie trzeba dodawać, że receptury dań duży ustawione, a produkty, z których możliwe jest przygotowanie, mogą być wymienione na zawsze.


Tradycyjne szaszłyki mięsne mogą być gotowane z wieprzowiny, wołowiny, jagnięciny, królika, a nawet podroby – nerki, serca. Również mielone (splątane mielone) mięso z zieleni czynią tak zwane „Kebab”. Dobre szaszłyki ptaków, może to być gra, jak i serca kurze i produkty uboczne szaszłyki z indyka w piekarniku nie będzie tylko uroczysty i bardzo smaczne danie, ale również doskonałą alternatywą dla tradycyjnych Christmas Turcji. Wykorzystane do przygotowania potraw z drobiu może być dowolną częścią tuszy: nogi, piersi, skrzydełka i przepiórki są dobre jako całość.

Szaszłyk na szaszłyki w piekarniku będzie doskonałym danie wegetariańskie, formułując je z warzywami (bakłażan, cukinia, pomidory, cebula, czosnek, papryka , itp) lub świeżych grzybów. Znakomity i niesamowite w smaku może być kebab z owocami morza – krewetki, kalmary, małże i różnych rodzajów ryb. Produkty są do zamontowania na szpikulce, można przełączać się pomiędzy – ryb, warzyw, mięsa i warzyw, grzybów, warzyw i smak gotowego naczynia będą zależeć od rodzaju marynaty i, oczywiście, na twojej wyobraźni.

Fish kebab na szaszłyki w piekarniku.

Przygotować to danie w domu jest bardzo prosta – trzeba drewniane szpikulce, głębokiej patelni i filety z pstrąga. Pachnące, użyteczne i bardzo smaczne ryby pieczone w piekarniku z papryki i cebuli Bell School – będą ozdobą stołu i poczęstunek dla gości.

Szaszłyki z pstrąga w piekarniku przygotowuje się na drewnianych patyczkach, tak że filet rybny jest bardzo kruchy i może po prostu spaść szaszłyki metalu gotować grilla. Dla doskonałego smaku ryb jest bardzo ważne marynata. Pstrąg z grilla na potrzeby:

– filet świeżego pstrąga – 300 g;

– papryka – 2 elementy (czerwony i żółty);

– cebula – 2 elementy (średnia wielkość);

– sok z cytryny – 1 łyżka;

Do marynaty:

– sos sojowy – 3 łyżki;

– oliwie z oliwek – 2 łyżek;

– świeży koperek (kilka oddziałów).

Przygotowanie.

Najpierw trzeba, oczywiście, do marynaty filety rybne. Wymieszać sos sojowy z oliwą z oliwek i rzucił gałązki koperku (mogą łamać ręce, aby koper dało ich smak). Przetnie pstrąga do małych pudełek (maksymalnie 3×3 cm) i upuść je w marynacie. Równomiernego rozprowadzenia marynaty ryb i pozostawić na pół godziny w temperaturze pokojowej. Kradratiki będą cięte na przybliżeniu taka sama jak kawałki ryby, papryka, cebula i można wyciąć pierścienie. Identyczne cebuli rezerwa na grilla, zbyt duża lub zbyt mała powinna być nakładana na ułożonej folii patelni.

Kiedy pół godziny wprost, trzeba zwilżyć wodą szaszłyki i zaczynają tworzyć grilla. Naciągiem potrzeba przemian filet z pstrąga, plasterki papryki, cebuli. Na blasze z cebuli i papryki pozostaje świeckich szaszłyki. Resztki marynaty mogą być podlewane z góry ryb.

Piec ogrzewa się do temperatury 200 ° i umieścić miskę z kebaby przez około 20 minut, rybę, gotuje się bardzo szybko, a w każdym razie nie może zachować wilgotność. Gotowe szaszłyki kebab w piekarniku pstrąga muszą być podawane na gorąco, wstępnie posypane soku z cytryny. Bon appetit!