154 Shares 4075 views

Miód masaż w domu: wydajność urządzenia

Lecznicze właściwości miodu są znane ludzkości od dawna. Użyj tego naturalnego produktu nie tylko w przemyśle spożywczym lub do leczenia przeziębień. Jest jeden dobrym narzędziem do wykorzystania miodu, aby pomóc schudnąć, poprawić kondycję skóry, pozbyć się znienawidzonego cellulitu. Miód masaż w domu – to jest to, czego potrzebujesz, aby zabrać go na pokład. Wiadomym jest, że został wynaleziony w Tybecie, ale Europejczycy dowiedzieli się o tym dużo później.


Miód masaż w domu: korzystanie

Miód – produkt bogaty w substancje biologicznie czynne i witamin. Pierwsze na skórze, to dosłownie natychmiast zaczyna dać to wszystko do niej, wzbogacając i odżywia każdą komórkę. Miód masaż pomaga wyeliminować toksyny, poprawia krążenie krwi i limfy, aktywuje procesy metaboliczne. Pozytywny wynik jest zauważalny po pierwszej sesji, ale pełny kurs masażu powinien składać się z 14-15 procedur. Miód może podjąć każdą markę, jak długo był nezasaharennym.

Jak zrobić masaż miodowy w domu

Ten rodzaj masażu przyjmie liczne salony kosmetyczne. Ale to może być prowadzone w domu, z tą tylko różnicą, że nie trzeba płacić za usługi masażu.

Cały proces rozpoczyna się w zwykły masaż (3-4 minut). Dzięki niemu skóra i nagrzewa się, a będzie lepiej reagować na uderzenia miodu. Aby zwiększyć skuteczność masażu, miód należy mieszać z olejkami eterycznymi. Odpowiednie cytrynowy, lawenda, mandarynka, pomarańcza, jałowcowy i inne. W ten sposób, w oparciu o dwie łyżki miodu może mieć trzy krople olejek cytrynowy, pięciu kropli olejku z mięty pieprzowej i trzech kropli olejku lawendowego.

Tak, należy zwrócić uwagę na fakt, że miód przed masażu powinien być ogrzewany w łaźni wodnej, można również w kuchence mikrofalowej. Co najważniejsze, nie było bardzo gorąco, w przeciwnym razie nie będzie w stanie zastosować.

Więc kiedy jesteś gotowy, możesz zacząć. Weź niewielką ilość miodu i stosuje się go na miejscu, które będą masować. Potem położył dłoń na jej skórę i dramatycznie „Off”. Ręka koniecznie trzymać się miodem, więc gdy zaczniesz czyścić będzie bolało trochę. Kontynuować naciskanie dłoni do skóry w różnych miejscach, zwiększa okresowo, przez zmniejszenie prędkości otwierającego. Gdy istnieje możliwość stosowania na skórę mogą być tylko dwie ręce, więc efektywna masa wzrośnie.

Miód masaż w domu, oczywiście, procedura nie jest przyjemne, relaksujące podczas jej po prostu nie będzie działać. Co więcej, kilka pierwszych sesji będzie musiał znosić aż skóra dopasowuje się do wpływu miodów. Jeśli masz wystarczająco dużo wolnego czasu, należy masować całe ciało, a nie tylko jego części. Powstrzymania się mieć chyba w najbardziej wrażliwych miejscach: obszar bikini, klatka piersiowa i wewnętrzne ud.

Miód masaż w domu: na co zwrócić uwagę

Bądź przygotowany na to, że po sesji tego masażu na skórę będzie posiniaczona. To nie oznacza, że masaż miodowy cię nie odpowiadał, tylko przy pierwszym użyciu skóra jest tak reaguje na leczenie. Z biegiem czasu, ilość siniaków jest zmniejszona, a następnie znikają całkowicie.

Należy pamiętać, że masaż miodowy w domu może być przeprowadzone, nie wszystkie. Jest przeciwwskazany u kobiet w ciąży, osób o bardzo wrażliwej skórze i tych, którzy cierpią z powodu żyłach żylnych. I, oczywiście, procedura jest zakazane do przeprowadzenia skóry, który ma owrzodzenia, otarcia, infekcje.

Miód masaż – wspaniałe narzędzie w walce z nadwagą. Należy zauważyć, że jest to również bardzo skuteczny z cellulitem, co zostało udowodnione przez wiele kobiet.