178 Shares 965 views

Jaki jest najlepszy alarm samochodowy? Najlepszy alarm samochodowy z początku auto i informacji zwrotnej

Wybierz system alarmowy do swojego samochodu spośród setek ofert – to jest bardzo trudne. Dosłownie każdy producent stara się przekonać potencjalnego klienta, że jego system – jest to najlepszy alarm samochodowy z której może spać (praca, zakupy) spokojnie.

Aby jakoś złagodzić trudny wybór, wykonane małą listę wyróżnieniem specjalnym modeli, które są popularne i szanowane wśród specjalistów z tej branży i wśród zwykłych kierowców.

Więc, alarm samochodowy (który jest lepszy, lista, przegląd modeli i podstawowych specyfikacji popularnych systemów bezpieczeństwa) są rozpatrywane w artykule. Sporządzając listę najlepszych urządzeń opinii ekspertów zostały uwzględnione i odpowiedziach zwykłych właścicieli.

Charakterystyka systemów bezpieczeństwa

Aby rozpocząć, należy określić, które są podzielone na klasy alarmu samochodowego. Co byłoby lepiej dla ciebie, do ciebie.

Cechy systemów bezpieczeństwa:

  • Immobiliser. Jest to urządzenie sprzętowe do blokowania silnika. Większość nowoczesnych modele wyposażone są w nich więcej na linii.
  • zasadę blokowania. Niektóre urządzenia są zintegrowane w standardowej automatyki i wyzwalane przerwać przebieg paliwa do świec zapłonowych, podczas gdy inni po prostu przerwać obwód elektryczny (Immobilizery przekaźnik).
  • Zaalarmować właściciela. jednostronne systemy zabezpieczeń typu nie mają informacji zwrotnej z właścicielem, jedyne co mogą zrobić – to wniosek, że syrena na pojeździe. Najlepszy alarm samochodowy z początku auto i informacji zwrotnej od razu zgłosić inwazji strefy posiadacz papierów wartościowych za pomocą pilota lub telefonu komórkowego (SMS).
  • Zdalne ciepły silnik i autostart. Jest to funkcja opcjonalna, która będzie niezwykle przydatna w zimie. Najlepszy alarm samochodowy z auto rozgrzać swój samochód przed wyjazdem i stworzyć pożądany klimat w samochodzie zgodnie z własnymi wymaganiami.
  • GPS-a GLONASS-moduł. System alarmowy, wyposażony w jeden z tych modułów, w stanie poinformować właściciela o dokładnej lokalizacji pojazdu na pęku kluczy lub do dowolnego telefonu gadżetu. Jeśli samochód został skradziony, organy ścigania o wiele łatwiej znaleźć swój samochód i zatrzymać intruza.
  • CAN bus. Obecność takich opon pozwala włączyć główny obwód systemu alarmowego w ogólnej strukturze kontroli (ważne dla nowoczesnych modeli samochodów) pojazdu.

Warto zapytać o dostępność kompletnych systemów zabezpieczenia wszystkich rodzajów czujników, takich jak obecność, objętości, ruchu lub pochylenia. W świetle powyższych objawów coś takiego rankingu, który obejmował najlepszy alarm samochodowy przy użyciu szacunek marki komponować. Wszystkie modele są dostosowane do realiów krajowych, a ponadto istnieją liczne ośrodki eksploatacji systemów bezpieczeństwa.

Najlepszy alarm samochodowy:

  • Pandora DXL 3910;
  • „Starline» D94 2CAN GSM / GPS slave;
  • "Tomahawk" 7,1;
  • Scher-Khan MEDIA jeden nowy.

Pandora ( «Pandora») DXL 3910

Jest to najlepszy samochód poprzez zarządzanie alarmami gadżetów mobilnych. Model jest bardzo różni się od całej gamy systemów bezpieczeństwa, które można zobaczyć na półkach aut. Właściciel tego alarmu jest zwolniony z konieczności noszenia w kieszeni pęk kluczy.

Wszystkie akcje zwykłe funkcjonalne i proste są wykonywane przy użyciu markowych etykiet. Są to małe amulety na dwa guziki, które transmitują sygnał tylko dwa – do włączania i wyłączania systemu alarmowego. Pełna funkcjonalność jest dostępna za pośrednictwem smartfonu lub tabletu, a jak zarządzać systemem, to zależy od ciebie – aby użyć specjalnej aplikacji mobilnej lub wygodny interfejs głosowy GSM.

modelowe cechy

„Pandora” trzyma pozycję lidera w wielu rankingach, w szczególności takich jak „najlepszy autoalarmu z początku auto i sprzężeniem zwrotnym”. Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu Pandora Informacje ustawień systemowych funkcjonalny i elastyczny może być łatwo dostosowany do wymagań właściciela. Warto również zauważyć, że model jest wyposażony w szesnaście stref ochronnych z regulowanymi parametrami.

Być może jest to najlepszy alarm samochodowy z auto start, ponieważ cała struktura „Pandora” jest doskonale zintegrowany z standardowym okablowaniu każdego nowoczesnego pojazdu, co pozwala korzystać z „native” immobiliser, a następnie uruchomić silnik za pomocą klawisza fabrycznych.

Szacunkowa cena – 20.000 rubli.

StarLine ( «Starline») D94 2CAN GSM / GPS slave

„Starline» D94 – jest to najlepszy alarm samochodowy z modułem GPS. System nazywa się model języku potocznym nie jest obracany. To jest prawdziwy kompleks bezpieczeństwa z ogromnych potencjalnych i niespotykanych moduł GSM-GPS-telematyki. Ten układ może być łatwo zarządzany z systemu poprzez smartphone łatwo znaleźć samochód na parkingu lub określić jego lokalizację ze zdumiewającą dokładnością.

Najlepszy autoalarm ze sprzężeniem zwrotnym z „Starline», linii D94 w szczególności, są wyposażone w trzy-osiowy czujnik uderzenia i nachylenia, który uruchamia się, gdy próbowano podnieść pojazd na ciężarówkę holowniczą lub przeciskania. Rozszerzone i wielofunkcyjny system z uruchomieniem silnika bierze pod uwagę szereg czynników, zanim zaczniesz: temperatura za burtę, czas trwania cyklu nagrzewania, ostatni bieg, itd.

Szacunkowa cena – 26 000 rubli.

Tomahawk ( «Tomahawk») 7,1

Jest to najlepszy autoalarm pod względem ceny i jakości spośród wszystkich innych. Jedną z głównych zalet tego modelu – ciche uzbrajanie. Warto również zauważyć, wysoka jakość intelektualnego układu rozruchowego silnika.

Jako bonus, model jest wyposażony w nieulotną pamięć, która przechowuje wszystkie dane o stanie systemu, jeśli nagle zasilanie zostało wyłączone. Po włączeniu alarmu przywraca wszystkie poprzednio używane ustawienia, łącznie z systemem ochrony.

Funkcje ochrony

System zabezpieczenia i wysoka stabilność dzięki zastosowaniu w oknie dialogowym kodowania podwójnego kodu przy użyciu nowoczesnych algorytmów szyfrujących. Właściciele docenią wygodny, a co najważniejsze, zrozumiałych informacji, aby wydać urok na wyświetlaczu LCD. Dotyczy to zarówno elementów menu oraz wyzwalanych klapkach, w połączeniu z ogólnym stanem systemu.

Szacunkowa cena – 4000 rubli.

Scher-Khan ( «Shere Khan») MEDIA jeden nowy

Jest to najlepszy autoalarm pod względem niezawodności. Poprzez wykorzystanie innowacyjnych algorytmów szyfrowania systemu bezpieczeństwa „Sher Khan” otrzymał Grand Prix na elektronika motoryzacyjne show w Brnie. Ława przysięgłych uznała, że urządzenie nie może być odszyfrowane przez któregokolwiek z przepisami kodeksu wyłączniki, którzy są uzbrojeni w profesjonalnej avtomoshennikov. Jako dodatkowe elementy zabezpieczające układ nietypowy wykorzystuje schemat częstotliwości i zmodyfikowaną modulację częstotliwości.

Warto również zauważyć, że alarm samochodowy „Sher Khan”, aby chronić użytkownika przed przymusowego podziału samochodu i rabunku. Specjalnie dla takich przypadków został opracowany, a następnie system blokowania algorytmów zwanych JackStop opatentowane. Ukraść samochód z takiego algorytmu na pokładzie nie jest łatwe, nawet w przypadku utraty specjalnej dopłaty FOB. W jednym ruchu, umożliwiające „kod PIN”, aby usunąć samochód z ochrony kodu, a oszust z wdziękiem na rękach będzie bezsilna.

Podstawowe modele maszyn i zestaw usług dla systemów zabezpieczeń tej klasy całkiem uzasadnić koszt urządzenia, a małe wady nie można nazwać krytyczny, więc alarm można polecić każdemu.

Szacowany koszt – 20 000 rubli.

Reasumując

To naturalne, że każdy kierowca chce, aby jego samochód do najbardziej zaawansowanych i doskonałego modelu systemu bezpieczeństwa. Na naszej liście są dostępne, ale byłoby rozsądniej zacząć myśleć, a co dokładnie można oczekiwać od alarmu samochodowego. Jasno określić swoje podstawowe potrzeby, a dopiero potem pyta cenę modelu lubisz. Nie jest konieczne, aby kupić kompleks bezpieczeństwa, jeśli mieszkasz w kraju, z dobrze wyposażoną garażu i pozostawić na pracę z bezpiecznego parkowania. Przeanalizować wszystkie czynniki osiągów samochodu, a potem iść na zakupy w systemie bezpieczeństwa.