819 Shares 4474 views

Natalya Yurevna Korolevskaya: zdjęcia, biografia, rodzina

Korolevskaya Natalya Yurevna, którego biografia jest pełna jasnych wydarzeń w niemal wszystkich dziedzinach życia – ukraiński polityk, sukcesy przedsiębiorcy, zastępca 5-go i 6-go zwołaniu BJuT. Jest on kierowany od 2007 ASE Komisji Przemysłu, biznesu i polityki. Jest wiceprezesem społeczności ukraińskich podatników. Praca w grupie międzyparlamentarnych stosunków z Rosją.


rodzina

W rejonie Ługańska, w mieście Krasnyj Łucz 18. 05.1975 urodził Korolevskaya Natalya Yurevna. Nasza bohaterka jest rodzina: ojciec, Yuri, rozpoczął pracę prostego górnika, ale był w stanie poruszać się po szczeblach kariery do dyrektora, matka, Larisa, pracował przez całe życie jako nauczyciel. Tam brat Konstantyn (Wiceminister Rozwoju Regionalnego). Przedtem zastępował szef Wydziału Urbanistyki i rekonstrukcja Moskwie.

Natalya Yurevna Korolevskaya, wzrost, waga, która w żadnym oficjalnym źródle nieznane, szczęśliwie żonaty. Ona jest żoną Yury słodu – zastępca i biznesmen ludowej. Poznali się na Cyprze, w czasie wakacji. Żonaty niemal natychmiast po ich spotkał. Natalia urodziła dwóch synów.

formacja

Natalya Yurevna Korolevskaya Ukończył gimnazjum w swoim rodzinnym mieście ze srebrnym medalem. Następnie wstąpił do Ukraińskiej East University Wydział Ekonomiczny. Otrzymał zarządzania produkcją specjalność. Ukończyła szkołę średnią w 1997 roku, ale nie zatrzymał się i wszedł do Donieck Państwowej Akademii Zarządzania. W 2002 roku ukończyła z niej dostać drugiego stopnia.

Królewski i biznes

Przedsiębiorca Natalia stała się dzięki swojemu bratu, który dołączył go do rodzinnego biznesu. Po pierwsze, od 1992 do 1993 roku pracował w „ETKO” zwykłego menedżera. Następnie zwiększyć przestrzegane. Natalia poszła do firmy „Meta” na stanowisko dyrektora finansowego. Od 1998 do 2001 roku. Pracował w tym samym menedżera biznesowego.

W latach 2001-2006. – „Luganskholod” Przewodniczący Rady Nadzorczej. Podczas pracy przeprowadziła modernizację wszystkich zakładów firmy. Aby utworzyć dział logistyki, marketingu, sprzedaży, rozwoju strategicznego i jakości. Korolevskaya Natalya Yurevna, kobieta biznesu, stał się zwycięzcą „Lider Biznesu” Średni nagrody w 2004 roku.

Od 2003 do 2005 roku pracował jako członek Rady Przedsiębiorców pod Gabinetu ukraińskim. Koordynuje działania regionalnych komisji Rady. Od 2003 roku – dyrektor wykonawczy „my” stowarzyszenia. Wspieranie lokalnych producentów, aby koordynować swoje działania. W celu ustalenia obszarów międzysektorowych. Brał udział w tworzeniu opinii publicznej i interakcję biznesu i władz.

polityka królewski

Od 2002 do 2006 roku pierwszy Korolevskaya Natalya Yurevna stała się dobrze znana postać w polityce, działa jako zastępca Ługańska sejmiku. Ona jest Sekretarz Przemysłu, Handlu, Budownictwa i Mieszkalnictwa. Brał udział w tworzeniu i realizacji programów regionalnych dla rozwoju gospodarczego terytoriów. Poprowadził Komisję do analizy i odzyskiwania „Donbassantratsit” gospodarstwo.

Od 2006 roku Natalya Yurevna Korolevskaya – MP piątej kadencji (BJuT). Członek rady politycznej frakcji „ojczyzny” i Stałej Delegacji do Zgromadzenia Parlamentarnego WNP. Sekretarz Polityki Gospodarczej. Od 2007 zastępca Natalia stała się ludowa szóstej kadencji, przewodniczący ukraińskiej Rady Najwyższej ds przedsiębiorczości i polityki regulacyjnej. Współprzewodniczący ze międzyparlamentarnych stosunków z Federacją Rosyjską. Wiceprezes Stowarzyszenia ukraińskich podatników.

polityka

W polityce jego sposób Natalya Yurevna Korolevskaya zaczął niemal od zera. Ona zawsze wspierał Julię Tymoszenko , a ostatecznie był niemal prawej ręce. Stał się liderem partii „USDP”. Ale nie było „wyrzucony” z frakcji BJuT nad uporczywych naruszeń regulaminu. Według samego Royal, z wyjątkiem przeszedł bez zgody Tymoszenko. Więc postanowiliśmy Kozhemyakin i Turchinov.

Ten ostatni potwierdził informację na powietrzu, mówiąc, że decyzja została podjęta bez zgody Tymoszenko, ponieważ jest praktycznie niemożliwe, aby się z nią skontaktować. W marcu 2012 roku, partia „USDP” został przemianowany na „Ukraina – Naprzód!”. Stało się stroną Natali Korolevskoy. Ale ideologia pozostała taka sama. Królewski powiedział, że był zawsze przeciwko Janukowycza i kontynuować walkę o wyzwolenie Tymoszenko.

Korolevskaya Natalya Yurevna minister (byłego) Polityki Społecznej Ukrainy, był i opublikował ponad 40 rachunków osobiście i 175 – jako współautor. Jego położenie – patriotyzm gospodarczy. Natalia uważa, że jest to platforma polityczna, gdzie trzeba pracować ciężej niż obserwować swoje ambicje. Uwaga powinna koncentrować się na ukraińskiej gospodarki, przemysłu i konieczności zatrzymywania twierdząc, że zapobiec zjednoczyć społeczeństwo wokół głównych celów kraju. Ideologia może wrócić później.

Królewski i zbrodnia

Gdy Korolevskaya Natalya Yurevna (zbrodnia w tym czasie był ściśle związany z metalem) pogrążyła się firmy, która ma siedzibę jej rodzinę, to był trudny czas. Do tej pory wielu przypisuje jej piłowanie Stachanow siłownia zimno przechowywania i piekarnię. Tak więc dużo złomu na sprzedaż został odebrany. A to dopiero początek jego działalności. Nieco później, rodzice (podobno zwykli ludzie – górnik i nauczyciel) córka kupiła Lisichanskiy Plant. Firma prowadzi do bankructwa kilku lat iw końcu okazało się, że warunki sanitarne. Zaległości płac był naprzeciwko ogromnego pracowników przedsiębiorstw.

Po tym, Royal posiadał kilka innych małych firm, nie pojawił się jeszcze „Meta”, stworzone we współpracy z partnerami zagranicznymi. To stało się podstawą metallobiznesa Natalia. powstało kilka spółek zależnych. Jeden z nich ( „Agro Meta”) kupił biznesmen Jurij Zhuravlev.

finansowanie polityczny

Po pewnym czasie na arenie politycznej istniała nazwa – Korolevskaya Natalya Yurevna. Kto finansuje obecnie nowa dama politycznych? Jak stwierdzono w wielu źródłach, Król wyciągnął dużo pieniędzy z tego samego Zhuravlev. Oprócz tego, że był szereg innych przedsiębiorców sympatyczny Tymoszenko. Ich Królewski wyzwolić również szacunku kwoty pieniędzy.

Głównymi sponsorami trzech stoiskach. Po pierwsze – Zhuravlev. Wierzył obietnice królewskiej, że wszystkie inwestycje będą mu wrócić ładnie, i namówił Zinaida Naden (reżyser „Luganskmlyn”), aby podążać za jego przykładem i zacząć inwestować pieniądze w polityce. Z Jej Królewska otrzymała także duże sumy, które poszły nigdzie.

Trzeci sponsor – Igor Chaplygin. Jest dobrze znany nie tylko w domu, ale również za granicą. Rodzina królewska znana go przez długi czas, odkąd wojny gangów. Chaplygin wyciąć również złom wszystko, co mógł. Wyjął węgiel i metal i Royal sprzedaje. W rezultacie, Chaplygin zgromadził ogromny majątek i wyjechał za granicę.

Kiedy Natalya Yurevna Korolevskaya początek jego kariery politycznej, uczynił specjalną wycieczkę do Ługańsk, aby poprowadzić zespół Tymoszenko. Chodziły słuchy, że obiecane miejsce Chaplygin był burmistrzem. Ponadto, finansowanie zostało przeprowadzone i siedziba BYT Królewski.

hobby Królewski

Natalia lubi jazdę konną. Ulubiony koń o imieniu Lady Natalie. Zawsze idzie do wyścigów na Emirates, Rosji, Francji i Anglii. Kolekcjonuje czapki (szczególnie miłe z szerokim rondem) i pamiątkowe figurki słoni. Lubi jazdę na nartach.