878 Shares 2659 views

Samochód „Audi A3”: Opinie z właścicieli, specyfikacjach i opisach

Kompaktowa nowość jest dość wyjątkowy samochód. Jest to pierwszy samochód w całej gamie koncernu „Volkswagen”, podstawą której zdecydowano się umieścić modułową „wózek” MQB. Nawiasem mówiąc, jedną z cech tego modelu polega na tym, że silniki zainstalowane na nim wyłącznie poprzecznie. Jednak nie jest to jedyna zaletą tego samochodu.


projekt

Wszelkie pozostawione przez „Audi A3” zawiera szczegółowy przegląd właścicieli glosa dotyczące wyglądu hatchbacka. Ona naprawdę reprezentacyjny. Odwrócił się, płynne linie maski, oryginalne, duże reflektory z LED wykończenia – samochód wygląda bardzo elegancko. Dodatkowo, każdy składnik wykazuje „Rock» Audi. Znaczna część zdobione atrapę chłodnicy i wloty powietrza po bokach prostokątnego kształtu.

Układ wydechowy Głównym punktem potężny tylny jest zgrabnie montowane w dnie. Nietypowo wygląda kopułowe bagażnik na potężnych i zwiększonych lusterek bocznych z LED kierunkowskazów. Niższa część jest ozdobiona jasno poprowadzoną vyshtampovki. I, oczywiście, każda osoba, która pozostawiła „Audi A3”, dodawać notatki luz uwagę. Zwłaszcza, że została zwiększona do 165 mm na rynek rosyjski.

wnętrze

To zasługuje na szczególną uwagę i salonie za nowy „Audi A3.” Sedan otrzymał bardzo pozytywne recenzje, a także hatchback. Ponieważ wnętrze jest naprawdę Model wykonany na najwyższym poziomie. Wszystko wygląda reprezentacyjny i ergonomicznie. Deska rozdzielcza jest bardzo prosta i intuicyjna, przyciski sterujące znajdują się wygodnie. jakości materiałów, wygodne fotele, doskonałe podparcie boczne – są to zalety znaku uwagi właściciela tego samochodu.

Bagażnik dla tej klasy maszyny, zbyt pojemny. W sedan jego objętość wynosi 425 litrów, a hatchbacka – 380 l. I, oczywiście, w środku jest wszystko, co potrzebne dla kierowcy. To lusterko kamery, klimat kontrola, 6 poduszek powietrznych, światła przeciwmgłowe, czujnik parkowania, ABS i ESP. Ogólnie rzecz biorąc, urządzenie jest zaprojektowane dla wygody. A to dowodzi, każdy pozostawił „Audi A3” przeglądu.

Co pod maską?

Samochód oferowany z czterema różnymi silnikami. Najsłabszym jest 122-moc 1,4 litra TFSI. „Setki” samochód z tym silnikiem przyspiesza w 8,4 sekundy, a według zużywa się około 4,7 litra na 100 km w cyklu kombinowanym. Maksymalna kwota, jaka może dotrzeć do samochodu – 217 kilometrów na godzinę. Poniższy moc znamionowa jest „Audi A3 1.8.” Opinie silnik dostaje tylko pozytywne. Właściciele mówią, że torquey, mocny i zapewnia doskonałą dynamikę. A przecież to jest ekonomiczne. Prędkość maksymalna tego modelu z silnikiem wynosi 235 km / h. Mark of 100 km / h dla igły prędkościomierza osiągnie 7,3 sekundy po rozpoczęciu ruchu. I zużywa silnik 180-konny wynosi około 5,6 litra.

Bardziej nowość zaproponowano 2-litrowy silnik 150 KM Ten silnik TDI może zużywać niewiele więcej niż czterech litrów oleju napędowego na 100 km. A jego prędkość maksymalna wynosi 220 km / h! Przyspiesza samochód, jednak trochę dłużej znakiem 100 km / h – 8,7 sekundy. Ale najmocniejszy silnik produkuje 300 „konie”. To też, objętość TDI silnika 2 litrów. Ale jego ograniczenie prędkości wynosi 250 km / h, przyspieszenie trwa 4.9-5.3 sekundy. Silnik zużywa około 7 litrów.

Powiedzieć, że właściciele?

Ze względu na kryzys, wiele osób nie zdecydowała się na zakup wersji z silnikiem 300-konnym, i dokonać wyboru na korzyść modeli bardziej low-end z urządzeniem do 122 KM Kierowcy, którzy kupili ten samochód, twierdzą, że dynamika nim źle. Ale duch jazdy nie jest ekscytujące. Jednak to nie jest dla wszystkich, jest ważnym kryterium. Najbardziej przyjemne uczucie przyspieszania – znak 130 km / h. Po tym, moc z silnika kilka zanika. Ale można uciec od pierwszych światłach.

„Automatic” jest nieco zamyślony. Ale po pewnym czasie od rozpoczęcia pracy przyspiesza. Więcej właściciele nie zaleca używania trybu dynamicznego, bo można poczuć się jak cięższe koła. PPC i zaczyna zachowywać się inaczej, szybkość przełączania przy dużych prędkościach. Ogólnie rzecz biorąc, ten tryb na torze, ale nie dla miasta. Ponieważ drgania maszyn. Lepiej jest iść ulicami w trybie automatycznym. W rzeczywistości, wiele powiedzieć uwaga elektromechaniczny układ kierowniczy moc, która opiera się na deweloperów umieścić silnik elektryczny. Znajduje się na szynie. Działa w połączeniu z wieloma różnymi sondami. Tak, że wzmacniacz może zmienić swoją siłę w zależności od prędkości, z jaką porusza się maszyna.

sprzęt

Jak w przypadku każdego samochodu wykonanego w Niemczech, posiada doskonałe Zakończenie „Audi A3.” Hatchback staje się bardzo pozytywne opinie. Bo on, podobnie jak sedan, bardzo szerokiej gamy urządzeń. Maksymalną konfigurację w wykazie podanym czujnik ciśnienia w oponach, adaptacyjny „cruise”, system unikania kolizji i monitorowanie pasa (+ martwe), koło zapasowe, optykę halogenu, ogrzewane dysze spryskiwaczy, dźwiękochłonnych Szyby z zabezpieczeniem termicznym, napędzany elektrycznie lustra z ogrzewaniem i więcej.

Nadal istnieje czujniki parkowania, przyciemniane, asystent świateł drogowych, spryskiwacze reflektorów, szyberdach (jeden z najdroższych opcji – wart około 80 000), dywaniki w kabinie, oświetlenie wnętrza, podświetlenie system „start / stop”, sportowe fotele, wykończenia z aluminium okienne, 2-tone, servotronic więcej. Oczywiście, top model zakresie i nie jest tani. Z najsłabszym silnikiem będzie kosztować około 2 mln rubli.

zarządzanie

Temat ten dotyka wszystkich, pozostawiając „Audi A3” przeglądu. Aż roszczenia rulitsya samochód idealnie. Zarządzanie daje tylko przyjemność. Kierowcy są przekonani, że nie jest to ostatnia rola w tym odegrał wielką zawieszenie „McPherson”, wspomagania kierownicy oraz hamulców tarczowych. Wszelkie nieprawidłowości samochód przechodzi tak że ani kierowca ani pasażer nie czuje. Jednak teraz, drogi należy unikać. Niech odstępu od rosyjskich modeli więcej niż europejskich, to nadal nie nadaje się do przejścia głębokich dołach i wybojach.

Maszyna toczenia jest również doskonały. W związku z tym, tylko pozytywne komentarze otrzymane „Audi A3 hatchback.” Recenzje właścicieli częściej wpływają uwagę temat, takich jak utrzymanie. Mówią, że Audi produkuje wysokiej jakości, niezawodne samochody, które rzadko są złamane. Ale nawet wtedy wielu są drogie. 14 000 rubli będzie musiał zapłacić tylko za wymianę filtrów i oleju. Ale to zrozumiałe, ponieważ Audi – marka premium.

minusy

Oczywiście, każdy samochód ma swoje wady, nawet jeśli wydaje się być idealny. I nie był wyjątkiem i „Audi A3.” Recenzje pomóc właścicielom zrozumieć, co jest w tym samochodzie to nie podoba. Ludzie mówią, że jeśli otworzy się małe okienko, w kabinie natychmiast dostaje deszcz. Dysze podlewane bagażnika, dach, szyby, a nawet jazda z tyłu maszyny. A ze względu na aerodynamikę od dozorcy wody skierowany jest do bocznych okien. W ogóle, to nie jest miło chwila. Wielu ludzi nie lubi, że drzwi otwarte na tyle szeroki i trudny. Plus wystarczająco głośno klaskać.

Mówią też, że z tyłu nie ma wystarczająco dużo miejsca dla trzech. Dwa pasuje maksymalny komfort. Ale trzeci będzie zbędna. On wielce zaszkodzić wysoki tunel. Ogólnie rzecz biorąc, nie bardziej namacalnych wad nie „Audi A3.” Właściciele opinie rozmawiać głównie tylko o korzyściach, które są zdecydowanie bardziej w tym samochodzie.

Zainteresowany tą maszyną?

Jak widać, robi się głównie pozytywne „Audi A3” (automatyczna) odpowiedzi. Wszyscy właściciele mówią uwagę różne części. Niektórzy byli najbardziej zadowoleni z silnika, drugi – „soczysty” i wysokiej jakości dźwięku z potężnych głośników. W ogóle, to samochód jest idealny dla osób, które cenią sobie sportowy charakter samochodu. A ci, którzy są przyzwyczajeni do klasy golfa. Dla „A3” całkowitej długości osiągnie 4241 mm. Maszyna ta spełnia oczekiwania tych, którzy chcą stać się właścicielami atrakcyjnego samochodu klasy Premium. W tym niemieckim hatchback będzie wygodny zarówno kierowcy i pasażera. Nic dziwnego, że wiele z nich miał czasu, aby dostać się w ten nowy produkt.