102 Shares 4433 views

Najlepiej sprzedających się samochodów w Rosji. Statystyki i wykresy sprzedaży

W naszym rozległym kraju prawie co trzecia osoba dorosła ma samochód. A na drogach jeździć wiele maszyn. Sedan, wagony, rozjazdy, Premium i Business Class, modele low-end … Jest to dobre pytanie: „A jakie są najlepiej sprzedających się samochodów w Rosji?” Interesujące jest to, że wielu. I tak powinno dać odpowiedź na to pytanie.


zapis automatyczny

Na podstawie ostatnich danych statystycznych, stało się jasne, że samochód najlepiej sprzedających był pochodzący z Korei Południowej. I to jest niesamowite i bardzo atrakcyjny „Hyundai Solaris”. można nazwać samochód ludzi. On nawet stoi w rankingu przez Bestseller powyżej budżetu „Lada Granta”. Ale to dokonane Rosyjskiej samochód!

Jednak wyniki te są uzasadnione. „Solaris” – to samochód, który można kupić za naprawdę niewielką kwotę. Razem 535 900 rubli w bazie! W przypadku nowego samochodu nie jest tak dużo. Pod maską jej wartego 1,4-litrowym silnikiem 107-konnym, napędzany przez 5-band „mechanika”. Wersja hatchback, nawiasem mówiąc, jest tańsza. Początek zakresie będzie kosztować około 730 000. Pod maską, ten model jest wart 1,6-litrowy silnik 123-konny i 6-biegowa „automatyczne”. Aby rozproszyć setki trwało 11,5 sekundy, a maksymalna, która może dać ten model – 190 km / h. Konsumpcja nie jest bardzo duża – mniej niż 5 litrów na autostradzie i około 7,6 w mieście. Prześwit odpowiednie do drogach (16 centymetrów), zaś osłona – 470 litrów. W podstawie znajduje się hydrauliczne EBD i ABS, poduszki, immobiliser, CH zewnętrznych czujników temperatury ników 4, przewody powietrzne i elektryczne tonowania. W ogóle, wszystko, czego potrzeba do wygodnej jazdy.

Inni członkowie Top 5

Tak więc, pierwszym liderem został nazwany. Jakie są inne najlepiej sprzedających się samochodów w Rosji? Drugie miejsce zajął „Kia Rio”. Ten sedan w swojej podstawowej konfiguracji kosztuje zaledwie 549.900 rubli. Hatchback – za 30 tysięcy więcej. Najwyższej klasy (Premium) zwiększa cenę do 820 000 rub. Charakterystykę wszystkich taka sama, jak w „Solaris” wymienionych powyżej.

Trzecie miejsce zajmuje krajowej „Łada Granta”. Jest to maszyna jest tylko 360 000. Pod maską jest wart 82-konny silnik o pojemności 1,6 litra, napędzany przez 5-pasmowy manualną skrzynią biegów. W konfiguracji luksusowy samochód będzie kosztować około pół miliona.

Na czwartym miejscu – "Lada Largus". Powinna ona wynosić około 500 000. Cechy są identyczne „Grant”, tylko silnik mocniejszy 2 litry. a.

I na piątym miejscu – „Volkswagen Polo”. Ten sedan w wersji podstawowej kosztuje około 520 m. P. Maszyny z Niemiec zawsze były popularne, ponieważ są one znane ze swojej nienagannej jakości. I Polo nie jest wyjątkiem.

urzędnicy francuscy

Każdy wie dzisiaj firmy „Renault”. A maszyny produkowane przez nią – także najlepiej sprzedających się samochodów w Rosji. Należą do nich model „Logan”. Jest wart około 420 tysięcy rubli. Ona jest pod okap jest 82-konny silnik o pojemności 1,6 litra, napędzany przez 5-biegową manualną skrzynią biegów. „Logan” ulubieńcem wielu ze względu na dynamiczny prędkości ustalone, miękkie przebiegu i ogólnie przyjemnych wnętrzach i wygody.

Crossover „Duster” kosztuje około 600 tysięcy rubli. On jest pod okap jest zainstalowany 1,6-litrowy 114-konny silnik. Maszyna na przednie koła. Model ten jest najwyższej klasy (automatyczne i maszyny 143 litrów. Dzięki.) będzie kosztować około 965 000. Są to, nawiasem mówiąc, w wariancie wysokoprężnym. 109 „konie”, tom 1,5 litra i 6 przekładnią manualną. Jest taki model 846 000 p.

I, oczywiście, mówimy o najlepiej sprzedających się samochodów w Rosji, należy zauważyć, uwagę na „Renault Sandero”. To kosztuje około 400 000 RUB. Pod maską znajduje się 1,2-litrowy silnik 75-konny, z 5-band „mechanika”.

SUV

Jeśli badanie rynku samochodowego, jest możliwe, aby zobaczyć ile teraz produkować SUV i pojazdy terenowe. Rzeczywiście, SUV-y stały się bardzo popularne w ostatnim czasie. I jeden z najlepszych samochodów tej klasy sprzedaży w Rosji jest na tyle dziwnie, „Lada 4×4”. W wersji podstawowej jest wart 435.000 rubli. Maksymalny luz. – 21 m s. drogie. Jest jeszcze inna wersja LADA 4 × 4 Miejskich. To będzie kosztować około 480 m. P. Ale każdy model stanowią tę samą jednostkę – 1,7 litrów i 83 litrów. a. Charakterystyczną cechą – napęd na cztery koła, które mogą być zrozumiałe z nazwą modelu.

Next-sprzedaży jest Chevrolet Niva. Koszt tego urządzenia wynosi 540 m. G A góry zakresu – 645 P m .. Jaki jest pierwszy, że druga wersja jest wart sam 1,7-litrowy silnik 80-konny. Urządzenie nie jest bardzo ekonomiczny – zużywa około 11 litrów na 100 km w cyklu kombinowanym.

popularne sedany

Statystyki sprzedaży stwierdza, że wciąż i „Łada Kalina” wśród najlepiej sprzedających się samochodów. W wersji podstawowej jest wart około 410 tysięcy rubli. Maksymalna prędkość i przyspieszenie jest bardzo inspirujące i (168 km / h, 12,2 sekund do kilkuset), lecz zużycie jest niewielka – 7 litrów na 100 km w trybie mieszanym. Ponadto, istnieje również wersja z automatyczną skrzynią biegów. Również popularne jest „Przed”. Jego cena – 435 000 rubli. Pod maską jest warta 106-konny silnik o pojemności 1,6 litra.

Odnosi się do zakupu sedan i „Nissan Almera” 567 m. P. z 102 koni mechanicznych urządzenia 1.6. Prędkość maksymalna – 185 km na godzinę i przyspieszenie do setki – w 10,9 sekundy. Przepływ jest dobry – 7,2 litra cyklu mieszanym.

Popularny rosyjski biznes sedan

Nawet Rosjanie często kupują model „Toyota Camry” za 1,295,000 p. I tak, nawet jeśli cena nie jest tak mały, jak to ma miejsce w przypadku wszystkich innych wyżej wymienionych maszyn, ale warto! To wygląda „Toyota” reprezentacyjny, ale pod maską kosztuje to 150-konny silnik 2-litrowy z 6-band „automatyczne”. Maksymalna konfiguracja będzie kosztować około 1.880.000 s. Należy zauważyć, że w tym przypadku będzie to zagregowany 249-konny silnik o pojemności 3,5 litra. Te nowe samochody w Rosji można znaleźć dość często.

Środek na liście rankingowej

Pieczęć na ziemi, daleko od pierwszego, są bardzo dobre, niezawodne i wydajne samochody. I są w środku listy, ponieważ nie są tak tanie, jak te wymienione powyżej. Ale wyraźnie lepszy pod względem jakości i wydajności.

rynek samochodowy jest pełen koreańskich samochodów. I jeden z najbardziej popularnych jest ix35 Hyundai. Jego wartość jest w podstawie 1 200 000 na ścieranie. Urządzenie to posiada 2-litrowy silnik 150 KM i 6-range „mechanizmy” plus z napędem na przednie koła.

Następnego-sprzedaży jest „UAZ Patriot”, który będzie musiał zapłacić 730 m. P. Jest ona wyposażona w silnik o mocy od 128 objętości 2,7 litra. Maksymalna prędkość – 150 km / h, a przepływ – 11,5 litrów na 100 km w trybie mieszanym. Istnieje wersja diesel – nazywany „Limited” – milion rubli. W takim przypadku, gdy urządzenie jest wyposażone w silnik w objętości 2,2 litrów i 114 litrów. a.

Innym popularnym „Skoda Szybki”. Sprzedaż samochodów tego modelu w ostatnich latach jest bardzo aktywna. I wiele naprawdę korzystają z tego atrakcyjnego urządzenia. Zwłaszcza w kompletny zestaw. Jest to jednak o 870 000, ale silnik 125 KM i 7-band „maszyna” z przyjemnym przepływu 5,8 litra nie może nie cieszyć.

Datsun on-DO – kolejny popularny sedan. I tanio! Razem 406 000. W rzeczywistości – tej samej „Reno Logan”. Ale firma francuska bardziej popularne, więc to, że odbywa się bliżej górnej części rankingu.

drogie samochody

I teraz należy wymienić model, który śmiało można nazwać drogie. Po pierwsze, jest to Mazda CX-5 za 1,77 mln rubli, z wysokoprężnym silnikiem 2.2-litrowym 175-konnym i 6-biegową „automatycznym”. napęd na cztery koła, prędkość maksymalna 197 km / h, a zużyciem zaledwie 6,2 litra. Pozwól, że urządzenie nie jest kilkaset tysięcy, ale jego cechy łapówka.

Mówiąc o najbardziej popularnych samochodów w Rosji, nie możemy zapomnieć o „Toyota”. Wcześniej zostało powiedziane. Ale oto model Land Cruiser Prado należy zauważyć szczególną uwagę. Prawie 3,5 miliona rubli wart 7-osobowa wersja luksusowa, jest bardzo popularny w Rosji.

KIA Sportage – zbyt często zakup samochodów. 150 ul. s., 6-band "automatyczne", maksymalnie 185 km / h, i szybkości przepływu 8,5 litra na 100 km. I warto to wszystko około 1 580 000 p.

Aktywnie iść sprzedaży samochodu pod nazwą „Mitsubishi Outlander”. Pod maską, warto 3-litrowy 230-konny silnik. napęd na cztery koła, „maszyna”, duży bagażnik, niskie zużycie paliwa – to główne powody, dla których model stał się popularny.

Co jest popularne zawsze

Niech ten kraj i kryzys, ale drogie, luksusowe, bogate maszyny nadal pojawiają się na ulicach naszych miast. Liczby rosną. Szczególnie popularne maszyny z Niemiec. Naturalnie, jest to "Mercedes" (W212, W222, W221, CL 500), "BMW" (X5, X6 i, oczywiście, "eshki"), "Audi" (Q7, Q5, Q3), "Volkswagen", a nawet "Porsche". Maszyny te zawsze były popularne. I te modele – to nie jest cała lista tych maszyn, które obecnie popyt. Działa zasada koncern wprowadza na rynek nowy model, wydaje się, w Rosji, na jego zakup. Jednak nie każdy może sobie pozwolić na ten luksus, ale przez długi czas bez informacyjnych gospodarze nie są bezczynne. Niemieckie samochody zawsze były synonimem luksusu i jakości. Ponieważ będą one zawsze będzie popyt.