635 Shares 6566 views

Ekscytujące polowanie bażant

Faza ekstrakcji jest jednym z najbardziej interesujących zajęć dla wielu miłośników polowań. Polowania na bażanty odbywa się za pomocą różnych metod, w swojej istocie. Ale niewątpliwie najbardziej interesującym sposobem pozostaje ofiarą tej grze z wykorzystaniem psów. W ramach tego artykułu postaramy się dowiedzieć, cechy tej klasie.


Rankiem bażanta lepiej wyglądać w różnych chwastów i krzewów, ale bliżej do kolacji lub w pochmurnej pogodzie jest w trzcinach. Szukaj pies Bażant w chwasty na płaskim terenie nie jest trudne. Pies przechodzi przez zarośla i rzuca ptak, który często można zobaczyć z daleka, możemy tylko wycelować i nacisnąć spust.

Ale polowanie bażant w zaroślach trzciny, często znajdujących się w pobliżu zbiorników wodnych, w wąwozach, predstvalyaet szczególnego zainteresowania myśliwych. Ptak w czasie zubożenia przybywa do wody, aby ugasić pragnienie i odpocząć, a tu musi czekać jej myśliwego. Zła pogoda zmusił bażanty ukryć w trzcinach. Czasami ptak ukrywanie w krzaku, pritrushennyh śniegu, gdzie myśliwy, aby przejść trudne, nie mówiąc już o psa.

W przypadkach, gdy istnieje bardzo gęste trzciny, cały polowania wynik zależy od efektywności działań psów. Jego zdolność nie tylko biegać stroików i spróbować poczuć zapach bażanta, ale również dziełem „trzciny” kapitalne znaczenie. Oznacza to, że polowanie na bażanty prowadzi Huntera (grupy myśliwych) działa na belkę pobliżu trzciny. Aktywne poszukiwanie vodot pies w buszu, niemal bez wychodzenia z gry. Znalezienie bażanta, pies pasterski go, a Hunter (Hunter), pozwalając ptak odlecieć do pewnej odległości, strzela nad trzciny, trafienia w cel. Ten ptak czasami nagle pojechał psa dziesięć metrów od myśliwego i bliżej. Zręczność i szybkość reakcji w takich przypadkach mieć ogromny wpływ na wynik strzału. Odległość od wystrzału ptak nie powinien być bardzo duży, jak pies będzie szukał długiego grę, w wyniku czego nie mogą znaleźć go w ogóle.

Szukaj połączeń ptaków ostrej opieki nad psem i myśliwego, ponieważ bażant kogut może być kontrolowany w czasie, gdy grupa innych napojów na wodę. Nie tylko przestraszony ptak mogą zostać utracone. I rzeczywiście, specjalnie przeszkolony pies musi posiadać różnorodne gry umiejętności badawczych, być hardy.

Kiedy przeprowadza się na polowanie na bażanty, zalecane jest użycie frakcji №7. Większa część może zagadkę, a nawet przerwać grę na kawałki, które są trudne do znalezienia, a wartości nie stanowią one szczególne. Należy mieć na uwadze, że bażant – dość hardy ptak, który z klęsce nawet kilka kawałków frakcji może latać wiele kilometrów.

Dość popularne teraz polowanie bażant na Ukrainie. Wynika to z faktu, że ptak kraju jest stosunkowo nową produkcję, ponieważ jest on importowany później do połowy XX wieku. Jest coraz większe zainteresowanie wśród myśliwych, istnieją nawet całe ich społeczności, którzy mają doświadczenie w tej grze produkcji.

Ale polowanie na taki wspaniały ptak musi pamiętać o konieczności zachowania i pomnażania jego ludności, a zatem nie musi przekraczać granice strzelaninie.