211 Shares 8541 views

Nysa 522: dane techniczne i opinie

Gdzie tylko nie mogę znaleźć sobie Nysa 522: to był używany w policji, straży pożarnej, produkcji i po prostu w życiu codziennym. Kohl autobus używany tak często, oznacza to, że na to zasługuje. Jest to wskazanie dobrej jakości.

Trochę historii produkcji legendy

Nysa 522 maszyna w ZSRR nazywany po prostu „Nusia”. Co jest dobre imię dostał ten van używany do transportu ludzi. W niniejszym artykule analizujemy główne zalety tej maszyny i jej charakterystyki.

maszyny produkcyjne Nysa zaangażowany polski FSD roślinę ( „roślina samochodu dostawczego”). Nazwa ta roślina otrzymała specjalne zamówienie po przyjęciu w 1951 roku do produkcji nowego ciała. A później zaczęli produkować samochody dostawcze Nysa.

W 1968 roku fabryka stawia na modelu przenośnika 521, ma dobre osiągi, ale po 11 latach (w 1971 roku) otrzymuje Nysa 522. To nie różni się zbytnio od poprzednich wersji, i może być łatwo pomylone z Nysy 521.

Przy zamawianiu Nysa 522 do planowanego ruchu, nie można się martwić o komfort. W samochodzie swobodnie umieszczane torby, akcesoria do domu, pasażerów. Około 522 właścicieli mikrobusem opinii Nysa były wyłącznie pozytywne. W tym czasie do zarządzania i eksploatacji samochodu pasuje świetnie.

Samochód jest w wielu krajach. Kuby, Węgier, Wietnamu, Turcji, Ghany, Finlandia i inne specjalne zamówienie autobus używany w ZSRR, może niemal uznać za główny konsument. „Nusia” tak kochany przez naszych ludzi, stało się częścią kultury i udało mu się zapalić w niektórych filmach.

Ostatni samochód opuścił linię montażową 03 lutego 1994. Ponad 380.575 egzemplarzy wydano ten okres. Kilka lat poprzez FSD zakupiony samochód firmowy Daewoo, aw 1996 FSD oficjalnie przestała istnieć.

Kluczowe cechy

„Niusia” ma wystarczająco silną zdolność chetyrehtsilindrovannym silnik 70 KM, zdolną łatwo rozproszyć autobus do 100 kilometrów na godzinę. Pojemność skokowa 2,1 litra.

Posiada trójstopniową przekładnię, sprzęgła mechaniczne (dlatego niektórzy właściciele skarżą się na jego tugovato). Nysa 522 nie rozwija pewną fenomenalną szybkość, ale ma doskonałą zwrotność, który doskonale wpisuje się w środowisku miejskim.

Napęd na tylne koła nie pozwoli na kij w błocie poza miasto ładowane Nysa 522. Dane dotyczące czasu były bardzo solidne, co czyni go popularnym samochodem.

wygląd

Nysa 522 ma łatwo rozpoznawalny wygląd: gładkie, zaokrąglone jego cechy i łatwość ciała przyciąga uwagę kierowców od wieków. Duże przednie szyby dał wóz podświetlenie i dobra pojemność sprawia, że łatwo poradzić sobie z pojawiającymi się problemami krajowymi.

Jak poprawić wygląd samochodu , nowoczesne właścicieli?

Prostota ciała i dużej pojemności – to główne cechy minivana Nysa 522. Tuning samochodu jest dość powszechne w dzisiejszych czasach. Nie trzeba jechać daleko, aby upewnić się, że właściciele wyrafinowania, wystarczy zajrzeć na forum poświęconym tej marki. W pewnym zapałem do salonu można wstawić kanapę!

Aby poprawić wygląd Nyusi ich właścicieli „, bez żadnych problemów zamieścić różne elektronika, oświetlenie, ponieważ w przestrzeni, która jest wystarczająca. Na dachu dużo miejsca, a wiele osób nie właz.

Już nam znane w codziennych funkcji życiowych, takich jak centralny zamek, szerokie koła, światła, instalacja gazowa, stromych amortyzatorów, automatycznymi oknami i inni też, jeśli chcesz ustawić rzemieślników w Nysie 522 bez żadnych problemów.

Korzystanie z młynkiem, można łatwo wyrównać ścianę ciała.

Po tuningu samochodu nabywa osobowość. Każdy kierowca poprawia minivan na własną rękę. „Nusia”, co z kolei zapewnia dużo pola roboczego dla utworzenia miłośników zabytkowych samochodów. Nysa 522 zdjęć, które są przedstawione w artykule nie ogranicza właściciela daje mu pole do wyobraźni.

Dlaczego kierowcy za „Nyusyu” prawie najlepszym trenerem drugiej połowie 20 wieku?

Dużo się mówi o Nysa 522. Recenzje właścicieli, którym Internet trochę, pokaż nam, co jest tak lubi „Nusia”.

Po przeczytaniu odpowiedzi nowoczesne właściciele minivan można wyróżnić główne braki i pozytywne strony pojazdu.

Jeśli mówimy o wady, są one nie tak dużo. Jest zrozumiałe, mówić teraz! „Nyusey” być może tylko miłośników zabytkowych samochodów z czasów radzieckich. Dokonując zakupu w użyciu pojazdu, są one ostatnim szukać wad w swoim samochodzie. Większość kierowców nawet nie zauważy ich, ale po prostu cieszyć się jazdy.

Jeszcze w Nysie 522, w związku z rozwiązaniem problemu, istnieją pewne trudności z uzyskaniem i wymiana niektórych części. Większość części można odebrać z innymi samochodami. Trzyetapowe przekładnia nie jeździe z dużą prędkością.

Jednak pozytywne aspekty, według właścicieli, wiele więcej. Nysa 522 był wygodny „Gazelle” 80s, miło było z niego korzystać. Duża pojemność i dobra zwrotność w mieście zaskoczyła kierowców, zmuszony zwrócić uwagę na maszynie.

Auto, mimo swej masie 2 ton, niższe zużycie paliwa. To sprawia, że możliwe, aby transportować towary z miasta do miasta bez problemów wysiąść nadzienie nie patrząc nerwowo na poziomie paliwa w zbiorniku.

Jakość minibusem na odpowiednim poziomie. Do tej pory wiele rzeczy są w porządku pracy, a utrzymanie tego stanu nie jest trudne, ponieważ znaleźć analogi złamana część jest łatwe. Wiele części nadają się od radzieckich samochodów. Jeśli odwołać się do strojenia, jest możliwe, aby położyć mocniejszy silnik, zmiany biegów, i znacznie lepiej, niż w rzeczywistości, zaangażowany w Nyusi ich właścicieli”.

Mała moc do wyniku znajomości z maszyną

Po rozpatrzeniu biorąc pod uwagę jakość urządzenia, zaczynają rozumieć, że w tym czasie „Nusia” rzeczywiście pokazał przyzwoity poziom jakości i komfortu. A jeśli nagle zdecydujesz się na zakup tego samochodu, nie należy się dziwić, że nieświadomi ludzie cenę może wydawać przesadne.