362 Shares 2508 views

Ściany zewnętrzne wykonane z bloczków betonowych bloków i ich ochrony

Chcąc ograniczyć koszty budowy, często stosuje się materiały, które, w celu doprowadzenia go delikatnie, nie są przeznaczone do ogrzewania lub fasady, lub nie są zgodne ze sobą. Jako przykład, należy rozważyć budowę monolitycznych domów ramy ze ścianami wykonanymi z tanich bloki betonowe, które są następnie izolacji i wykończenia, nie zważając na fakt, że bloki te nie są przeznaczone do stosowania na zewnątrz. Używanie wykończenie ścian zewnętrznych tych bloków tynki o wysokiej wytrzymałości, chcąc uzyskać dobry efekt uzyskany elewacji do przeciwnie. Problemem jest to że takie rozwiązania mają bardzo mały współczynnik przepuszczalności pary wodnej, przy czym woda zbiera się wewnątrz urządzenia, występuje rozwarstwiania warstwy ochronnej z podstawy.


Ochrona ścian betonowych bloków pianki cegieł elewacyjnych, wielką uwagę należy zwrócić na Zaprawa murarska, która powinna być na bazie wapna, a także paroprzepuszczalne. Ale teraz trzymać niosek w okresie zimowym, a nawet z wykorzystaniem dodatków przeciw zamarzaniu jest surowo zabronione. Sól, która powstaje wewnątrz i na powierzchni muru prowadzi do jego zniszczenia.

Jeżeli izolacja i ściany z „mokrym” procesie, stosując jako izolacyjnego spienionego styrenu toi tutaj musimy efekt akumulacji wilgoci wewnątrz ściany. Na ścianie bloczków betonowych bloków , jak grzejnik może być stosowany tylko z wełny mineralnej. I pokrycie elewacji też trzeba malować z wysoką przepuszczalnością pary wodnej, czyli, krzemian, silikon lub bazie silikonu.

Monolitycznej płyty pokrywają wymagane sinus z grzejnika, gdyż prowadzą one do zamrożenia. Nie zapomnij o obciążenie wiatrem, tak aby nie dostać buzz ścian w urządzeniu fasad wentylowanych. Uwagi wymaga obliczenia szczeliny powietrza w urządzeniu zawieszony elewacji. Jeżeli błędne obliczenie można uzyskać efekt „płacz” fasadę. I, oczywiście, nie jest konieczne stosowanie niepoświadczonych materiałów lub systemów. Pamiętaj, którzy dwa razy płaci? Nie bądźcie podobni do tego znaku.

Oto niewielka część cech domu fasada dekoracji cast-ramki o ścianach z bloczków betonowych, ale ta część pozwala pokazać, jak dokładnie powinien zbliżać się do wyboru materiałów i zwrócić szczególną uwagę na ich kompatybilności do domów przydzielono im czas i nie powodował krytyki i skarg od mieszkańców.