711 Shares 8619 views

Dla kąpielowym sezon kąpielowy bandeau bikini lub inne?

Z podejściem wakacjach lub dziewczyna lub kobieta na pewno ma ochoty na zakup nowego modny strój kąpielowy. Niestety, nie zawsze okazuje się, aby kupić dokładnie to, co chcesz, bo wybór wpływa typ kształtu. Nie denerwuj się, jeśli bikini nie jest dla ciebie, nowoczesne projektanci opracowali różne opcje dla różnych typów plażowe dla każdego przypadku. Rozważmy najpopularniejsze rodzaje strojów kąpielowych.


Bikini – oddzielna wersja, korzystne dla szczupłej sylwetki bez dodatkowych fałd. Nie jest konieczne, aby sądzić, że noszenie bikini, gdy masz pełną figurę, będziesz wyglądać odważnie raczej głupie, jak inteligentna kobieta odbiera wszystko gustowny.

strój kąpielowy Bando – odważniejsze wersja bikini. Otrzymał rozpowszechniona wśród mody dzięki specjalnej konstrukcji stanika. Dodatkowo, może być noszony bez ramiączek. Jego ogromną zaletą jest to, że okazuje się tan jednolite, co jest niemożliwe podczas noszenia Gorset z ramiączkami. Bando strój kąpielowy posiada Gorset z taśmą silikonową, która rozwiązuje klatkę piersiową i nie ogranicza ruchów. Niewątpliwie nie jest to korzystne dla obu piersi. Pożądane jest, że pierś jego właściciel nie był mały rozmiar i piękny kształt.

Sportowy strój kąpielowy – idealny dla krzywego kobiety. On nie tylko zalecane przez lekarzy, ale również pozwala na dostosowanie kształtu, zmniejszając go o prawie dwa rozmiary, wybierając fałdy i pociągnięcie odpowiednich miejscach.

Tselnokroyny strój – po prostu utworzone dla dziewczynki małego wzrostu, zwłaszcza gdy rysunek przedstawia pionowe pasy wzdłużne. Wyjątkowość rysunku jest to, że pionowe linie rozciągają się zawsze, że wizualnie sprawia, że dziewczyna bardziej wysoki i szczupły.

bikini strój kąpielowy Bandeau i inne mogą być pokryta spodnią przeponę albo bandaż, który ukrywa biodra. Dla bardziej szerokich biodrach pań pod warunkiem, że model z szorty w stylu retro.

Ponadto istnieją modele tankini, z góry na górze i majtki dolnych, monokini i innych.

Uznanymi liderami w zakresie podejmowania stroje kąpielowe są firmy lspace i Becca.

Lspace strój kąpielowy dla surferów dziewcząt. Projektant Monica udaje się połączyć wymagania nałożone przez strój kąpielowy dla sportu, a także, aby go zachować wszystkie trendy mody z wybiegu. Marka jest znana na całym świecie jako główny projektant firma została wyróżniona tytułem „Najlepszego Projektanta 2010” z Mercedes Benz Group.

Tytuły, które zdobyły lspace strój kąpielowy, zasłużył ukryty motyw: ręczna praca, miękkie, szarpie, najlepsza jakość, odważne kolory – wszystko to prowadzi do powstania tego „arcydzieła Beach”, który wydawał się być stworzony specjalnie dla każdego rodzaju kobiecej figury. Projektanci firmy opracowali szereg możliwych rodzajów strojów kąpielowych, z których niektóre są bikini, kostium kąpielowy i gangi, i wiele innych. Szczególną uwagę dają każdemu dekorowanie stanik, kąpielówki, jak i kolorystyki. Najbardziej popularne są uważane za wszystkie odcienie pomarańczy, które skutecznie podkreślają opaleniznę.

Nie mniej popularne są Becca stroje kąpielowe. Ich projektant Rebekka Vertyu robi wszystko w celu podkreślenia najbardziej kobiece, umiejętnie ukrywa wszystkie niedoskonałości formach. Dla tej firmy nie ma granic kolorów, więc w kolekcji strojów kąpielowych można znaleźć w wielu kolorach, począwszy od prostych, a kończąc drapieżnych wydruków.

Becca stroje kąpielowe – to, bikini, stroje kąpielowe, stroje kąpielowe gangi, basen i inne … amerykański projektant Rebecca stworzył elegancki model czuć boginię plaży, to nie tylko tej marki są preferowane przez wielu gwiazd sceny i kina.

Najważniejsze – nie zapomnij że strój powinien podkreślać jedynie godność figury, zamiast jego braki. To, co tworzy kolekcje znanych projektantów.