774 Shares 7427 views

Jak jest przekłuwanie uszu: chrząstka jest kontuzjowany, czy nie?

Dziś nie tylko kobiety, ale również mężczyźni nosić biżuterii na uszach. Jeśli wcześniej miał tylko odpowiednie kolczyki płat, ale ostatnio duże zapotrzebowanie tego rodzaju przekłucia jak przekłuwania ucha (chrząstki i tam czasami są uszkodzone) z góry lub z boku.


Przebicie małżowiny usznej (ucha) chrząstki przebijający

W zależności od preferencji można wykonać jako jeden nakłucie, a kilka w jednym uchu. Moda uważane różne liczby otworów dla kolczyków (na przykład, 3 i 4 po prawej stronie do lewego ucha). Dokonywanie przekłuwanie uszu, chrząstki mogą być ozdobione różnego rodzaju biżuterii, takich jak pierścienie, pręty (podwójne przebicie przemysłowych), goździki, podkowy labrets i innych. Co więcej, uważa się za istotne nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Przebicie ucha jest uważany za najbardziej bezbolesne, w porównaniu do innych części ciała. Jeśli procedura jest przeprowadzana przez ekspertów, komplikacji i bólu podczas niej zostaną ograniczone do minimum. Standardowe leczy przebicie od około 2 do 4 tygodni (czasami trochę dłużej).

Technologia z igłą do nakłuwania ucha (chrząstka)

Przed przeprowadzeniem przebicie ucha chrząstki przetarto 95% alkoholu lub środków „Octenisept”. Kolczyk należy obniżyć w antyseptyczny roztwór przez 15-20 minut. Na miejscu nakłucia za pomocą kropka znacznik antyseptyczne. Technika nakłucie ucho zacisk jest dołączony, a następnie perforowane przez wyjałowioną igły – cewnik. Jaka jest tajemnica tego urządzenia? cewnik pozostaje igła zostaje usunięta. Stóp biżuteria jest umieszczona w cewniku, jak gdyby przesuwając go z kanału. To trwa kilka sekund. Kiedy dekorowania nogę może wydawać się z dziury, cewnik jest usuwany, a wystrój jest stała w miejscu wkłucia. Wskazane jest, aby umyć włosy przed pójściem do salonu do następnych tygodniach leczenia, aby nie uszkodzić miejsca nakłucia.

Czy ucho chrząstka przekłuwania igłą lub broń?

Kwestia ta budzi obawy wielu. Uważa się, że earlobe specjalny pistolet nadaje się najlepiej ze wszystkich, tym bardziej są urządzenia do jednorazowego użytku. Ich stosowanie znacznie zmniejsza ryzyko infekcji. Ale jeśli zdecydujesz się zrobić przekłuwania uszu chrząstki lepsze uderzenie igły. Mimo tej sprawie ekspertyzy rozchodzą.

Przebicie chrząstki ucha – konsekwencje

Komplikacje związane z tego rodzaju przebicia, pomimo jego rozpowszechnienia i pozornej bezpieczeństwa może być tragiczne. Czasami, gdy przebicie doprowadziło do straty, częściową lub całkowitą utratę wzroku, drgawki, zaburzenia słuchu z przewodu pokarmowego, bóle głowy, itp Niektórzy pozbawieni piercer ucho (przebicie u góry). Tak więc, jeśli występuje zakażenie, trudno dostać się do tego obszaru antybiotyków, ponieważ Składa się głównie z chrząstki i ma słabe krążenie krwi. Rozwiązaniem jest częściowa lub całkowita amputacja. Jeśli zdecydujesz się przebił, nie zapomnij, że gdy chrząstka przebicie ucha są przetwarzane w sposób standardowy.

Procedura powinna być przeprowadzona na 2-3 s. dziennie (na dekoracji i miejsca nakłucia należy zastosować oznacza „diglukonian chlorheksydyny”). Kolczyk potrzebę przewijania i przesunąć przenikanie roztworu do kanału, zmiany dekoracji może być nie wcześniej niż 4 tygodnie.