659 Shares 9844 views

Transport dla dzieci od urodzenia do dwóch lat

Nowoczesne dziecko wymaga dużo inwestycji. Musi kupić pieluchy, specjalne jedzenie i wiele więcej wtedy ważne i konieczne. W tym artykule chcę mówić o transporcie dzieci: jak to może być, w zależności od wieku okruchy.


najmniejszy

Nie jest tajemnicą, że byłoby dla najmłodszych dzieci jest powszechne tylko w naszym transportowej – przewóz. Posiada ogromną liczbę różnych korzyści, dzięki czemu wózki inwalidzkie są prawie wszystkie matki naszym kraju. Ponadto, pojazdy te są z natury różni się dla siebie: jest to tzw transformatory i wózki z wymiennymi blokami. Zaletą tego pojazdu jest to, że można go używać tak długo, jak to możliwe, aż do trzech lat. Następnie dziecko może zarówno oglądać i spać wygodnie. Ponadto nowoczesny wózek jest tak przemyślane, że mogą być składane i pakowane w nawet najmniejszym bagażniku samochodu bez żadnych problemów.

wózki

Należy również zwrócić uwagę i spacerowiczów. Jest to doskonały transportowa dla dzieci w wieku od jednego roku. Przez siebie, te pojazdy są znacznie mniejsze niż w przypadku konwencjonalnych wagonów: są lżejsze, mniejsze koła, są bardziej ergonomiczne. „Laski” są często nazywane. Wszystko ze względu na fakt, że dodają się tworząc coś w trzcinie. Wtedy dziecko nie będzie wygodne do spania, zdrzemnąć, ale nadal będą mogli. Zaleta: z wózkiem, można przejść nawet na krótką wycieczkę, więc będzie przejść do dowolnego autobusem, pociągiem lub taksówką bez problemu …

alternatywa

Jeśli kobieta nie chce kupować pojazdy dla dzieci, zawsze można znaleźć alternatywną opcję, aby pójść na spacer z jego okruchy. Aby to zrobić, dziś istnieją specjalne plecaki ergo i plecaki że mama wkłada, umieścić tam dziecko i tak idzie na spacer. Jednak należy stwierdzić, że ta metoda jest odpowiednia dla najmłodszych dzieci, które jeszcze nie próbowały chodzić. Po tym wszystkim, aby uzyskać i umieścić dziecko kilka razy jest dość trudne na spacer do torby. Kilka słów chcę powiedzieć także o zawiesi. To doskonały przenośny narzędzie dla dzieci. Składa się z kawałka materiału, który jest regulowany za konieczne dla dziecka. Zaletą zawiesia jest, że nie może być dzieckiem jak umieścić i umieścić w dowolnym położeniu (istnieją różne uzwojenia), dodatkowo, według lekarzy, są najbezpieczniejsze ze wszystkich rodzajów przenośnych narzędzi dla dzieci.

rower

Bardzo ważnym transportu dla dzieci – rower. A wraz z nim wiek okruchy będzie inna. Już po dziecko zaczyna się znaczek, można kupić pojazd z piórem tak zwane matki. Po pierwsze, rodzice po prostu nosić swoje dziecko (na wózku) przejażdżkę. Wraz z wiekiem, moja matka usunięto klamki, transportu i zamienia się pełnoprawnym roweru trójkołowego. Mówi się, że dzieci siedzą w niej z wielką przyjemnością, niż w wózkach. Wady: Rower nie nadaje się na zimę.

Tolokary

Innym bardzo ważnym transportu dla dzieci – tolokar. Jest to zabawka, a narzędziem, które pomaga okruchy nauczyć się chodzić. Tak więc, coraz częściej jest to mała maszyna z długim wygodnym uchwytem dla których pipsqueak sprzęgające, pchanie samochodu do przodu i podejmowania swoje pierwsze niezgrabne kroki. Jest doskonałym towarzyszem dla matek. Można go używać zarówno na ulicy, jak iw domu.

chodzik

Bardzo częstym transportu dla dzieci od najmłodszych lat – walker. Jednak na samym początku to znaczy, że większość z nich nie zaleca stosowania pediatrów, t. I. W nich dziecko jest często błędnie stawia nogę (nie tak, jak w normalnym chodzeniu), a okruchy trzeba później przeszkoleni chodzić (co jest znacznie trudniejsze zamiast nauczyć się po prawej stronie). Istnieje jednak ma swoje zalety: małe dziecko siedzi w samochodzie, mama może wyzwolić się około pół godziny do robienia pewnych rzeczy. Jest używany głównie w domu.

Begovel lub velobeg

Dla dzieci, które już wiedzą, jak dobrze chodzić, można kupić nowy pojazd – begovel. Co to jest? Tak, to jest zwykle do ogrzewania rower dwukołowy, ale mniejszy i bez pedałów. Dziecko siedzi na fotelu i wsunął nogi, dając prędkość jego ruchu. Ten pojazd jest idealnym uczy dzieci, aby utrzymać równowagę. Jednak przy wyborze należy wziąć pod uwagę begovela masy – lżejszy niż jest, tym łatwiej dziecko będzie jeździć.

skuter

Doskonała transportu dla dziecka w wieku 2 lat i starszych – skuter. Ten pojazd zawsze kochał dzieci, ponieważ mogą one kontrolować prędkość napędu. Oznacza to, że możemy bezpiecznie angażować się w grach z rówieśnikami.

nożyce

Osobno chcę powiedzieć kilka słów na temat maszyn. Tak więc, nie są to pojazdy, w którym dziecko siedzi i odpycha nogi. Transport ten będzie odpowiadał nawet najmłodszego malucha, który właśnie nauczył się chodzić. Warto zauważyć, że dzieci z przyjemności jazdy na tych maszynach, zarówno w kraju jak i na placu zabaw. Istnieje również duża maszyna na pilocie (dla rodziców) z pedałów i kierownicy (zasilany z baterii), gdzie dziecko może jeździć, takich jak kierowcy dorosłych. Transport ten jest często jak dziecko, ale jeśli jazda na nim jest rzadkie, na przykład w parku rozrywki. Kiedy rodzice się tak kosztowna sprawa, że dziecko często traci zainteresowanie, bo jazda w tym pojeździe nie wymaga żadnego wysiłku ze strony dziecka. Doskonała alternatywa – velomashina. To coś jak samochód, ale z pedałów. Oto wielki transport, szczególnie dla chłopców, którzy są korzyści dla zdrowia i codzienne szczęśliwy okruchy.