491 Shares 2765 views

Notebook Asus X55VD Przegląd: podstawowe cechy

Na rynku technologii komputerowych dzisiaj wiele różnych modeli, zarówno stałych, jak i komputerów przenośnych. Wybierając to konieczne, opierając się przede wszystkim na danych technicznych gadżetu.


Wraz z pojawieniem się Internetu w naszym życiu jest dość popularny jest tendencja, aby zobaczyć opinie klientów. Dziś mówimy o choć nie nowy, ale to dobry, tani modele laptopów Asus X55VD 2012 release.

wygląd

Ten komputer jest dostępny w ciągu ostatnich 4 lat. Większość użytkowników będzie reagował na niego pozytywnie, mówiąc, że laptop Asus X55VD jest doskonałym rozwiązaniem zarówno do użytku domowego jak i do użytku w biurze.

Ponadto, użytkownicy zgłaszają średnią cenę laptopa z wysokiej wydajności w swojej klasie. Gadżet wyposażony jest we wszystkie funkcje potrzebne, bez zbędnych dodatków.

Notebook jest w kilku wersjach kolorystycznych – ciemny niebieski, czarny. Zgodnie z projektem, ciało jest łatwe do rozpoznania z producentem Asus. Budować jakość jest wysoka, ale laptop objawia się prawie 180 stopni. laptop pokrywa wykonana jest z tworzywa sztucznego, który wygląda jak polerowane aluminiowe panele są wykonane z matowego plastiku. Od wewnątrz laptopa elegancki, szary panel ze szczególnej ochrony przed zanieczyszczeniem.

Touchpad jest dużych rozmiarów, klawiatura jest również standardowy formularz (klawisze są duże, praktyczne i wygodne). Po prawej stronie znajduje się napęd DVD-ROM, a blokada Kensington.

Laptop waży 2,5 wymiarów ciała kg – 378 x 253 x 32 mm.

Wyświetlacz i grafika

Dla urzędu modeli budżetowych idealny laptop Asus X55VD. Charakterystyka z ekranu daje możliwość pracy z wszelkimi dokumentami w wyspecjalizowanych programów biurowych. Procesor graficzny – Intel GMA HD.

Przekątna ekranu wynosi 15,6 cala. Na wyświetlaczu zintegrowanym typu podświetlenie LED, a jego rozdzielczość to 1366 x 768 punktów (HD), a dla wielu komputerów tej klasy wskazany przekątnej. Współczynnik kształtu – 16: 9. Jak wiecie, dla tego typu matrycy charakteryzuje się niewielkim kątem. Ale to nie przeszkadza w pracy z laptopem.

Dyskretna karta graficzna typu od wiodącego producenta modelu nVidia GeForce 610m. Pamięć video wynosi 1 Gb.

Ponadto, urządzenie jest kamera z matrycą 0,3 megapikseli. Oczywiście, jest to jak na dzisiejsze standardy jest bardzo małe, ale wystarczająco, aby zapewnić wideo.

dźwięk

nagłośnienie w Asus X55VD – High-Definition Audio. Głośniki są wbudowane (dwa), nie ma też wbudowany mikrofon zapewnia komunikację audio.

głośność jest niska, a można zauważyć nieznaczne zniekształcenia dźwięku przy wysokich częstotliwościach. W głośnym otoczeniu dźwięk może być tłumione. Ale za to budżet cech modelowych odpowiadają one segmencie, a komputer jest konkurencyjna.

prędkość

Asus X55VD laptop wyposażony w B980 Intel Pentium Dual Core. Z tytułu jest oczywiste, że jest to model dwurdzeniowy. Każdy rdzeń jest częstotliwości 2,4 GHz. L2 i L3 cache – 512 KB a 2048 KB, odpowiednio.

Urządzenie pamięci RAM – 2 PL typu DDR3. Istnieje dodatkowy otwór do ekspansji. Co do pamięci fizycznej, notebook jest wyposażony w pamięć 320 GB. Dane przetwarza się z prędkością 5400 obrotów na minutę.

Ogólnie rzecz biorąc, należy stwierdzić, że Asus X55VD (specyfikacje techniczne tego modelu są opisane w artykule) spełnia potrzeby użytkownika podczas pracy. To świetny urządzenie biurowe, które wykonuje podstawowe wymagania.

Więcej opcji wyszukiwania

Urządzenie działa na systemie operacyjnym Windows 7 Home Basic. Oczywiście, jak dowolnym urządzeniu tego typu, wyposażone w Asus X55VD bezprzewodowy typu technologii 802,11 b / g / N. Dla niego jest również charakterystyczne dla technologii Bluetooth. Jest możliwe, aby korzystać z przewodowego dostępu do Internetu. Ale technologia 3G nie jest obsługiwany.

Możliwe jest podłączenie różnych urządzeń zewnętrznych. Jest to szczególnie prawdziwe USB dyski i urządzenia – posiada jako standardowe (USB 2.0), jak i bardziej nowoczesne (USB 3.0) złącza.

odkrycia

Zatem przeprowadziliśmy przegląd laptopa Asus X55VD. Funkcje komputera mówić o nim jako o dobrym systemie budżetowym, i nadaje się do użytku biurowego i domowego.

System operacyjny jest łatwy do opanowania, więc laptop jest odpowiednia dla osób starszych, którzy używają komputera do celów ogólnych – korzystanie z Internetu, połączeń wideo z rodziną i znajomymi, oglądania filmów i słuchania muzyki.

Oczywiście, nie jest to laptop do gier, to jednak jego podstawowe parametry są wystarczające dla wielu gier, choć nie takie luzem.

Ekran średnich umożliwia oglądanie filmów i słuchanie muzyki w miłej atmosferze.