878 Shares 3403 views

„Główne Payne”: aktor Deymon Ueyans jako zabawne dowódcy

Film „Duże Payne”, nakręcony w 1995 roku, w reżyserii Nick Castle, ulubiony przez wielu z powodu zabawnych i niezwykłych opowieści. Jest to komedia, pełna czarnego humoru i żartów na granicy w mur, ale jest w stanie rozbawić nawet najbardziej wymagających odbiorców. Film genialny, oczywiście Major Payne. Aktor, który go grał, idealnie zbliżył się do tej roli.


historia

Początek filmu towarzyszy słynną piosenkę George Thorogood zły do szpiku kości. Główne Payne – urodzonym żołnierzem. Jego hobby – zabić każdego, kto spadnie pod pachą. Polecenie jest zdania, że należy zrezygnować Paine – albo zabije absolutnie każdy na tej planecie. Burmistrz próbuje dostać pracę w policji, ale nie czuje się swobodnie. Wreszcie dostaje nieoczekiwaną ofertę – aby stać się nauczycielem przedmiotów wojskowych w szkole. Mu dowództwo plutonu dostaje zwykle nastoletnich chłopców, którzy na pierwszy rzut oka nie jest to absolutnie nadaje się do roli żołnierza. Ale Payne obsesję, aby każdego prawdziwego Rambo.

Chłopcy próbują w każdy możliwy sposób, aby pozbyć się nowego dowódcy. Próbuje zaimponować urocza panna Uolbern sadzenia sobie ludzkość i mówi najmłodszy uczeń wzruszającą opowieść o zabity Viet Cong. Nagle chłopcy i major przepojona wzajemnej sympatii. Payne pomaga im wygrać prestiżowe zawody wojskowe, a oni do niego – aby stać się milsze i bardziej sentymentalny. To nieoczekiwane zakończenie jeszcze skrywa coś wzruszającego. Potwierdza on, że wysiłki są zebrał do zwycięstwa, prawdziwa przyjaźń może pokonać wiele, ale miłość może zrobić nawet lepiej niż niepoprawnego Martinet i otwórz go w nowych kierunkach.

Główną gwiazdą komedii

Większość widzów pamiętał komiks majora Payne. Aktor Deymon Ueyans, zamienił się w wojownika monomana doskonale wprowadzone do praktyki na ekranie w ten sposób. Jego ruchy, mimika i intonacja dać urodzony komik, który opanował nawet z tak nietypowej roli. Komicznie zabawne epizody kiedy Payne się w imponującej wielkości kapelusz krzyczy na plutonie, tańczy w klubie w stylu Michaela Jacksona lub cub Tiger Baby opowiada przerażające historie z pogodnym uśmiechem, musujące złote korony.

Przed filmowanie w filmie „Duże Payne” aktor i role w innych filmach udało się uzyskać: „Ziemskie dziewczyny są łatwe”, „rodzynków” Ostatni skaut „zarobione wcześniej licencyjne pozwoliła mu stać się nie tylko czołowym aktorem” major Payne ". ale także jednym z producentów wykonawczych. również Damon wszedł i zespół scenarzystów. jego najnowsza praca jest obecnie sitcomu „Zabójcza broń”, nadawany na kanale Fox.

inne znaki

„Główne Payne” – film, w którym aktorzy, w przeważającej części, grał młody, nie wyjdzie makiety. Steve Martin zamienił się w rebelianckiej-Cadet Aleksa Stouna, kto publicznie nawołuje innych do ukrytej wojny z Payne. Potem zaczyna zdawać sobie sprawę, że Payne – nie tylko obsesją Martinet wojskowej, ale także liderem, który może doprowadzić do zwycięstwa Soldán i bronić honoru każdego. Orlando Brown grał najmłodszą i ukochaną mężczyzn – Tiger cub. Endryu Pokrywki ukazał się w formie negatywnego charakteru, hipokryzji Cadet Dotson, w stanie doprowadzić przyjaciół dla własnej korzyści. Kris Ouen – bardzo zabawny rudowłosa i piegowata Vuligar.

Warto zauważyć, że w komedii zagrała i syn Damon Wayans – Damien. Grał rolę Cadet-raperem Dee. Karyn Parsons stała się całkiem kolega Payne, obudził w nim poprzednio nieznanym uczuciem. Udało jej się przekonać newfound nauczyciel staram się być bardziej miękkie i bardziej humanitarny. Interesujące jest to, aby przyjrzeć się, co rok później stał się ulubionym filmie aktorów „Główne Payne”. 2. część wojowników przygodowych wiele widzów, ale nigdy nie został oskarżony.

Odniesienia do innych filmów

Komedia „Duże Payne” pełna jest aluzji do innych poważnych i żałosnego obrazu wojny i komandosów, co czyni go jeszcze bardziej zabawny. Scena, w której major dosłownie wariuje, są usuwane z działalności wojskowej, została zapożyczona z filmu „Czas Apokalipsy” i wzmocnione przez absurdu. Bezlitośnie berating swoich graczy, Payne używa cytatów, na przykład, z filmu „Nieugięty Luke”.

krytyków

Krytycy zareagowali różnie na komedii. Kevin Thomas, wydanie reprezentujący Los Angeles Times nazwał film zbyt przewidywalne dla dorosłych i odpowiednie tylko dla młodzieży publiczności. Roger Ebert – krytyk Chicago Sun-Times – wręcz przeciwnie, to określiła ten film jako zabawę i pełen satyry doskonałej komedii. Oczywiście, najbardziej wierni będą tylko werdykt indywidualnego widza.

W każdym razie, centralny osoba filmu „Duże Payne” – aktor Deymon Ueyans – naprawdę utalentowany. Dlatego komedia zasługuje, żeby ją zobaczyć. Ostatnim, który Payne żegna się z uczniów otrzymał nowy tytuł, bardzo wzruszony, pomimo przeważnie komicznych kreacji atmosfery Nika Kasla.