595 Shares 2116 views

Duffle coat – to za element garderoby? Od co się ubrać mężczyzn i kobiet Duffle płaszcz?

Nowoczesna moda dyktuje jego zwolenników do różnych przepisów, która ma na celu zaspokoić większość ludzkości. Jednocześnie, nie każdy nowy oddech, przemysł mody jest naprawdę nowy, ponieważ połowa pomysły z przeszłości. Te pomysły to ciuch z tajemniczą nazwą „Duffle coat”. Jest to w istocie prosty płaszcz, którego styl przypomina klasyczny, ale w tym samym czasie, gdy mówimy o pierwszym modelu, to jest szyte wyłącznie z wielbłądziej sierści.


Trochę historii

Jeśli mówimy bezpośrednio o nazwie WC obiektu, potem okazało się, dzięki miasta w Belgii (Dafl). To właśnie tam po raz pierwszy dwukierunkowy tkanego materiału wykonanego z sierści wielbłądziej. Materiał ten stosowany jest wielki sukces od początku XVII wieku, zwłaszcza mieszkańców krajów skandynawskich, jak zaskakująco niezawodnej ochrony przed zimnem i nawet deszcz. Na przykład w Szwecji z takiego polotka powstał odzież dla rybaków. Dopiero pod koniec XIX wieku, malarstwo przyciąga angielskiego jako materiał do szycia płaszczy, ta praca wziął krawca Dzhon Partridzh. Jednocześnie z sądu wszedł rozkaz do szycia ciepłej odzieży dla floty, która została wykonana z właśnie pojawił się w tkania płótna biznes wielbłąda. To chroni przed wiatrem i został zatwierdzony przez żeglarzy. Prawie wszyscy otrzymali jako forma tego materiału produktów i byli w stanie ocenić go w tej sprawie.

W tym samym czasie był też sama nazwa – Duffle coat. Był to przełom, gdyż żeglarze, nie wiedząc o tym, wykonany ten wariant reklamy odzieży na całym świecie, w tym podróże w ich statkach. Po zakończeniu wojny, większość sierści duffle było nieodebrane, wynik został „podane do ludzi.” W ten sposób rozpoczęła się podróż w masie powłoki.

drugi wiatr

Następny powitalny kiedy ludzie Duffle coat dostaje niezwykłą popularnością, nie było już w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku, a powodem tego była idea wielkiego Yves Saint Laurent, który był w stanie dostrzec chropowatą pozornie design, to następnym wściekłości. W swojej nowej kolekcji szczególne miejsce kilka pozycji żeglarzy szafę minionych wieków. Oprócz płaszcza duffle obejmował konkretne kurtki i kamizelki, ponieważ w tych dniach tematem wojskowy był niezwykle popularny na całym świecie. Kilka lat później płaszcz płaszcz Duffle miał jak francuskich studentów. Po nich wyciągnął francuskich filozofów, a nawet poetów, którzy wolą kupić te zwięzłe modele, które chronią przed zimnem i wiatrem. Obecnie model ten nie traci na popularności, kurtka Camel coat-noszenie Bohemians i elita, ale nowoczesne domy mody starają się regularnie produkują kolejne warianty słynnego ciuch.

Przyczyny popularności

W XVII wieku, oczywiście, trudno było sobie wyobrazić, że ten płaszcz może się tak powszechne, po zaledwie kilkuset lat, ponieważ jest całkowicie przeznaczony do innych celów. Jego wysoka popularność jest jednak łatwo wytłumaczyć niezwykłe, nawet nieformalny wygląd i oryginalność, która jest połączona z praktyczności i niezawodności, który nie ma wiele niezwykłych rzeczy. Płaszcz ma dość lakoniczny styl, nie jest wyposażony nic zbędne, ale spełnia swoje zadanie – chronić przed zimnem. W związku z tym projekt Duffle coat pozostaje niezmieniony od kilku stuleci.

Damska i męska Duffle coat Cechy:

Natychmiast należy zauważyć, że w związku z jej rozwojem płaszcz zdobył wielką miłość i popularność wśród pięknej połowy ludzkości. Jego główne cechy to:

  • Obecność przestronnej i szerokim kapturem, zapinany na szyi. W tym przypadku, nie jest łatwo zamiast kapelusza lub berecie.
  • Jako materiału stosowanego rzeczywistego wełny runa, warstwy tkaniny, w której podwójne. W rezultacie, właściciel modelu jest chronione przed wiatrem i zimnem.
  • Funkcjonalność, która różni budrysówka – jest również obecność dużej kieszeni na bokach, które mogą być zarówno za pomocą nitów i na zewnątrz.
  • Modele przyciski przypominają kły zwierzęcia, są one wykonane z drewna lub tworzywa sztucznego i mocowana za pomocą specjalnego przewodu pętli wykonanej ze skóry.

Duffle coat: w co się ubrać?

Przed udzieleniem odpowiedzi na pytanie, co jest możliwe, aby połączyć ten płaszcz, należy zauważyć, podstawowej zasadzie swojego wyboru: długość modelu muszą być dobrane w zależności od indywidualnego wzrostu (trzech czwartych). A coraz więcej domów mody należą w ich wersjach tej kolekcji odzieży dla obu płci. Worek płaszcz kobiet, na przykład w dużych ilościach, wytwarza TiTANS sposób, przykładowo Tommy Hilfiger lub Blugirl. Ten klasyczny styl w kierunku firmy przylega do Burberry, szyje płaszcze wyłącznie z wysokiej jakości sierści wielbłądziej, z odwrotnej strony, jak poprzednio, jest wykonywane przy użyciu burzliwą Tacna. Płaszcz damski Duffle doskonale łączy się z resztą „następców” klasycznego stylu, mini spódniczki lub MIDI i zwężone spodnie, wykonane z tkaniny kostium. Nie jest konieczne w tym przypadku do wyboru spódnice lub sukienki maxi dawno łączone są one mało prawdopodobne, aby być z takim płaszczu. Męskiej części człowieka mogą być skutecznie połączone z klasycznym spodnie, kurtki wełnianego sztucznej tkaniny. Najważniejsze – nie zapomnij o odpowiedniej harmonii barw, jako nowoczesnej płaszcz duffle – to wielka zmienność kolorów palety.

Charakterystyka modeli dla płci pięknej

Klasyczny płaszcz Duffle płaszcz żeński pasuje niemal do każdego przedstawiciela płci pięknej, która dokonuje wyboru na rzecz praktyczności i komfortu. Zatem podstawowym płaszcz linia może być reprezentowany nie tylko charakterystyczny niski klucz kolorów ubrań, ale także w postaci wystarczająco jasnych kolorach. Opcja dla drobnego połowie wyposażony oryginalny układ przycisków – oni, w przeciwieństwie do mężczyzny, mieli rację. Jednak nowoczesne projektanci już używać tej reguły, dokonując rzeczy w stylu „unisex”.

Zastanawiając się nad pytaniem, co do noszenia damskiej duffle płaszcz, nie powinniśmy przeoczyć możliwość łączenia go z różnymi rodzajami obuwia. Ze względu na swoją długość uniwersalny płaszcz można łączyć zarówno z wysokich butów i niskie buty z krótkim stylu klasycznym. Jeśli to pożądane, zewnętrzna część garderoby może być połączona z większymi wykonaniach buty, a nawet buty gumy. Wszechstronność Duffle płaszcz rozciąga się również do korzystania z akcesoriów, które mogą być zarówno duży worek i mniejszą torbę. Ponadto, harmonijny wygląd szal lub apaszka.

Opcje dla dzieci

Nowoczesne domy mody szerzyć swoje pomysły nie tylko na kontyngent dorosłych. W rezultacie, świat zobaczył jak duffle płaszcz dla dzieci. Z tego co się ubrać ją do dziecka, co do zasady, nie ma problemu w wyborze, ponieważ przepisy w tej sprawie są takie same. W tym samym modelu dziecko może być łatwo łączone z dżinsów lub nawet spodnie polusportivny. Dokonanie wyboru na rzecz duffle płaszcz dzieci, każdy rodzic może mieć pewność, że jego potomstwo będzie pozostawać ciepły nawet w wietrzne dni.

przystępna cena

Jeśli chodzi o koszt płaszcz, potem dużo zależy od marki, jej emitenta. W zasadzie, zasada ta ma zastosowanie do prawie wszystkich opcji odzieżowy: znana marka, tym wyższa wartość produktów, które produkowane. W tym przypadku, Duffle płaszcz jest dość przystępnej cenie w opcji budżetu, jeśli nie ścigać natychmiast po rzeczy, „Nazwa”. Na obecnym rynku mody, można znaleźć mniej znanych firm, płaszcz, który posiada wszystkie niezbędne właściwości i dlatego jest dostępna w jego wartości.

Klasyczny lub nowoczesny?

Warto zauważyć, że płaszcz duffle – to wielka przestrzeń dla wyobraźni projektantów, które wolą używać (i często bardzo skutecznie). W rezultacie wśród klasycznych modeli linii można zobaczyć również bardziej nowoczesne wersje, które różnią się nie tylko w jasnych kolorach. Jednak dla tych, którzy preferują typowo klasyczne modele, należy zwrócić uwagę na brytyjskim stylu duffle płaszcz, który zachowuje wszystkie oryginalne cechy modelu, idąc nawet z XVII wieku.