824 Shares 8151 views

higieny osobistej: maski z twarzy białej gliny

Niemal od samego dzieciństwa my kobiety uczą się dbać o siebie: manicure, pedicure, maski, mleczka, balsamy, włosy cięcie … Jako dziecko, mamy pomazał śmieszne truskawki, ogórki, pomidory i śmiał się do siebie w okresie dojrzewania – kupić kremy i inne kosmetyki. Ale później zdajemy sobie sprawę, że nic nie może zastąpić uzdrawiającą moc natury. Żaden krem nie pomoże, jako produkt naturalny. Wiele podziwiany właściwości kosmetycznych gliny. Takie maski od dawna popularny wśród kobiet. Co do zasady, pomagają uporać się z wieloma problemami życia i młodzieńczy. Tak więc, z białej gliny maski na twarz: wykorzystanie rekomendacji receptur.


Zastosowanie glinki

Kosmetyczne glinki dawna znany ze swoich właściwości i z tego względu jest szeroko stosowane w kosmetyce. Dodaje się go do śmietany, maska glinki na twarzy i oczyszczanie, różne preparaty do ciała, proszków, past i maści. W skrócie, jest glina u szczytu popularności. To, oczywiście, jest uzasadnione, ponieważ nie tylko oczyszcza skórę i naskórek, ale także wzbogaca go z tlenem, pierwiastki śladowe i witaminy. Biała glinka jest stosowany w takich przypadkach: trądzik, problemy układu krążenia, choroby układu piersi, reumatyzm, aktywna walka z tkanki tłuszczowej, jak również łuszczenie i podrażnienie. W ten sposób, maska z glinki ułatwić oczyszczanie długich gładkich zmarszczek, ułatwiają regenerację komórek, stymulują nieaktywnej metabolicznie, hamuje proliferację wielu drobnoustrojów i nasycenie skóry potrzebne i niezbędne substancje.

zaleceń kosmetyczki

Maski wykonane z białej glinki na twarz jest zalecane przez lekarzy dermatologów i kosmetologów,. Nawet w domu, można dbać o skórę i przywrócić jej zdrowy wygląd. Jednak ci, którzy muszą stawić czoła problemy z naczyń krwionośnych, zwłaszcza w strefie T, to najlepiej unikać stosowania kosmetycznych gliny. To również nie jest zalecany dla tych, którzy mają poważny trądzik, przyczyną problemów zdrowotnych. Biała glinka jest zalecany dla osób o tłustej lub skóry łączonej.

przepis 1

Mieszać rosołu rumianku i glinki w równych porcjach. Ostrożnie, łyżka lub trzepaczki (można w blenderze), wymieszać składniki na gładką masę i rozprowadzić na twarzy. wcierać mieszankę w skórę z palców na dwie lub trzy minuty i pozostawić dużo piętnaście minut. Przemyć ciepłych mieszaniny wody.

przepis 2

Ogórek mieszanki soku glinki w równych proporcjach. Jeśli trzeba wybielić swoją twarz – dodać pięć lub sześć kropli soku z cytryny albo jeden lub dwa ziarenka kwasu cytrynowego. Wszystko dokładnie wymieszać i umieścić na parze twarzy. Pozostawić maskę na kilka minut przed pełnym wysuszeniu i przemyć wodą w temperaturze pokojowej.

przepis 3

Łyżeczki soku z aloesu zmieszany z łyżką gliny i wódki. Dokładnie wymieszać i stosować delikatne ruchy na skórze. Przemyć gorącą wodą. Te nawilżające maski twarzowej białej gliny Idealny dla tych, którzy cierpią z powodu trądziku. Dzięki nim Twoja skóra będzie zdrowe i zadbane, zyskują zdrowy blask, a zmarszczki wygładzone.