148 Shares 8338 views

Jak stać się cool? dobra rada

Wiele dziewcząt interesuje pytanie, jak być cool. W rzeczywistości, nie wszystko jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Ten artykuł zawiera metody, które będą zyskać szacunek wśród rówieśników.


Jak stać się cool? wygląd

Przede wszystkim obejrzeć swój wygląd. Zawsze doskonale wyglądać. Jest ważne, aby zostały starannie i elegancko ubrany. Warto też zwrócić uwagę na włosy – zawsze powinny być czyste i zadbane. Wskazane jest, aby zrobić fryzury.

Nie należy też zachować chodzenia w butach i buty. Jeśli wiek lub inne czynniki zapobiec buty nosić obcasy, wybrać bardziej kobiecy model. I, oczywiście, co bardziej prawdopodobne, aby spróbować nosić spódnice, sukienki, a nawet eleganckie spodnie. Przestać być chłopczycą.

Makijaż powinien być schludny. Wystarczająco dokładne stosowanie tuszu do rzęs, fundacji, błyszczyk światła. W niektórych przypadkach można użyć odcień, ale ich nie nadużywać. Ważne jest, aby podkreślić swoje zalety, nie malować jak Indianie.

Ważne jest, aby podążać za skórę. Powinno być zadbane i zdrowe. zachować również w dobrej formie fizycznej. Jeśli masz problemy z nadwagą, nie trzeba od razu dostać histerię, napęd się do kompleksów i izmozhdat diet. Ważne jest, aby zaakceptować fakt, że jesteś, i rozpocząć pracę z nim. Ale żeby coś udowodnić innym i sobie, aby stać się bardziej zdrowe. Pełna chłopców i dziewczynek są często strome, jeśli nie cierpią z powodu kompleksów i zachowują się naturalnie.

Jak stać się cool? komunikacja

Rozwijać umiejętności komunikacyjne, w przeciwnym razie, bez względu na to, jaka jesteś piękna, staniesz się popularny nieprawdopodobne. Postaraj się komunikować z ludźmi, które są obecnie uznawane za strome. Ale nie sag i komunikować się w przepraszającym tonem. W przeciwnym razie, można po prostu zacząć używać. Znaleźć pretekst, aby dowiedzieć się, jak ludzka sprawa, poprosić o jego sukcesie, być przyjazny i dyskretny.

Staraj się zawsze być w dobrym nastroju. Ludzi przyciąga do tych, którzy promieniują pozytywną i uniknąć whiners. Być duszą firmy. W niektórych przypadkach można „włączyć” suki, a czasem stał się chłodny dziewczynka na zawsze.

W żadnym wypadku nie daj się upokorzony. Ważne jest, aby obronić swoje zdanie, bronić swojego punktu widzenia. W przeciwnym razie nikt nie będzie traktowany z szacunkiem. Rozwinąć zdolność do stosowania sami. Pomoże to każda firma, aby pojawić się w najlepszym świetle i zwrócić na siebie uwagę.

Jak stać się cool? zachowanie

Bądź sobą, nie kopiuj innych. Jak trzeba mieć osobowość, skórkę. Czytaj więcej, starają się śledzić na bieżąco aktualności, aby poszerzyć swoje horyzonty. Nie musi być pusta skorupa.

Jak stać się chłodny dziewczynka?

Poznać nowych ludzi. Tych, których już wiadomo, mają pewne wyobrażenie o sobie, który najwyraźniej cię nie odpowiadał, gdyż zastanawiasz się, jak stać się cool. Na nowych ludzi można zrobić wrażenie, jak chcesz.

Spróbuj chodzić częściej firmy pójść do dyskoteki i każdym razie. Wiele z nich jest zainteresowany na pytanie, jak być cool w obozie. Odpowiedź będzie taka sama – przestrzegać zasad wymienionych powyżej.