437 Shares 2980 views

Co jest czapka, czapki, które rosną? Jak zbierać kapsle?

Czasami pojawiają się bolesne przyrosty drzew, co jest powszechnie znane jako „miotła czarownicy”. Na pierwszy rzut oka, jest łagodny w jego kształt przypomina ludzką głowę. Zakłada się więc, że narastanie pochodzi od słowiańskiego słowa Starego „cap”. Tłumaczone to oznacza „głowę”.

Gdzie można znaleźć narośla na drzewach

Czapka znaleźć na orzechami i dębów, na osiki i olchy. Jednak najczęstszą brodawka na brzozy. Czapka jest wiązka gałązek, które rosną z narośli w kształcie kropli. Zważyć „Czarcia miotła” jest o ton.

Co jest czapka macierzystych? Ten build-up, który znajduje się bezpośrednio na pniu. Co jest kapokoren? Ten build-up, który powstał na samym szyjki korzeniowej drzewa. Czasami można zauważyć powyżej powierzchni ziemi. Na korzeniach rosnących podziemny kroplówkę. Okaże się on strzela. Produkuje je gruntowna wczesną wiosną. Te pędy nie są opłacalne i szybko znikną. Czasami nasadka znajduje się na gałęziach drzew.

Beauty niesamowite rzeczy

Jeśli wykonujemy przekrój nasadki, możliwe jest wykrycie struktury, w której rdzeń wymawiane węzłów. Czerpiąc z takiego materiału jest zawsze bardzo piękne. Ponieważ kawałek klastry unblown nerki przedstawia zaskakujące piękno obrazu loki węzłów i włókien skręconych. Na tym rysunku dla każdego kapelusza jest ściśle indywidualne.

Specjalna piękno jest inna czapka, powodując drzew paski teksturowane włókna i kontrastowych zestawień kolorystycznych. Te cechy mają przyrosty sosny. Jednak te drzewa występują one dość rzadkie.

W kapokornya w fakturze może wykrywać czarne punkty. Znajdują się one pośród jasnych włókien macierzystych. Te czarne kropki – nie że inne, jako nieżywych pędów, które wywołują nowotwory podpowierzchniowych.

W stosownych przypadkach cap?

Jako materiał do rzeźbienia wyrostek na drzewie małą wartość. Jego paski wytrzymała powierzchnia i poplamiona tekstury kolidować ze sobą. W produkcji rękodzieła w ten sposób nie wygląda wątku i rysunek znika ulga sploty i rozwodów.

Liczne sekcje nasadki są perłowy. Dlatego materiał ten konkretny przemysł nie ma znaczenia, jest ceniony bardzo drogie. Wyroby z kapelusza – to głównie pola i szpilki kobieta, papierośnice i wiele małych ozdób, miski i rur, szachy, puderniczki, narzędzia atramentu i etui na okulary. Materiał użyty do produkcji broni i noży.

Co jest czapka w przemyśle? Materiał ten, który jest stosowany w dekoracji mebli. W tym przypadku podjęte narośla utworzona egzotycznych ras na drzewach, i wykorzystywane jako fornirem.

Co to jest nakładka dla pana? Ten materiał, który nie wypacza się, nie pęka, nie kurczy się, nie pęcznieje i doskonale obsługiwane. Poza tym, on ciężki i trwały.

Gdzie znaleźć korek?

Przyrosty rosną na drzewach. Dlatego konieczne jest, aby spojrzeć na nich w lesie. Jednak nie jest to takie proste, ponieważ czapki rosną spontanicznie, a oni mogą zobaczyć tylko najbardziej uparci i duże oczy. Przepiłowany zanieczyszczenia te mogą być ostro zaostrzone tylko piłę.
Realistyczny sposób znaleźć korek logowania. Tam te przyrosty dostać się do odpadów. W rejestrowania i kapokorni okazało się, że w lesie po prostu nie znajdzie.

Przygotowanie materiału do pracy

Cap można znaleźć w różnego rodzaju drzew. Jednak najbardziej piękne i wartościowe w naszym regionie jest uważany za namiastką powstająca w banku.

Produkty wykonane z pęczka uzyskuje się natychmiast. Materiał wymaga pewnego przygotowania. Jak obchodzić się korek brzozy? Aby to zrobić, należy zastosować metodę parze. On będzie zbliżać do tych narośli, że rozmiar nie jest zbyt duża. Czapka oczyszczony z gruzu, umieścić w garnku niepotrzebnych i wypełnione wodą. Następnie zbiornik jest konieczne, aby dodać sól. Na litr wody jego dawkowanie jest dwie łyżki cholewkami. Sole można wypełnić i więcej. Będzie ona czerpać soki z drzewa. Gdy stosuje się ten sposób i trociny, otrzymane w procesie przetwarzania drewna żywicznego. Muszą zasnąć w rondlu. Trociny ustnik nadać przyjemną barwę, która może być w zakresie od żółtawo-brązowo różowej do ochry. Żywice są w trocinach, dodać siły i pozwolić namiastką pokazu tekstury jaśniejsze.

Po gotowaniu, woda powinna być trochę przycichła ogień i pozostawić na patelni na piecu przez sześć do ośmiu godzin. Jak skalowanie powinno zostać usunięte. Proces parze jest konieczne do monitorowania ilości wody w garnku dodać okresowo.

Pod koniec „gotowanie” gromadzeniu trocin myte pod bieżącą wodą i umieścić na dzień lub dwa w szafie. Następnie cały proces powinien być powtarzany dla co najmniej dwa do czterech razy. Podczas ostatniego gotowanie aż drzewa jest zimno, należy pozbawić kory od niego, a na końcu umieścić wzrost na tydzień lub dwa w szafie.

Wreszcie prosohnuv, nasadki na jego właściwości będą podobne do kości. Tak przygotowany materiał doskonałe cięcie, przetarte i wypolerowane. Jednak żadne obce zapachy nie zrobi.

Produkcja skrzynek

Rękodzieło z brzozy pęczka w swoim pięknem nie jest gorsza pamiątek wykonanych z drewna z Karelski brzoza, a nawet je przewyższają. Większość tego materiału wykonana jest doskonałe szkatułki.

W pracy Burls plank dokładnie połączone, upewniając się, że wzór był podobny ich tekstury. Bardzo odpowiedzialna praca jest wytwarzanie połączeń w drewnie. Ten etap wymaga precyzyjnego formowania zaokrąglone kolce i rowków na krawędzi pokrywy i korpusu wyrobu. Zawiasy powinny być połączone mocno i dokładnie. Innym skomplikowana operacja wiercenia otworów. Drewniane zawiasy najłatwiej dokonać cienkiego drutu stalowego. W kolejnym etapie w polu odcina zapięcie. Produkt jest już prawie gotowy. Należy tylko proshpaklevat, osuszyć i dokładnie pokryć powierzchnię alkalicznym lakierem. Po zakończeniu tych prac urna obsługiwać polskie i wytrzeć z alkoholem. Produkt polerowane dopóki drzewo nie nabywa się bursztynowy kolor i jasne jeszcze nie grał wszystkie jego niesamowite streak tekstury.

Dekorowanie dla trzciny

Korzystanie korek, można tworzyć własne ręce wielkim darem dla osoby starszej. Prace mogą być wykonywane nawet początkujący. W metalowej rury lub pręta, który jest alternatywnie przemieszczane na cylindrze, który uprzednio wykonywany z brzozy kapokornya. Rzeczy muszą ściśle przylegać do siebie, dając wrażenie jednolitej całości. Korona może trzymać albo rzeźba gładką rączkę brzoza.

Miska pęczka

różne upominki mogą być wykonane z drewna, naroślami. Najpopularniejsze produkty z kapelusza jest dekoracyjny miski. Od surowca jest nieco szorstka detalu. Następny sztabki pozostawia się do wyschnięcia. Jeśli nie powstają małe pęknięcia, są smarowane kleju PVA. Po uzyskaniu końcowego suszenia produktu z uwagi na wymagany kształt, jest szlifowane, polerowane oraz lakierowane.