728 Shares 8625 views

Brizol. Przepis na omlet mielone

Brizol, przepis przygotowanie które zostaną omówione w tym artykule – jest nie tylko danie. Zapewnia on również sposobu prażenia produktów w mieszaninie jaj. Często Brizol (receptura to zupełnie nieskomplikowane), z mięsa, ryb, drobiu lub jednego kawałka mięsa wieprzowego. Spróbujmy dokonać pewnych wyborów potraw.


Zwyczajne Brizol. Krok po kroku receptury

Weź pół kilograma dobrego mięsa mielonego. Jeśli nie masz czasu, aby zrobić to w domu za pomocą robota kuchennego (w tym przypadku lepiej jest przejść dwa lub trzy razy), poprosi o posiekać wybrany kawałek mięsa w sklepie.

Na wielu farsz potrzeba sześć jajek, kilka czekoladę do dekoracji potraw przed podaniem, kilka dużych, zielonych pomidorów, czosnku i majonezu. W skręconej mięsa, dodać jedno jajko, pieprz i sól, dobrze wymieszać. Podzielić masę przez pięć lub sześć kul. Ubijak do piany, bić ze szczyptą soli. Teraz, z dwoma kawałkami celofanu (odpowiednie pakietów), tworzenie ciasta z mięsa mielonego. Włożenie mięsa zgrubienie na jednym arkuszu polietylenowy, inne powłoki. Spłaszczyć nożem mielonego w cienki placek – to będzie Twój Brizol. Przepis wytwarzania obejmuje użycie wałkiem kołka toczyć się, ale powyżej sposób jest łatwiejsze i wygodniejsze.

Wlać do płaskiej miski nieco bitej jaja, mielone płyta zdejmowania warstwy polietylenu łagodnie odwrócić mięsa w pojemniku z jaj. Gdy jest w Brizol lezone, konieczne jest, aby dokładnie usunąć pozostałą celofan. Rozgrzać olej na patelni i umieścić na niej mięso Egg talerzu. Powinno to być realizowane powoli, ostrożnie popychając nadzienia od krawędzi płytki na wadze. Ma dwa cele: aby się nie oparzyć i zachowania integralności płyty mięsa. Wstępnie leżał obok niej nóż – może to być konieczne, jeśli kij farszu do płyty. Na nośniku ciepła, brązowy osad po obu stronach. Ułóż na talerzu jajka wadą – jest gotowy Brizol. przepis polega na obowiązkowym sos promazyvanie. Dla niego mieszać zmiażdżony czosnek i majonez (można dodać kilka kropel ostrego ketchupu do smaku). Nadal można umieścić startego sera. Pokrój pomidory i ogórki i cebulę. Teraz krotnie rolkę. Aby Brizol trzymał formę, można naprawić brzegi wykałaczką lub związać łuk wtapiania.

Lazy Brizol. Przepis z pieczarkami

Oprócz produktów wymienionych w poprzednim przepisie, trzeba będzie więcej grzybów. Mielone bezpośrednio miesza się z jajka smażone na patelni w płycie jednoczęściowy. Oczyścić pieczarki, cięcie. Również smażyć. Przygotować nadzienie z grzybów, majonezu, czosnek, cebula, ser, ogórki, plastry cienkich płytek. Mięso ciasto smarowania farsz, składany na pół i umieścić pod pokrywą. Posypać zieloną dostaw cebuli. Podobnie, można gotować Brizol z ryb lub upychanie wątroby. Zastanów się tylko, że wątroba smażenia szybko staje się sucha i sztywna. Aby temu zapobiec, najpierw moczyć w mleku lub utrzymać ogień w ograniczonym czasie.