364 Shares 9775 views

Jak zarządzać spółkę zarządzającą? Jak utworzyć spółkę zarządzającą?

Spółka zarządzająca jest podmiotem prawnym, który jest stworzony do zarządzania kamienicy. Ten rodzaj aktywności stał się bardzo popularny ostatnio. Jak firma zarządzania? Obecnie działa w interesie właścicieli mieszkań. W swoim liście zadań typowo obejmuje eksploatację i konserwację (techniczne i sanitarne) domy baz danych. Do tej pory, w ramach kodeksu karnego oznaczają wszystkie przedsiębiorstwa tego typu, bez dzielenia ich przeznaczenia i rodzaju działalności. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak znaleźć firmę zarządzania, to należy pamiętać, że jego celem jest utrzymanie wysokiego poziomu własność budynków mieszkalnych, a także nadzór nad ich stanem technicznym.

Co to jest Kodeks Karny z innej perspektywy?

Jeśli mówimy o zarządzaniu firmą w zakresie Kodeksu Mieszkaniowej, to jest cała organizacja, która zarządza wszystkimi mieszkania w domu, ale tylko wtedy, gdy istnieje specjalna umowa kompensacyjna z ich lokatorów. Oznacza to, że Kodeks karny jest inna firma na liście zarządzania wraz z HoA MCD i innych.

Jeśli mówimy o organizacyjnego punktu widzenia, nie jest to określenie wydaje się nieco inaczej. CC w tym przypadku stanowi jedynie rolę pośrednika pomiędzy MCD i ludzi, którzy obsługa i zawierają MCD.

W kategoriach ekonomicznych, spółka zarządzająca jest ten, który gromadzi pieniądze MKD i spędza je na naprawy, eksploatacji i konserwacji budynków.

Jakie typy spółek zarządzania aktywami?

 1. firma działająca wykonuje dokładniej funkcje operacyjne. Zawiera część techniczną i sanitarną domu, działając na podstawie pisemnej umowy, która jest podpisana z właścicielami (jeśli udało właściciela), z firm zarządzających (działa jeżeli spółka zarządzająca) lub (jeśli domów zarządzanych przez tę firmę).
 2. Spółka zarządzająca dotyczy jedynie funkcje kontrolne w blokach mieszkalnych, co oznacza, że nie zawiera on swoją rolę techniczną i sanitarną, nie jest odpowiedzialny za media. Aby te usługi zostały wykonane, MC podpisane stosowne umowy z innymi firmami.
 3. Hybrydowe firma zajmuje się nie tylko z zarządzaniem budynków mieszkalnych, ale również utrzymanie dobrego stanu technicznego i sanitarnego.

Jako pierwsze spółki zarządzające zostały stworzone?

Powrót w 1921 roku, zaczęliśmy tworzyć tzw spółdzielnie mieszkaniowe, które zostały podjęte pod jego kontrolą najbardziej municipalized budynków. Są one w rzeczywistości, stały się pionierami w wydziale mieszkaniowym. W ciągu piętnastu lat, większość (90%) wszystkich budynków mieszkalnych reguluje tych partnerstw. Nowoczesne firmy zarządzające pojawiły się stosunkowo niedawno (w 2005 roku), a następnie były one nazywane organizacje.

Otworzyć firmę zarządzającą

Od tego czasu, jak w 2006 roku, Rosja przyjęła ustawę o możliwości wyboru domu Forma własności rządu, firm prywatnych zarządzania stały się bardzo popularne. Dziś coraz więcej ludzi chce dowiedzieć się, jak otworzyć firmę zarządzania, ponieważ nie tylko przynosi wiele korzyści, ale ma dużą konkurencję.

Otwarcie etapy kk

 1. Jeśli jesteś zainteresowany, jak utworzyć spółkę zarządzającą, a następnie trzeba zarejestrować go w formacie Spółkę lub LLC. Ponadto, trzeba będzie zdobyć kilka ważnych licencji, z którym Twoja firma będzie w stanie zarządzać budynków mieszkalnych. Pamiętaj, że zawsze będziesz mieć do czynienia z różnymi urzędnikami i struktur administracyjnych, w celu uzyskania odpowiednich umów i dokumentów.
 2. Co do zasady, urząd dla spółki zarządzającej jest najlepszy otwarty w domu, gdzie będą jazdy. Aby stworzyć środowisko pracy, konieczne jest utworzenie linii telefonicznej, umieścić odpowiednią technikę.

 3. Jeśli nie wiesz jak zarządzać spółkę zarządzającą, to tutaj ważne jest, aby pamiętać, aby zdobyć niezbędną ilość sprzętu dla pracowników. Ponadto konieczne jest, aby podjąć pracę inżyniera, kto orientuje się, jak prawidłowo pracować z domu. Większość pracowników musi być certyfikowany, chociaż dyspozytorzy i dozorcy może być zwyczajne umiejętności. Dyspozytorzy praca musi przesuwać i zegar, powinno to zająć.
 4. Nie jest konieczne, aby mieć nadzieję, że Twoja firma będzie w stanie natychmiast pokryć ich działalność wiele domów. Jak zarządzać spółkę zarządzającą wtedy? Najpierw trzeba zacząć od pojedynczego domu. Jednocześnie, jeśli będzie działać w dobrej wierze, dobre opinie o lokatorów jesteś najlepszą reklamą, a także darmowe. Wtedy będziesz w stanie rozwinąć się w przyszłości.

Jak zarejestrować spółkę zarządzającą?

 1. Przede wszystkim musisz wiedzieć, że nie ma potrzeby kapitału, można dokonać w ramach kapitału docelowego w postaci nieruchomości (nie więcej niż 20 tysięcy) o rejestrację kodeksu karnego.
 2. Państwowa rejestracja wymaga kilku dokumentów, które musi podpisać założyciela (y). W przypadku, gdy spółka zarządzająca tworzy pojedynczy twórca musi być zarejestrowany jako LLC.
 3. Dla pakietu dokumentów niezbędnych, aby dodać listu gwarancyjnego od człowieka, który dawniej należał do pomieszczenia, w którym będą biura. Należy podkreślić, że przesłanka, o której mowa utworzenia organu wykonawczego. Konieczne jest także, aby dodać kopię świadectwa własności. Jeśli wziąć pokój do wynajęcia, trzeba dodać więcej, i kopię umowy najmu.
 4. Oświadczenie musi być poświadczone notarialnie. Jednocześnie trzeba będzie otworzyć oszczędności lub rachunek bieżący w banku i umieścić połowę kapitału. W ciągu roku trzeba będzie zrobić i drugą część.
 5. Bardzo ważne jest, aby starannie rozważyć adres prawną. Tylko w tym przypadku nie trzeba się martwić, jak zarządzać zarządzania firmą.

Kontrola karna

Jak zarządzać spółkę zarządzającą w ramach Kodeksu Cywilnego Federacji Rosyjskiej? Kodeksu karnego powinny działać, koordynując swoje działania z zarządzaniem umową budynków mieszkalnych. Jest podpisana w taki sposób, że spółka ta zarządza w domu tylko przez pewien okres czasu.

Do tej pory, utworzenie spółki zarządzającej jest najczęstszym i popularny sposób na utrzymanie budynków mieszkalnych w porządku i czystości, a także śledzić ich właściwości technicznych i sanitarnych. Jeżeli zarządzanie budynkiem mieszkalnym nabiera kodeksu karnego, musi podpisać umowę z każdym właścicielem pomieszczeń w domu. Ponadto, właściciele mają pięćdziesiąt procent głosów podczas ważnych kwestii związanych z domu.

Mogę kupić spółkę zarządzającą?

Oczywiście, jest to możliwe, jeśli nie chcesz, aby rozpocząć całą sprawę od początku. Jednak aby wszystko, aby przejść płynnie, trzeba pamiętać o kilku ważnych zasad:

 1. Bardzo uważnie wszystkie dokumenty przyszłych przejęć. Ważne jest, aby zaprosić do inspekcji doświadczonych specjalistów, w tym prawników.
 2. Należy zwrócić szczególną uwagę na obecności lub braku środków własnych spółki.
 3. Pamiętaj, aby żądać dokumentu na spółkę zarządzania personelem.
 4. Sprawdź, czy wszystkie niezbędne dokumenty wewnętrzne.