710 Shares 6933 views

Hotel „Seventh Heaven” (Rostów nad Donem): opis, usługi i mieszkania

Rostów nad Donem – centrum administracyjnym Federal District Southern and the City of Military Glory. K Poza tym, jest to ważny węzeł komunikacyjny na południu Rosji. Bardziej kulturalnych, naukowych, edukacyjnych i przemysłowe centrum Rosji. Ktoś przychodzi tu w interesach, inni – na potrzeby turystyki. Ho, w każdym przypadku, każdy musi szukać miejsca zamieszkania na czas pobytu. I dobrym rozwiązaniem może być hotel „siódmym niebie”. Rostów nad Donem Powszechnie wiadomo, że w kompleksie hotelowo-restauracyjną.


informacje ogólne

Pierwszą rzeczą, którą trzeba zaznaczyć lokalizację uwagi. Od tego niuansów zwraca uwagę każdego turysty. Obszar Radziecki – czyli gdzie hotel „Seventh Heaven” jest. Rostów nad Donem jest największym miastem. Dlatego bardzo ważne jest, aby zatrzymać się w miejscu, gdzie można dostać wszędzie. Malinowski Street, gdzie znajduje się hotel, jest centralnym autostrady tranzytowe na zachód od miasta.

Bardzo blisko (dosłownie 700 metrów od hotelu) to centrum handlowo-rozrywkowe „Złote Babylon”. Jeden z największych w Rostowie! Kawiarnie, restauracje, butiki, kilka kin, centrum rozrywki – w tym miejscu można „podzielić” cały dzień.

usługa

Hotel „Seventh Heaven” (Rostów nad Donem) oferuje wszystko, czego może potrzebować tylko turystą. Z całego kompleksu Wi-Fi, dostępnego dla wszystkich, a nawet jeśli jest bezpłatny prywatny parking.

Recepcja czynna całą dobę, możliwość przeprowadzenia indywidualnego zameldowania i wymeldowania. Jest prania i czyszczenia na sucho, są przeprowadzane do prasowania. Transfer z / do lotniska i dostawy żywności z napojami jest również dostępna.

Więcej hotel „Seventh Heaven” (Rostów nad Donem), stylowa sala konferencyjna o pojemności 80 osób. Jest wyposażony we wszystkie urządzenia, które jest konieczne dla dobrej prezentacji i innych oficjalnych imprez. Wi-Fi, projektory, multi-screen, tablice magnetyczne marker – to wszystko jest tam w środku. Spotkanie często wynajmowane na lunchów biznesowych, seminariów, szkoleń, spotkań biznesowych i imprez firmowych. Istnieje kilka możliwych wariantów aranżacji mebli – .. „klasa”, „okrągłego stołu”, „teatr”, itp przy okazji, jako organizatorzy mogą zorganizować bankiety, przyjęcia, obiady i przerwy kawowe dla gości. A Jeśli potrzebują reklamy zaplanowane zdarzenie – to może być umieszczony na ekranie LED kompleksu hotelowego.

Co jeszcze jest w hotelu?

Jakość usług – to nie wszystko, może pochwalić się hotel „Seventh Heaven” (Rostów nad Donem). Basen, park wodny i restauracje – to jest jego głównym „atutem”. Na dwóch ostatnich, możesz nam powiedzieć więcej.

Aquapark „Seventh Heaven” w Rostów nad Donem zajmuje powierzchnię 2500 mkw. m. Posiada trzy podgrzewane baseny (jeden dla dzieci), różne skoki, zjeżdżalnie, trampoliny i centrum zabaw dla dzieci, które są również animatorów roboczych. Jest nawet miejsce dla osób prywatnych i łaźni dziedziniec – centrum SPA z rosyjskiej łaźni, gabinety masażu oraz profesjonalnej kosmetyczki.

Restauracje

ha kompleks ma trzy zakłady, w których Goście mogą ugasić pragnienie i głód. Restauracja „Seventh Heaven” (Rostów nad Donem) – głównym hotelu. Jego sala może pomieścić 300 osób. Luksusowe otoczenie – dużo światła, marmurowe podłogi, naturalne drewno wykończenie, sztukaterie wyrafinowany wystrój, kryształowe żyrandole … Każdy element wnętrza tworzy szczególną atmosferę. A przecież nie jest sceną dla występów i oddzielnej sali VIP.

Menu zasługuje na szczególną pochwałę. Corporate squash zupa z pianki cappuccino z serem parmezan, ciepłego łososia sałatki, kuropatwa jagód i medaliony wieprzowe zawijane w boczku z sosem grzybowym może zaspokoić wszelkie smakoszy. Oprócz głównej restauracji, znajduje się sala bankietowa w strefie wody i werandą.

mieszkanie budżet

Hotel „Seventh Heaven” (Rostów nad Donem) ma pojemność 54 pokoi. A wszystkie mieszkania, mimo skromnej ilości, podzielone na kategorie.

Najtańszym – 2-osobowe studio. Ich powierzchnia wynosi 30 tys. m wewnątrz bliźniaczych łóżkach. Apartamenty posiadają przestronny balkon. Mają także udogodnienia, takie jak system klimatyzacji (grzanie + chłodzenie), telewizor z szerokim ekranem, szafę, telefon i mini-bar. Nadal istnieje jednostka sanitarna z WC, wanną, prysznicem, suszarką do włosów i zestawem kosmetyków. Klapki, ręczniki i pościel. Koszty utrzymania – 24 500 rubli dla dwóch osób na 7 dni. cena B obejmuje wspaniałe śniadanie.

Jest jeszcze jeden apartament – dla osób podróżujących samotnie. Są one w mniejszym rozmiarze (20 m kw.), Ale nie gorsze studia komfort. A koszt wynosi 14 000 tygodniowo.

klasa wyższa

Wreszcie – kilka słów o luksusowym mieszkaniu. Ich powierzchnia wynosi 45 tys. m. Przestrzeń podzielona jest na luksusową sypialnię z łóżkiem „królewskim” rozmiarze i salonem z częścią wypoczynkową. W łazience znajduje się wanna z hydromasażem, oprócz wszystkich wyżej więcej osób szlafroki. Koszty utrzymania – 49 000 tygodniowo dla jednej osoby (ze śniadaniem).

Istnieje jednak, Deluxe, które są tańsze w 7000. Ze względu na różnice (. 35 sq) braku spa i dolnej powierzchni.

Dobrze, jeśli planujesz podróż do Rostów nad Donem i nie myśl o tym, gdzie najlepiej się zatrzymać – kompleks hotelowy „Seventh Heaven” będzie doskonałym rozwiązaniem. A przybywszy, mężczyzna w widzą dla siebie.