175 Shares 9053 views

Modlitwy i zaklęcia z alergią

Na manifestacji alergii przynajmniej raz w życiu miał do czynienia z dużo nas. Według statystyk, ponad pięćdziesiąt procent populacji krajów rozwiniętych podlega tej chorobie. Powoduje alergie mogą być przekąski, sierść zwierząt, pyłki, detergentów i innych środków chemicznych do użytku domowego. Oprócz leków i roślin leczniczych eliminacji nieprzyjemnych objawów często stosowane są zaklęcia i modlitwy z powodu alergii. Ta metoda leczenia nie jest szkodliwa dla organizmu, a korzyści z jej stosowania jest całkiem namacalna.


Jaka jest siła spisku

Często można usłyszeć twierdzenie, że tradycyjne zabiegi identycznych szarlataneria i bezużyteczne. Wiemy jednak, wiele przypadków, kiedy ludzie, zdesperowani, aby pozbyć się wszelkich chorób, przed którymi medycyna jest bezsilna, poprosił o pomoc od tradycyjnych uzdrowicieli, czarowników wsi i odzyskane. Cuda uzdrowienia nastąpić podczas dokonywania pielgrzymkę do miejsc świętych, dotykając relikwie męczenników i starych ikon, ortodoksyjnej czytania modlitw.

„Wypadek” – sceptyk powie: „Regularność” – powiedział człowiek, który wierzy. Ale to i naukowe wyjaśnienie. Wszelkie modlitwy i zaklęcia są niczym innym rodzajem sesji psychoterapeutycznych. Pod wpływem spisku ułożone melodii procesów biologicznych w naszym organizmie, który promuje gojenie.

Jak dostroić się do leczenia z modlitwami

Przed przeczytaniem czary na alergie dla siebie, swoich bliskich lub dziecka, należy odwrócić się od ciemnych myśli, dostroić się do sukcesu, to znaczy, aby sądzić, że ta metoda leczenia z pewnością pomoże. Niektórzy ludzie uważają, że voodoo metody nie działają na ludzi nieochrzczonych. To prawda, ale tylko częściowo. Jeżeli dana osoba nie sprzeciwia się to w odniesieniu wykonuje żadnego rytuału, odzyskiwanie występuje zwykle. Wiara żyje w duszy i mały wpływ cech zewnętrznych.

Trzeba pamiętać o kilku prostych zasad: spiski przeciw alergii, zwłaszcza krótkie, lepiej jest uczyć się na pamięć, ponieważ będą one działać szybciej niż czytanie z nut. Drugi ważny punkt: leczenie powinno być prowadzone w Księżyc Powiększający słowo wymawiane jest trochę śpiewnym, stanowiących jednocześnie jako choroba opuszcza ciało strapionych.

Praktyka uzdrawiania metody Natali Stepanovoy

Ten spisek przeciw alergii, zalecana przez syberyjskiego uzdrowiciela, lekki i łatwy do zapamiętania. To dotyczy to przypadków, w których główne objawy choroby są wyrażone zadławienia, kaszel, kichanie.

Wczesnym rankiem, kiedy słońce ledwo pojawia się nad horyzontem, konieczne jest, aby powiedzieć Następujące słowa trzy razy: „Fiodor nasz Fedota torturowany łupieżu. Łupież, łupież, uymis, sługa Boży (imię i nazwisko pacjenta) obudzić się z nudnościami, z kashlyaty. Amen. " Czytaj działkę na dwa tygodnie, począwszy od pierwszych faz księżyca słabnie.

Lunar rytuał aby pozbyć się skazy i pokrzywka

W celu realizacji tego magicznego działania postępować w jednym z jasnych nocy na księżycu słabnie. Conspiracy woda z alergiami pomogą w leczeniu problemów skórnych u dzieci i dorosłych. Napełniane wodą przezroczyste szkło trzeba umieścić na parapecie okna na noc promieni świetlnych dotykać powierzchni wody.

Patrząc na blasku księżyca, szeptał słowa: „Księżyc świeci, zmniejsza się z każdym dniem, a choroba mnie opuszcza. Księżyc świeci, woda daje siłę, woda swędzenie ją zabić mnie, wszystko będzie przenosić choroby. Dai, księżyc, woda ich moc, chronić, leczyć, pomocy. "

Działka powinien przeczytać trzy razy, a następnie natychmiast iść spać bez mówienia nikomu. Kieliszek powinien pozostać na parapecie noc. Rano wytrzeć wodę z Księżyca alergicznej wysypki skórnej.

Modlitwa ziołowy wywar

Spiski alergii podwaja swoją siłę, jeśli nie czytać wodę i herbatki lecznicze. Następny rytuał odbywa się na wiosnę lub wczesnym latem, kiedy są młode mlecze i łopianu. Wykopać korzenie Rośliny lecznicze, umyć i mielone. Wziąć szkła mieszaniny wlać litr wrzącej wody, umieścić na wolnym ogniu. Gotować przez 15 minut, pozostawić do zaparzenia w ciągu pół godziny w zamkniętej pokrywie.

Nad ciepły rosół trzeba powiedzieć modlitwę: „Będę wstawać, sługi Bożego (nazwę), nie pytając, wyjść, przejście, wczesnym świcie, słońce jest czerwone. Ja i przemyć wodą lodowych, wąski chodnik iść, moja droga ogóle, wyjdzie w dziedzinie granic. Na polu – góra na górze – nad morzem, morze – wyspa. Na wyspie znajduje się stulecie dąb. Siedem wilki kręcić dębem, jej korzenie są osłabione, co powoduje dębowe więdnie i usycha. Pójdę do dębu, przepędzić wilki. Opuścić, wilki, stary dąb sam, nie kopać ziemię, nie wyciąć korzenie, korona zielony nie zabić. Idź ty, wilki, do sługi Bożego (nazwę), hvorobu zła z niej usunąć, choroby, ból, wychudzenie zniszczyć. Do swędzenia skóry nie może być zmniejszone, tak że nos nie łaskotanie w gardle, tak aby nie udusić. Choroba na każdym zbutwiałe, daleko odległy kiedykolwiek latał. Amen (3 razy). "

Napój spożywany trzy razy dziennie w równych porcjach. Każdego ranka, trzeba przygotować nową bulion, należy go przechowywać do wykorzystania w przyszłości nie powinny: ponieważ traci moc uzdrawiania.

Charm gwint

Jest to również skuteczne ryt jest przeprowadzane księżyca zahamowane, alergie spiskowe odczytywano po ludzką rękę pacjenta będzie związane z wełny trzy wątki o różnych kolorach (niebieski, czerwony i żółty).

tekst takiego spisku, „sam Samuel, woda zmyte wszystko. Ręcznie szczotkowane, oddech dmuchnął. Wiatr rozproszone, choroba napędzany z ciałem. Bóg dał pomóc, „dziękuję”, powiedział. Amen. "

Oczarowany gwint do noszenia na prawicy w ciągu tygodnia. Jeżeli dana osoba cierpi z powodu alergii – leworęczny, zrobić bandaż na lewej ręce. Pod koniec siódmego dnia żarnika zgrać i wypalić na płomieniu świecy. Jeśli mieszkasz w domu, gdzie nie piec lub kominek, można rzucać bandaż w piecu opalanym.

W tym przypadku trzeba powiedzieć słowa „Czerwone różyczki, zło złoty króla. Szerokość nie rosną, nie wspiąć. Niech ogień będzie płonąć, dym na wietrze będzie się rozprzestrzeniać. W nocy będzie blady ze świtem, wszystkie przeciwności zajmie. Amen. "

Jeśli spalone nitkę nad świecą, a następnie otrzymany popiół musi być starannie zebrane i spłukać wodą. Pozytywny efekt rytuału będzie widoczne w ciągu pierwszych dni po zdarzeniu.

Potężny spisek alergii u dzieci

Małe dzieci często czesać wysypkę po prostu we krwi. Aby złagodzić swędzenie i przyspieszyć gojenie się rany, działa jego obolałe miejsce palcu lewej dłoni w lewo, czytać Fabuła: „Gałązka, plamka, dać Lund, zmniejszyć ból od sługi Bożego (nazwę), tak aby nie boli, nie bolało, nie spalone, nie grzebać, nie boli, nie swędzi. Amen. "

Magicznym ryt, łagodzi chronicznych alergii

Jeśli choroba nie wycofam, nawet podczas odbierania silnych leków, możliwe jest, że będziesz zbliżać się do leczenia alergii spisków. Aby wykonać tę uroczystość musi podjąć pusty kubeł średniej wielkości ze szczelną pokrywką. Dokładnie w południe, pochylając się nad wiadrem, po siedem razy z rzędu, aby przeczytać modlitwę:

To był sługą Boga w ciemnościach, niosąc robaka go na igłę,

Dolegliwości spadł w przepaść, pochował je na dole.

Ból będzie pochodzić z białą kość,

Pochodzi od choroby z czerwonej krwi,

Organizm pozbywa się wszelkich chorób,

Siły od sługi Bożego (nazwa) trzykrotnie zwiększyć.

Na solidnym zamkiem słowo zablokowany,

W ciemnej otchłani na zawsze wyrzucić.

Amen.

Nie zapominaj, że słowo musi najpierw zapamiętać i przeprowadzić rytuał tylko na Księżycu słabnie. Po przeczytaniu fabuły, pluć do wiadra, a następnie zamknąć pokrywę. Do wieczora, pojemnik zakopane w ziemi w bezpiecznym miejscu. Uważa się, że tak szybko, jak ślina wysycha w wiadrze, a choroba odejdzie na zawsze. Ale ulga przychodzi dość szybko.