149 Shares 7647 views

Syntezator Casio CTK-240: Dane techniczne, zdjęcia i opinie

Omówione w artykule skupi się na syntezatorze Casio CTK-240, który jest zbyt duży dla portfela szkoły, ale do domu przybysze Schooling byłoby dobrym rozwiązaniem. On jest doskonały jako baza do zapoznania się z syntezatora, a za zwykłą rozrywkę, gdy nic innego do roboty. Można korzystać z 50 kompozycji, w razie potrzeby, 100 stylów i głosy do samokształcenia. rozwiązanie projektowe imponuje wielu klientów. Urządzenie było elegancki korpus z małym rozmiarze, tak to można nazwać dziełem sztuki.


Opis CTK linia

W tej linii obejmuje zarówno zaawansowanych modeli oraz poziom początkujący. W zasadzie prawie wszystkie produkty z indeksem CTK jest przeznaczony dla początkujących muzyków o przeciętnych umiejętnościach. Opisuje model w składzie jest jednym z najłatwiejszych. Ponadto mogą być dodawane do tych kolejnych modyfikacji, przedstawiony po Casio CTK-240. Odpowiedzi, które opisują bardziej szczegółowo działanie tego urządzenia, patrz poniżej.

Prostota urządzenia jest spowodowane? To urządzenie ma minimalny zestaw funkcji, zaledwie 100 głosy i kilku odmian akompaniamentu. To urządzenie pozwala początkującego muzyka lub dziecko do odegrania jakąś prostą melodię dyskretny lub słuchać, jak powinno brzmieć kompozycję. Wadą takiego urządzenia, jak syntezator Casio CTK-240 (opisane niżej) może wywołać tylko klawiatura nie jest pełny, ponieważ ma tylko 49 klucza.

Jeśli mówimy o serii 2200 i tak dalej, można powiedzieć, że zestaw funkcji pozostaje taka sama tutaj. Jednak są one zbudowane z wykorzystaniem próbek, klawiatura jest o wiele więcej, a także mają możliwość nagrywania dźwięków z mikrofonu.

Seria 4000 umożliwia pracę ze stylami edycji, czyli pozwala wyłączyć tę czy inną imprezę, aby zastąpić brzmiące instrumenty, efekty aktywowane i tak dalej.

W serii 6000 stanowiło poważne model. Istnieje już specjalny mikser i sekwencer, który pozwala stworzyć własny dzwonek.

Modyfikacja 7200 pozwala na korzystanie z wielu funkcji w ustawieniach. Urządzenia te pozwalają na pracę z zachowaniem muzyki na karcie pamięci, użycie syntezatora jak procesor. To urządzenie może obsługiwać wokal, inne dźwięki. Trzeba powiedzieć, oddzielnie, że większość urządzeń dużej mocy działa z pełną klawiaturą, która ma typ fortepianu. W razie potrzeby, łatwo jest znaleźć modyfikację zarówno z kluczami 60 i 88.

kategorii cenowej

Aparat Casio CTK-240 jest w średniej kategorii cenowej. Dopiero, kiedy został wydany, przybliżony koszt wahał się od 100 $, a teraz cena waha się w zależności od gniazd. Niektóre sklepów internetowych syntezator można kupić za 10 tysięcy rubli, pozostałe – .. Przez 5 tysięcy rubli .. W celu lepszego zakupu, należy zwrócić uwagę na to urządzenie we wszystkich różnych wyspecjalizowanych punktach sprzedaży. Ponadto, aby nie dać się fałszywe, to nadal zaleca się zakup instrumentu muzycznego z wiarygodnych dostawców proponowanych kosztów. Nie powinno się kupować syntezator Casio CTK-240, jeśli oferta wydaje się wątpliwe.

parametry techniczne

Ten model – syntezator, który posiada 49 przycisków. Wbudowany 100 tony. Polifonia to 12 notatek. Dla niektórych osób, brzmi to nadaje się tylko 6 z nich.

Co o akompaniamentu, CASIO CTK-240, istnieje około 100 rytmiczne wzory. Tryb ten może być wybrany funkcji. Ich jedynym 2. Istnieją dwa kontroler. Głośność jest przeznaczony do 10 stopni. Pamięć wewnętrzna zbudowana jest 50 melodii sterowniki dla nich są tylko trzy.

Zamontowany wyświetlacz. Wyświetla barwę odtwarzania, melodii, nazwę lub numer kompozycji, która brzmi w pamięci wewnętrznej, a ustawienia klawiatury, które są stosowane przez użytkownika.

Co o tempie, na wyświetlaczu pojawi się jego znaczenie, działa metronomu proces synchronizacji. Dodatkowo, ekran może wyświetlać nazwę akordu. Transpozycja ma 12 kroków. Objętość Casio CTK-240 jest regulowana w zakresie od 0 do 9 stopni. Dostępne możliwość podłączenia słuchawek za pomocą standardowego złącza „TRS”. Oporność jest 78 omów, napięcie nie większe niż 2 waty. Moc ma dwie opcje, to jest o baterii i sieci elektrycznej. Bateria daje możliwość interakcji z syntezatora wynosi nie więcej niż 6 godzin. Zestaw sześciu baterii cynkowo AA. Instrument przełącza się automatycznie po 6 minutach bezczynności. Bez baterii urządzenie waży około 3 kg.

Ogólny opis instrumentu

Syntezator posiada 49 klawiszy, co oznacza, że działa z czterech oktaw. Polifonia 12 przedstawiono notatek. Takie dane byłyby wystarczające dla początkujących. W pamięci wewnętrznej 50 drobiazgi 100 rytmu. może chcesz dołączyć je na przemian ze sobą połączyć i dodać własną muzykę podczas gry własnych utworów jednocześnie istniejący. Ponadto, wbudowany metronom, więc można zmienić prędkość odtwarzania.

Syntezator doskonale imituje instrumentów, takich jak gitara, organy, fortepian i inne. Syntezator głos jest tylko 100. Niewielkie rozmiary i lekka, co ułatwia przechowywanie i używanie. Producent również upewnić się, że jest dość niezbędne akcesoria, które nazywa się pulpit. W środku urządzenia jest wyświetlacz elektroniczny. To pokazuje informacje na temat gry. Side są dwa dynamika które mają pojemność około 1,6 V. W razie potrzeby, można w każdej chwili dostosować poziom gry, chodzi o objętość. Nie trzeba się martwić o to, co będzie potrzebne słuchawki. Po syntezator umożliwia zmianę głośności z bardzo cicho do raczej nazwać. USB-port nie jest zbudowany. Jeśli wymagany jest adapter, należy zakupić oddzielnie. Instrukcja Książka napisana jest w wielu językach innych niż rosyjski. Ponadto, syntezator nie jest rusyfikacji. Jednak zarówno dziecko i dorosły nie będzie trudne do zrozumienia zawiłości urządzenia.

Zamierzone zastosowanie

Każdy wie, że produkty tej firmy nie jest przeznaczony do użytku profesjonalnego. Rzadko można porównać z syntezatorów Yamaha Casio czy Roland Fantom. Taka sama sytuacja jest z opisywanego narzędzia. Jednostka ta zakłada, że będzie ona działać jako trening „korzyści”.

Co to narzędzie może przywołać model Yamahy, to fakt, że ma ona metronomu i automatyczny akompaniament. Aby zdecydować, czy urządzenie nadaje się do konkretnego użytkownika, należy zacząć od ich potrzeb.

sondaż

Specjaliści twierdzą, że dźwięk nie jest tak jasne, a niektóre notatki grać nieczysto. Jednak jest oczywiste, tylko do specjalistów. Początkujący dźwięku charakterystyczną tego urządzenia jest dość adekwatne do badania syntezatora. Wiele osób pisze, że do podobnej kategorii cenowej, takie dane są bardziej niż zrozumiałe i żądać czegoś nie sverhprofessionalnogo warto. синтезатор Casio CTK-2400, характеристики которого также довольно хороши, описываемый имеет качественные мелодии, встроенные во внутреннюю память. A także „Related” syntezatora Casio CTK-2400, którego cechy są dość dobre, opisał jakość muzyki, wbudowanej pamięci wewnętrznej. Mają żadnych skarg. Dlatego możemy powiedzieć z pewnością, że ten produkt spełnia swojej kategorii cenowej. W razie potrzeby, urządzenie można podłączyć kilka wzmacniaczy i głośników zainstalowanych. Pozwoli to na różnorodne dźwięki, uczyni go bardziej wydajne i przyjemne. Urządzenie posiada odpowiednie właściwości akustyczne, które nie zawiedzie klientów. Więc nie martw się o tym, że dźwięk jest zły lub złej jakości.

konstrukcja urządzenia

Konstrukcja tego urządzenia jest podobna do konstrukcji znanym modelu Casio CTK-2400 (opinie klientów o nim dobre). Ma minimalistyczne możliwości. Co więcej, to jest wspólne dla większości urządzeń tego typu. Nic specjalnego urządzenie nie jest inaczej. Poszczególne części jak cały budynek, urządzone w czerni i bieli. Tuż nad klawiszami, można zauważyć, przyciski, które są odpowiedzialne za aktywację różnych funkcji, komorę baterii znajduje się na odwrotnej stronie. Ogólnie rzecz biorąc, projekt nie zawodzi, ale nie przeznaczyć urządzenie na tle konkurencji. Ale to nie jest wada, bo dla takiej konstrukcji są stosowane do wszystkich profesjonalistów.

Pozytywne opinie klientów

Kupcy mówią przycisk sterujący doskonałe głośności, mały ciężar urządzenia i dobrą jakość dźwięku. Dalsze korzyści obejmują zabawy i dyskretny wygląd, ale także obfitość (dla początkujących) dostępnych opcji.

Większość pisze, że stosunek ceny do jakości więcej niż przyjemne. Klawisze mają miękki Touch Technology, dzięki czemu są wygodne. Osobno należy zauważyć, jakość wykonania. Synth jest idealny dla początkujących, którzy dopiero planują, aby nauczyć się grać na tym instrumencie.

Dźwięk będzie zadowolić większość nabywców. Wbudowane funkcje są nie tyle zgubić się w nich, ale też nie za mały. W ogóle, będą one sprawiają, że można użyć narzędzia wynosi 100%.

Omawiając syntezator Casio CTK-240, opinie klientów przeznaczyć okazję pracować z czterema kanałami. Pozwala początkujących, aby nauczyć się grać na dwie ręce. Muszę jednak powiedzieć, że jeśli jest to niezbędne dla poważnego urządzenia treningowego, to urządzenie nie nadaje.

negatywne opinie

Zasadniczo, użytkownicy nie piszą negatywne opinie, ponieważ nie ma żadnych negatywnych aspektów funkcjonowania tego urządzenia. Jednak są ludzie, którzy nie mają wystarczającej ilości portów USB. Przez resztę nadzienia żadnych komentarzy. Najważniejsze – prawo zrozumieć cel instrumentu.

wyniki

Papier został zweryfikowany przez syntezator, który otrzymał wiele pozytywnych opinii. komentarze Przemówienie do użytkowników urządzeń trudno wyrazić. Producent zadbał o dobry dźwięk, piękny design i że przybysz jest całkowicie w stanie zrozumieć zawiłości pracy z instrumentu muzycznego Casio CTK-2400. Opis w instrukcji, niestety w języku rosyjskim nie jest reprezentowana, więc użycie niesie mało. Jednakże, jeśli chcesz, możesz zobaczyć przegląd Internetu, a także skorzystać ze specjalnych środków do przetłumaczenia kluczowych punktów. Jednak ogólnie rzecz biorąc takie zabiegi nie są konieczne, ponieważ praca urządzenia jest intuicyjna dla każdego. Ogólnie rzecz biorąc, wiele polecam zwrócić uwagę na syntezatorze. Niektórzy ludzie go kupić dla dziecka, jeśli szkoła muzyczna przedmiotem badania fortepianu nie jest głównym. Przedział cenowy jest bardzo odpowiedni, a jakość jest całkowicie pod pasuje.