202 Shares 9446 views

Pisarz i dziennikarz Jan Valetov: biografia i kreatywność

Jest wielu znakomitych pisarzy i dziennikarzy, których książki i artykuły są znane na całym świecie. Literatura bogata w odmiany niezmiernie lubi artystów koneserów o ciekawych i niezwykłych dziełach, które mają głęboki sens i sprawiają, że wielu czytelników myśli. Bohaterem naszej opowieści będzie pisarz, którego praca jest potrzebna i nowoczesna – Jan Valetov. I niech piszę do niego – to tylko hobby, udało mu się zdobyć serca ogromnej liczby czytelników.


Historia życia i pierwsze poszukiwanie literackie

Jan Valet, którego biografia jest pełna osiągnięć, urodził się 26 sierpnia 1963 roku w mieście Dniepropietrowsk. Mieszka i pracuje w tym mieście i teraz. Jan jest żonaty i ma dwoje dzieci. Ma wiele hobby poza pisaniem, podstawowym – wędkarstwem, podróżowaniem i fotografią.

Pierwsze opowieści z gatunku fikcji, pisane Jan Valetov pisał w szkole, w szkole podstawowej. Ale nie zostały ocenione i nie zostały wydane, co było bardzo zdenerwowanie młodego pisarza science fiction. Ale Ian nie poddawał się i marnował. Nadal pisał, próbował wszystkich nowych gatunków, szukał nieskończonego wyszukiwania. Ale jego wczesne prace nigdy nie zostały opublikowane.

Jan Valetov i Międzynarodowa Unia KVN

W 1987 roku jasny i oryginalny zespół Uniwersytetu Państwowego w Dniepropietrowsku, bardziej znany jako Uniwersytet Państwowy, pojawił się w Klubie Wesoły i Mądry. W 1988 roku została wicemistrzem, a rok później zdobyła specjalny tytuł – "improwizacja czempionatu". W przyszłości zespół ten zdobył wiele znaczących nagród. To było zawsze pamiętane dla publiczności z odwagą jego dowcipów i reprises, pokazując kraju prawdziwy teatr KVN. Jan Valethov był kapitanem tego zespołu i przyczynił się do jego rozwoju.

Jeden z twórców Mózgu-Pierścień

"Pierścień mózgowy" to gra intelektualna, której wkład w rozwój był Jan Valetov. Stał się jednym z tych, którzy wymyślili ją i wprowadzili ten pomysł w praktykę. Ta gra z powodzeniem zdobyła godne miejsce na krajowych ekranach telewizyjnych od 1990 roku. W ciągu swojego istnienia zdobył kilka odmian, a ludzie nadal interesują się osobami w różnym wieku. Ta gra jest doskonałym rozwiązaniem dla rozrywki w celach edukacyjnych uczniów, współpracowników i przyjaznych firm.

"Co?" Gdzie? Kiedy?

Ten program telewizyjny pojawił się na antenie w 1975 roku. Stało się jednym z najbardziej interesujących i najbardziej popularnych inteligentnych programów od jego powstania. Ian Valetov był wieloletnim członkiem klubu "Co? Gdzie? Kiedy? ". Miał słabość do różnych bitew intelektualnych, a takie gry były kluczowe w listach jego zainteresowań.

Pisanie Działań

Aktywnie pisanie Iana było już w starszym wieku. Nie obawiał się eksperymentowania z gatunkami i stylami, aw 2005 roku wydano jego pierwszą powieść w gatunku ekonomicznego thriller pt. "Lewicowy Bank Styx". W przyszłości główne obszary, w których napisał, to:

  • Po apokalipsie;
  • Walka o fikcję;
  • Fantazja;
  • Detektyw;
  • Nowoczesna proza.

Jan Valetov, którego książki są popularne na całym świecie, także stworzyły różne artykuły dziennikarskie, głównie polityczne. Jest autorem artykułów poświęconych przedsiębiorczości i biznesu, które zostały opublikowane pod pseudonimem Boris Bitner.

Najlepsze prace

Jan Valetov stał się autorem wielu książek, ale wydał tylko siedem z nich. Jak sam powiedział, powodem tego był jego zatrudnienie. Najlepsze są słusznie wymienione książki z dwóch cykli – "Nikt nie ma ziemi" i "Przeklęty". Ostatnia seria nie została jeszcze ukończona, pisarz pracuje nad ostatnimi pracami. Książki pierwszego cyklu są napisane w gatunku bojowej fantazji i post-apokalipsy. Prace tego samego cyklu "Damned" odnoszą się do gatunku bojowej fantazji z elementami fantasy.

"Nikt nie ma ziemi" – pierwsza opublikowana książka autora, wydana w 2007 roku. Czytelnicy uderzają przede wszystkim realizmem dzieła, który dosłownie przenosi się do wydarzeń, których działanie rozciąga się na stronach. Wiele entuzjastycznych recenzji i zaleceń pozostawionych autorowi przez krytyków i czytelników pozwala jednoznacznie ocenić powieść jako prawdziwy dzieło sztuki literackiej. Już z pierwszych akapitów książki jest gładki, ale głęboki zanurzenie w fabule, a historia, którą autor mówi, jest postrzegana dość łatwo, pomimo obecności ciężkich momentów i zdarzeń.

"Chronicles of the Damned" to kolejna powieść Iana Valetova, która została napisana i opublikowana w 2010 roku w ramach cyklu "Damned". W nim autor opisuje nieco inną historię Jezusa Chrystusa, mówiąc, że był człowiekiem, a nie Bogiem. Aby udowodnić swoje rozumowanie, Valetov przytacza dokument znaleziony przez archeologów, który opisuje pochodzenie Jezusa dokładnie jako człowieka, który później został przez Boga wybrany przez człowieka. Ale ten dokument może stanowić poważne zagrożenie dla ustalonej opinii o Wszechmogącym i jego roli w kościele, dlatego też dokument ten podlega zniszczeniu.

Zdarzenia opisane w książce nie mogą być, ale interesem, podobnie jak wcześniejsze prace autora, zdobyła serca wielu ludzi. Opowiadali o niej, została potępiona, ale jednocześnie była nieskończenie podziwiana przez jej twórcę i jego odwagę podczas pisania tej pracy.

Jan Valetov jest człowiekiem, którego wkład w rozwój kultury i sztuki w kraju jest po prostu bezcenne. Z powodzeniem łączy pisanie, organizowanie zajęć i prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Jan jest wspaniałym człowiekiem rodziny, kochającym i kochanym mężem i ojcem. Jest stale zajęty, co wielokrotnie podkreślał, ale stara się o samodoskonalenie i samodoskonalenie. Pomimo naturalnej lenistości, którą otwarcie wyznaje w kilku wywiadach, Valetov cieszy się z czytelników niezwykłymi dziełami, odznaczonymi niezwykłą prezentacją i kompetentną prezentacją. Co wieczór Jan pracuje nad nową książką, która będzie kontynuacją cyklu "Damned". Praca jest już oczekiwana przez wielu wielbicieli jego twórczości. Gry intelektualne, w tworzeniu i rozwoju, z którymi brał udział, są nadal jednym z najbardziej popularnych w telewizji. Ten niezwykły człowiek dosłownie wdychał życie w nowoczesną prozę i pisanie jako całość, pozostawiając swój ślad w dziejach literatury.