453 Shares 5465 views

Double-decker pociągu "Moskwa-Adler": Liczba pasażerów, zdjęcia i ceny. Wszelkie uwagi na temat nowego piętrowego pociągu 104 „Moskwa-Adler”?

01 listopada 2012 po raz pierwszy określoną dwupiętrowy pociąg №104 „Moskwa-Adler”. Struktura ta istniała wcześniej. Jednak decyzja kierownictwa Koleje wagonów został zastąpiony przez zasadniczo nowego. Jaka jest różnica między podróży w pociągu z podróży normalne i co opinie pasażerów jest?


Opis podróży

Double-decker pociągu „Moskwa-Adler” (recenzji, z których są nieco sprzeczne) jest wysyłany do stacji kolejowej w Kazaniu na 10h. Skargę pasażer jest brak czasu jest na platformie. Należy trenować zaledwie 3 minuty. Na wygodne dopasowanie, który jest, oczywiście, nie jest wystarczające. Międzylądowania są dość krótkie (5-15 minut). Że jest iść do sklepu i kupić stacji wodę mineralną nie będzie działać.

Brak udogodnień dla osób palących nie przewiduje pociągu „Moskwa-Adler” 104 STOP – jedynym sposobem na relaks z papierosem. Palenie w czasie niektórych pociągów dalekobieżnych jest zabronione, a twórcy samochodów jest uważany. Niektóre hole przedsiębiorczy pasażerów nadal zbierane otwarte otwory do popielniczki, ale nie może być szczęśliwy.

Podziwiać krajobrazy na pociąg będzie mógł nie zawsze. Na górnej półce, ze względu na swoje położenie, to nie jest możliwe. Opieram się do okna, by spojrzeć na niego, i na korytarzu na drugim piętrze w samochodzie. Zegarek błysnął obok piękna komfortowym tylko z niższych półek i krzesła Restauracja Lounge.

Funkcje wagony

Półki spać w pociągu są ułożone w taki sam sposób, jak w konwencjonalnym. Oznacza to, że dwa górny i dolny. Różnica – przy braku górnej półce przeznaczonej na bagaż. Torby i walizki trzeba umieścić w bunkrze pod dolnymi koi.

Inną cechą komory piętrowy pociąg jest bardzo mała odległość od górnej półki na suficie. Usiąść na nim nie zadziała. Można tylko leżeć i że wiele pasażerowie skarżą się na dyskomfort w tej sprawie. Ludzie małej postury poczują się bardziej lub mniej tolerowane. Gruby, wysoki mężczyzna na górnej półce z powodu braku przestrzeni prawdopodobnie będzie doświadczenie pewien dyskomfort. W szczególności, na drugim piętrze w pociągu, gdzie sufit pochyłym trochę. Udręka – główny powód, że opinie pociągu piętrowego 104 nie zawsze pochlebne.

Drugiej klasy samochodów w tej części nie. Tylko coupe lub SV. Mimo to, pojemność pociągu jest dużo więcej niż zwykle. Dlatego, bilet w przedziale piętrowego koszt kolejowej jest porównywalny do dokumentu podróży w zarezerwowanym siedzibie niezwykłego.

nowoczesny sprzęt

Double-decker pociągu „Moskwa-Adler”, którego opinie pasażerów często nie są zbyt pochlebne, do czasu, jednak kierownictwo rosyjskich kolei w ramach premii. I rzeczywiście, to cechy znacznie bardziej niż zwykle. Na przykład, w każdej komorze ma dwa gniazda (na ścianie w pobliżu dolnych półek). Jednak to tylko urządzenia, które wymagają napięcia do 100 watów (notebook korzysta 10-15 watów). Wagony tam i WiFi, świadczone przez spółkę „Megafon”. Użyj go całkowicie za darmo.

W przeciwieństwie do konwencjonalnych samochodów w dwupiętrowym pociąg składa się z:

  • Znajduje się przycisk otwierania drzwi żaluzjowymi. Zamknięte okiennice automatycznie.
  • Możliwość blokowania drzwi coupe z karty. Konwencjonalne – zamki magnetyczne i otwierane za pomocą klawisza wydane.
  • Dostępność pojemników do rozkładu odpadów według rodzaju.
  • Biotoalety dostępne. Można ich używać w tym na przystankach autobusowych.

samochody oświetlenie LED.

usługa

W odniesieniu do usług piętrowych pociągów „Moskwa-Adler” (odpowiedziach , które pod tym względem są dobre) nie różnią się od zwykłych. Od składu tej marki, w cenę biletu wliczona jest pościel i zestaw podróżny (pasztety, ciastka itp. Itd.) Oczywiście, jeżeli jest to pożądane, można zamawiać herbaty lub czerpać wodę z kotła. Restauracja znajduje się w jednym samochodzie – na drugim piętrze. Na terenie znajduje się mały bar.

Okna w piętrowych wagonów nie są otwierane. Tak szybko jeździć nie będą działać. Jednak cierpi z powodu upału i nie musiał. Trenerzy opracowano system wentylacyjny. Ogrzewanie jest też, oczywiście, że jest. Toaleta w każdym samochodzie nie dwa, jak w konwencjonalnych i trzy. Istnieje również przedział dla osób niepełnosprawnych i system nadzoru wideo.

W tym artykule widać, że wygląda jak pociąg dwupiętrowym „Moskwa-Adler” (zdjęcie).

opinii podróżnych

Negatywne komentarze na temat tej struktury jest rzeczywiście dużo. Ale to nie powinno dziwić. Po tym wszystkim, ludzie w tym pociągu dużo więcej niż zwykle, a miejsca dla każdego pasażera – ze względu na cechy konstrukcyjne samochodów – mniej. Trochę w tym pociągu nie tylko coupe, ale także korytarze. Wysocy pasażerowie i nie czują się zbyt komfortowo. Niezgrabny ruch i bardzo wąskie schody prowadzące na drugie piętro. W szczególności z walizki. Jeśli powstają konwencjonalne pociągi dużych przystankach etapie dwupiętrowy jest po prostu pandemonium. Biorąc pod uwagę czas parkowania, nie ma komfort w tym przypadku nie można mówić.

WiFi jest dostępny w pociągu, ale nie działa prawidłowo, a czasami nie działa. Niezbyt dobrze reagują pasażerów i biotoaletów. Działają one prawidłowo i nie są zamknięte na przystankach. Ale ponieważ palenie jest zabronione w samochodach, wielu pasażerów powoli palił go w toaletach. To, oczywiście, powodować niedogodności dla innych podróżnych. Ponadto, dla ubikacji często trzeba stać w dużej kolejce. Niektórzy pasażerowie narzekali również i nieprawidłowa praca wentylacja. Czasem samochodów jest duszno.

Na cenę 104 pociągu „Moskwa-Adler” Opinie niektórzy pasażerowie nie są zbyt pochlebne. Wiele osób uważa, że taryfa jest nieco zawyżona. Wyposażony w dobrej strukturze, ale się w nim ze względu na brak miejsca nie jest szczególnie wygodne.

ceny biletów

Koszt dokumentu podróży do dwupiętrowego pociągu „Moskwa-Adler” (opinie, które jak widać nie zawsze jest dobre) wynosi około 3500 rubli. Kwota ta będzie ważna tylko wtedy, gdy bilety są zarezerwowane z wyprzedzeniem (na miesiąc przed wyjazdem). Ceny za miejsce w dynamicznym dwóch pociągów. Im bardziej wypełnione samochód, tym większe koszty dokumentu podróży. Na dzień przed wysłaniem ceny biletu może osiągnąć 8000 rubli. Dolna półka będzie musiał zapłacić więcej niż góry.

Wyżej wymienionej cenie biletu z Moskwy do Adler. Pasażerowie podróżujący na stacjach pośrednich, podróże będą tańsze. Przejechaniu 104 „Moskwa-Adler” przez takich dużych miastach jak Woroneż, Riazań, Rostów nad Donem, Krasnodar, Tuapse, Soczi.

Gdzie mogę kupić bilety

Dokument podróży na piętrowego pociągu można zamówić w zwykły sposób w kasach Koleje stacje w pkt „The Messenger” lub Kolei internetowej. Mają możliwość zakupu biletów online, a niektóre z klientów banków. Na przykład, "Savings Bank" i "Alfa-Bank".

Numeracja miejsc w samochodach piętrowy pociąg jest tradycyjny: dziwne półka – na dnie, a nawet – na szczycie. Tak więc w tym zakresie, nie może powstać niejasność. Półki na drugim piętrze rozpocząć z numerem 81 (na 112). Z Moskwy do Adler skład sięga 24 godzin.

odkrycia

Więc zdecydowaliśmy się kupić bilety na piętrowego pociągu „Moskwa-Adler”. Ceny za miejsce w nim wszystko to samo, mniej lub bardziej demokratyczna. Jednak podróż ze względu na szczelność może nie być szczególnie wygodne. Jak zrobić to pokomfortnee? Aby to zrobić, po pierwsze, przynieść jedzenie i napoje na całej trasie. Po drugie, dostosować do palenia na przystankach. W łazience lepiej nie robić. Myśleć o dzieciach. Starsi ludzie nie powinni kupować bilety na pierwszym piętrze. Wspinać się w górę iw dół po stromych schodach, pomimo obecności szyny, to będzie dość trudne.

Pomyśl, może chcesz zapłacić premię w wysokości 500 rubli, ale iść bardziej lub mniej wygodne na dolnej półce. Przynieść laptopa lub netbooka. W okolicach zaludnionych punktów WiFi w dwupiętrowego pociągu łapie prawie zawsze. W konsekwencji, Internet może pomóc rozjaśnić trochę zbyt komfortową podróż. I, oczywiście, kupić bilety z wyprzedzeniem. To znacznie zaoszczędzić na przejściu.