278 Shares 7279 views

Właściwa brwi do kształtu owalnego kształtu twarzy: opis, sprzęt i doradztwo

Jeśli masz owalną twarz, to masz szczęście. Po tym wszystkim, masz najbardziej harmonijny i proporcjonalny formularza. Wielu profesjonalnych artystów makijażu powiedzieć, że jest to „materiał” najbardziej przyjazny dla użytkownika dla danego zadania. Uważa się, że kształt brwi do owalu twarzy kształt powinien być piękny, bo przede wszystkim ustawia swój wyraz. Dlatego należy zwrócić im szczególną uwagę.

Ale zanim się na nich, trzeba dowiedzieć się, jaka forma brwi nadaje owal twarzy. Przy odpowiednim doborze będzie można wygładzić niedoskonałości twarzy i podkreślić swoje zalety. Korekcja brwi, nie zapomnij o trendach w modzie.

Kształt brwi do owalu twarzy typu

Istnieją trzy formy brwi, który najlepiej nadaje się do dziewczyn z owalną twarz. Ponadto są najbardziej powszechne, to jest poziomy brwi miękkiej stawu kolanowego i łukowy. Ponieważ te formy są jak idealnie owalną twarz, a następnie z tego typu, można czuć się swobodnie wypróbować różne odmiany korekcji brwi nastroju.

Pozioma kształt brwi

Jeśli chcesz wygładzić wydłużenie owalu twarzy, a następnie będzie zbliżać tej formy brwi. Po tym wszystkim, to będzie ją zaokrąglić wizualnie. Uważa się, że właściciel brwi mieć niezależny charakter, skłonności przywódcze i silne cechy. Miej brwi do nosa, jeśli nie chcesz się nieprzyjazny. Lepiej komunikować lekko je podnosi – tak będziesz bardziej atrakcyjna i przyjazna.

Głowica brwi umieszczony nieco niska, jak wygląda ponuro. Można to skorygować, jeśli ich poprawiania. Aby to zrobić, trzeba kilka wskazówek, aby wydłużyć brwi i usunąć kilka włosków w ich naturalnym łuku i głowy – rundy. Jest również ważne, że zaobserwowano symetrii poziomych brwi.

Kosmetyki do barwienia brwi wymagają szczególnej uwagi i staranny dobór. Powinieneś wiedzieć i pamiętać, że radykalny czarny kolor tej formy brwi mogą poprawić wszelkie niedoskonałości twarzy. Aby tego uniknąć, należy wybrać naturalne odcienie specjalną farbą.

Brwi z miękkim kolanem

Takie brwi kształt do owalu twarzy najbardziej odpowiednie natury, nie pozbawiony Romans i kobiecości. A wszystko dlatego, wówczas widok staje się szczery i otwarty, a także jego właściciel nieco odmłodzony. Najprawdopodobniej brwi vrazlet zostaną połączone z migdałów kształcie oczu. Jak w każdym innym przypadku, ważne jest, aby mieć poczucie proporcji brwi pękania formacji. W przeciwnym razie, wynik mógłby być odwrotny od tego, co zostało osiągnięte: wyraz twarzy będzie zły, gogle lub zbyt drapieżny.

łukowate brwi

Kształt ten brwi do owalu twarzy, również jest korzystne. To daje mu wyraz spokoju i opanowanie. Brwi w kształcie łuku może mieć miękkie zewnętrzne cechy swojego wyglądu. Należy pamiętać, że ta forma wymaga starannie pracować przez linię. Ważne jest, aby równoważyć stosunek długości i grubości łuków brwi, w tym wysokości zagięcia. Tak, że obraz jest najbardziej naturalne i organiczne, zaobserwować umiarkowanie i gładkie przejścia, jak również optymalna grubość linii łukowych.

Formowanie brwi: jak to zrobić?

Aby uzyskać poprawne brwi kształt do owalu twarzy, trzeba najpierw określić optymalną długość. Jak to zrobić? To proste: trzeba zrobić ołówkiem na jednym końcu do zatok, a drugi – do wewnętrznego kącika oka. W miejscu, gdzie dotyk ołówek do brwi, uczynić go uruchomić. Aby określić koniec, przesuń ołówek w kierunku zewnętrznego kącika oka i brwi. W miejscu, gdzie przecinają się, to najlepiej, aby go zamknąć.

Dla tych, którzy już pojawiły się zmarszczki wokół oczu, nie ma sposobu, aby odwrócić uwagę od nich: trzeba to zrobić na długość czoła. Istotna jest także szerokość brwi, ponieważ w przeważającej części ze jest ona określona przez wypowiedzi na jego twarzy. Tak więc, na cienkim człowieka bardziej odpowiednie brwi średniej grubości. W przypadku, gdy nie mieli wystarczającej gęstości i szerokości, można używać ołówka, farb i proszku. Kolor, oczywiście, trzeba wybrać w zależności od odcienia skóry.

Jeśli masz płynnych brwi i niskie czoło, użyj ołówka jaśniejszy odcień, aby zaznaczyć początek i końcówka jest konieczne, aby przyciemnić. Gdy oczy blisko siebie, można optycznie wygładzić tę lukę. Aby to zrobić, należy zwiększyć odległość między brwiami do dwóch centymetrów.

A jeśli „szczęście”, aby mieć niesforne włosy brwi rosną niechlujny i włosia we wszystkich kierunkach? Tu przyjść z pomocą specjalnego mocowania żelu, dzięki którym można nadać im odpowiedni kierunek, za pomocą specjalnej szczotki.

Jaki jest kształt brwi do owalu twarzy jest bardziej odpowiedni? Ponieważ ten rodzaj wygląd sugeruje, piękny kształt brwi, często linia brwi wymaga korekty. W tym przypadku można to zrobić tylko ostrożność. I dziewczęta często nie trzeba niepokoić regulację brwi, ponieważ pierwotnie są piękne.

wyrywanie

Brwi kształt owalny kształt powierzchni nastawia się na kilka sposobów. Najbardziej popularne – wyrywanie. Jego istotą jest prosta: nadmiar usuwa się włosy pęsetą. Chociaż nie jest to szybka sprawa, ale prawdopodobieństwo wyciągnąć nadmiar minimalne. To świetny sposób na self-care dla brwi.

wosk

Inna metoda – Depilacja woskiem. To jednak jest najszybszy, ale bardzo bolesny sposób, aby pozbyć się nadmiaru włosów. Ale ta procedura jest lepiej wziąć w salonie kosmetycznym. Należy również pamiętać, że niektóre składniki wosku może powodować reakcje alergiczne. Ale bez względu na to, jak szybko było to metoda, ale nadal trzeba przyciąć kształt pęsety.

z przędzy

Brwi używając wspólnych tematów – najbardziej starożytną drogę. Jego metoda wykonania jest prosty: wątku składają się w pół i wiązać węzeł. Następnie przełóż należy umieścić na przesuniętych palcach, a następnie dokręcić ją do połowy uformowanych loki. Następnie dołączyć ten znaczy nadmiar włosów, wystarczy otworzyć i zamknąć palce.