791 Shares 8968 views

Aktor Clifton Collins biografia, życie osobiste. Większość filmów i seriali TV

Clifton Collins – aktor kameleon, w stanie stworzyć absolutnie żadnego obrazu. Ten utalentowany człowiek wygląda równie przekonujący w roli seryjnego mordercy, policja, urzędniczka, sportowiec. „Łowcy dla umysłu”, „Traffic”, „Droga Dogs” – filmy, które uczyniły go sławnym. Co jeszcze o nim wiadomo?


Clifton Collins: Biografia gwiazdek

Aktor kameleon urodził się w Los Angeles, szczęśliwe zdarzenie miało miejsce w czerwcu 1970 r. Clifton Collins – człowiek, który miał szczęście urodzić się w rodzinie twórczej. Wśród jego przodków sporo muzyków, aktorów i tancerzy. Najbardziej znany rodzimy był w stanie kupić mój dziadek Clifton. Pedro Gonzalez-Gonzalez był gwiazdą westernów, wystąpił w latach 50-tych. Nic więc dziwnego, że chłopiec był jeszcze dzieckiem postanowili połączyć swe życie z filmu.

Patrząc w przyszłość, warto powiedzieć, że wnuk był w stanie prześcignąć swojego dziadka, który grał głównie stereotypowe role typowe Latynosów i nie wprowadzać wszelkie próby zmiany roli. Jednak to było pierwotnie używane nazwisko Pedro Clifton Collins, biorąc ścieżkę, która doprowadziła do sławy. Później jednak, Clifton Gonzalez Gonzalez postanowił po raz kolejny stać się Collins.

Pierwsze sukcesy

Clifton Collins części bitowe zaczął otrzymywać najszybciej jak miał 18 lat. Utalentowany młody człowiek błysnął w jednej serii po drugim, w tym w popularnym serialu. Na przykład, że pojawił się w odcinkach „twardo Walker” i „Flash”. Stopniowo jednak, Clifton stał zmęczony tym, że był oferowany tylko typowy „latynoamerykańskiej rolę.” Był zmęczony grając urzędników biurowych i ulicznych zbirów, wiedział, że mógłby zrobić lepiej.

Jego pierwsza próba zmiany obecnej sytuacji można nazwać strzelanie w fantastycznym obrazie „Twierdzy”. Film 1992 oferuje ludziom wgląd w niedalekiej przyszłości, w której zasoby naturalne są praktycznie wyczerpane. Rząd stara się radzić sobie z przeludnienia, rodziny ściśle zabraniające uruchomić więcej niż jedno dziecko. W ślad za drugoplanową rolę w komedii „stoned” teen, gdzie Clifton ucieleśnionego wizerunku faceta, który uwielbia się bawić.

różne role

Wielu krytyków uważa, że pierwsze wielkie zwycięstwo, które wygrał aktor Clifton Collins, zaczął strzelać film „One Eight Seven”. Publiczność była pod wrażeniem Bezbashenny uczeń Cesar, której wizerunek on wykonany. To było po tym Clifton dla reputacji aktora bez wyraźnej linii. Rola, jaką zaczął oferować zadowolony z odmiany.

Collins wystąpił „w zabójców zamiennych” w Kolorze „Magic”, „Tigerland”. Następnie genialnie grał zabójcę z geja w filmie „Traffic”, dzieło, w którym uczestniczył także Benicio del Toro i Maykl Duglas. Następnie został zaproszony do obrazu „Łowców dla umysłu”, powierzając rolę analityka. W rezultacie, Clifton ostatecznie zakorzenione stan amerykańskiej gwiazdy filmowej.

Co jeszcze zobaczyć

Wyliczanie interesujących filmów, w którym wystąpili aktor Kameleon, nie wspominając o „Pacific Rim”. Clifton Collins zgodził się z przyjemnością na drugoplanową rolę w thrillerze sci-fi, który mówi ludziom o wojnie z kosmitami, wyłażą z głębi morza.

Doceniliśmy przez publiczność, a film „Parker” w którym wystąpił. Thriller charakter centralny stał się profesjonalny złodziej, którego akcje podlegają własnym kodeksem moralnym. Clifton grał w dramacie sportowym „Invincible”, przestępca filmu akcja „- świadka”, akcja, thriller „mały domek”. Ponadto fani będą mogli zobaczyć gwiazdę w filmie akcji „Crank: High Voltage” „Horsemen of the Apocalypse” Kryminały

Clifton Collins, kino, a którego biografia jest omówione w tym artykule, przez kilka lat, został wycofany jednocześnie w 4-5 filmach. Dlatego interesujące nowości z jego udziałem na stale. Z ostatnich obrazów, w którym aktor po zagraniu fani powinni zdecydowanie oglądać komedii „Łowca demonów” i „darmozjadów”. Clifton żywy obraz zawarty w serii „Red Widow”. Warto również zauważyć, jest zabawa akcją thriller „Trzy dziewięć” z jego udziałem.

Życie za kulisami

Clifton Collins – aktor, którego życie osobiste jest nawiedzany przez wielu fanów i reporterów. Stale nadana romantycznej relacji z kolegami na planie, wiele z tych plotek są fałszywe. Wiadomo, że około osiem lat Clifton dziewczyna była piosenkarka i aktorka Taryn Manning. Ponadto, pojawiły się plotki o jego romansie z Sarą blondynka, Emmanuel Shriki.

Zawarcia formalnego małżeństwa Clifton postanowił pod koniec 2011 roku. Wybór padł na aktora kameleona Megan Ozurovich. Wiadomym jest, że kochankowie spotkali się około dwa lata przed ślubem. Ojciec 46-letniego aktora, jeszcze nie, ale nie wyklucza takiej możliwości w przyszłości.