246 Shares 3514 views

„Postęp 4”: specyfikacje techniczne. „Postęp 4” (łodzi): rozmiar i ciężar

Silnik łodzi „Progress 4” został wydany już w połowie ubiegłego wieku. W tym czasie zyskał dość niezawodne i trwałe pojazdu. Dowodem na to jest jego przeznaczeniem. „Postęp 4” jest używany w wodach przybrzeżnych z odrobiną emocji. Jest to dobry łodzi turystycznych na rodzinne wakacje. Rybacy byli również w stanie czerpać korzyści z „Advance 4”, który oznacza jej specyfikacji. znając ich, można nie tylko działać prawidłowo łodzi, ale także modyfikować je w razie potrzeby. Następnie pojazd ten będzie najbardziej wygodne dla właściciela.


Zakres zastosowania

motorówka „Progress 4” został opracowany w 1960 roku w fabryce samolotów Kujbyszewie. Charakterystyka techniczna odróżnić go od całej serii. Jest to bardzo udany model.

Jest to bezpieczne, aby wyjść na wodach przybrzeżnych rzek i mórz w odległości do 3 km, nawet gdy wielkość fal 0,75 m. Jest to dość pozwalają nam specyfikacji. „Postęp 4” w takich warunkach obniża się prędkość, ponieważ fale będą uderzać w dół.

Łódź ma dobrą nośność i wystarczające wymiary, które sprawiają, że nadaje się do długich wycieczek pieszych dla maksymalnie 3 osób.

Przez krótki rodzinne spacery może być stosowany dla zespołu składającego się z 4-5 osób. Podróż statkiem o każdej porze dnia.

Obecność licznych przemyślanymi szczegółami uczynić wygodną żeglowania na łodzi „Progress 4”. Charakterystyka techniczna pozwalają rozwinąć przyzwoitą prędkość.

widok ogólny

motorówka obudowa „Progress 4” wykonana jest ze stopu duraluminium, co sprawia, że odpowiednie specyfikacje dla dobrego obciążenia. Nitowane budowę i posiada znakomite wiersze strugania.

posiada bagażnik z klapą w przestrzeni dziobie zapalublennogo. Komora silnika znajduje się na rufie. Istnieją dwa zbiornika paliwa 20 litrów. Tutaj przechowywania narzędzi i części zamiennych.

Charakterystyka techniczna pawęży „Advance 4” umożliwić odpływ wody przez zawór zdalnie.

Zasilanie zakłada miękkie cielsko poduszki na krzesła, składany namiot, szyb, wycieraczek oraz przekładni kierowniczej. To może być zdalnie sterowany przez niektórych systemów łodzi „Progress 4”. Charakterystyka techniczna jej sugerowanych takich działań dla gazu, Rewers zaburtowy silnik „Whirlwind”, jak również światła pozycyjne.

parametry

Grubość dolnej okładziny wynosi około 2 mm, zgrubienie na pokładzie osiągnie 1.5 mm. Maksymalna długość w tym przypadku jest to 4,69 m, szerokość do 1,72 m. Wysokość perełek „Progress 4” charakteryzuje wielkości 0,69 m jest Slanov, Bosak kadziowe, filcowane do gaszenia ognia, i tak dalej. D. Na specyfikacji sugeruje Załaduj 475 kg.

Kąt podoblenia dna jest o 7 stopni. wagi ciała 180 kg, model "Progress 4". Charakterystyka techniczna ciężaru łodzi jest uważany tryb ładunkiem. Pełny zestaw urządzeń jest około 283 kg. E. Na płycie, oprócz głównego urządzenia może dostosować się do ciężaru 192 kg, które stanowią, specyfikacje i wymiarów „Progress 4”.

Niezatapialną zapewnić uszczelnione komory na dziobie i rufie. Charakterystyka techniczna łodzi „Progress 4” powinien być przechowywany w pawęży silnika, kiedy jest się na plaży.

Opcje

Istnieją dwa rodzaje wyposażenia łodzi. 1U sugeruje obecność miękkiej baldachim 2U – usuwalny skrawania metalu typu składanego. Różnica ta ma wpływ kilka parametrów motorówka „Progress” 4 specyfikacji. Slaný, której wielkość jest określona przez parametry dna łodzi jest zawarte w każdym pakiecie. Ich wymiary są następujące: 2,56 m – długość 1,44 m – szerokość, grubość sklejki – 6 mm. Podczas cięcia mocno, jego wymiary zajmują dużą część kokpitu.

Wymiary większości planu cięcia wynosi 1,8 x 1,3 m. Jego ciężar wynosi 30 kg. Dla kierowcy, właz umieszczono w szczelnej pokrywy kabiny.

prędkość

Standardowa łódź „Progress 4”, specyfikacje techniczne i można otrzymać na płycie maksymalnie 5 osób, wyposażone w silnik „Whirlwind-M”. Przy pełnym obciążeniu możliwe jest rozwijanie prędkości 22 km / h. Śmigło silnik ma standardową średnicę 240 mm (D), skoku łopat – 300 mm (H).

Kiedy rozładowana łódź „Vortex-M” osiągnie maksymalną prędkość 37 km / h.

Zdarza się, że chcąc zwiększyć prędkość, użytkownicy wymienić silnik na „Vikhr-30”. W tym przypadku prędkość łódź będzie od 32 do 40 km / h, w zależności od dostępności bagażu.

Odnośnie odmian handlowych "Vortex M" motorówk "Postęp 4" techniczne i wymiary śruby musi być: D = 240 mm, H = 240 mm, a prędkość wynosi 33-34 km / godz.

Silnik "Vortex-30" może mieć optymalną śruby D = 240 mm, H = 282 mm. Jego prędkość w czasie pełnego obciążenia następnie wzrasta do 39,5 km / h.

Jeżeli dwa silniki o pojemności 25 litrów znajduje się na łodziach motorowych. a. pojemność może osiągnąć prędkość 52 km / h.

domowej roboty cięcia

Ścinki motorowa spełnia funkcje ochronne i estetyczne. Pozwoli to na korzystanie z pojazdu w zimnych porach roku.

Ze względu na ograniczone środki i chęci do wykonywania najbardziej odpowiedni projekt, wiele z nich uciekają się do aranżacji self-tnącym, który ma „4” Progress łodzi. Specyfikacja wymaga, że ten element nie zostanie zwiększona nawiewu i ciężar, nie ograniczyć widok na kierownicy, nie ma wpływu na stabilność. Wycinka nie powinno znacznie zmniejszyć przestrzeń kokpitu. Ważne jest również, aby prowizorka ten element nie ulega pogorszeniu estetyczny wygląd łodzi.

Aby spełnić te wymagania powinny uwzględniać szereg zaleceń. Wysokość kabiny prowizoryczny musi mieć minimalne wartości, ale pozwalają mu poruszać się pod najwyższym członka załogi.

Łódź „Progress 4”, którego specyfikacja zadzwonić do utrzymywania prawidłowej środek ciężkości powinien być najwyższym punktem cięcia jak najwięcej z nosa.

Należy również unikać pionowych ścian i wygięte sylwetki. Wycinka powinna zajmować więcej miejsca niż kokpicie.

markiza

Kiedy trzeba wymienić markiza może zrobić to sam. Chce, może nawet lepiej niż nabytych opcji. Aby to zrobić, musi być chronione przed wpływami atmosferycznymi i palącym słońcem, to jest łatwe do złożenia i wsiąść do łodzi, jak również jest niezawodny. Jest to wymagane przez specyfikacje. „Postęp 4” musi mieć namiot, odporną na warunki atmosferyczne. W tym celu musi ona być wykonana ze zwartego materiału i ma stałą ramę.

Łódź markizy nie powinno zakłócać ruchu zespołu wokół talii, a także umieścić rzeczy. Zarówno pod względem swoim rozszerzonym oraz stanie złożonym.

Jeśli okna i boki wykonane są z solidnych materiałów, powinny one być na zawiasach, tak aby nie zwiększać objętości budowy.

rygiel

Kolejnym ważnym elementem jest jego motorówki pawęży. Zdarza się, że musi zostać wzmocniona. Poprawi to niezawodność motorówki projektu „Progress 4”. Dane pawęży opisane we wcześniejszych modelach jako raczej zawodnych elementów. W późniejszych kopii tego kawałka został wzmocniony wsporniki.

Można wybrać się do wzmocnienia śruby pawęży. Są one przykręcone do grodzi kokpitu i korkiem orzechów ze wszystkich stron. Nie powinny one być krawaty lub rozpórki. Szpilki nie powinny kolidować z obrotu, pochylenia silnika.

Jeśli pawęży w całkiem uczciwych warunkach, może zostać wzmocnione poprzez wiązkę od dołu lub pominięte. W tym przypadku, płyta musi zrobić nowy. Płyty o grubości 28 mm i uczynić swoją bazę pasty fornir po obu stronach.

hydropłat

Podwodne skrzydła unieść łódkę nad wodą „Progress 4”. Dane pozwalają nam używać ich w celu zwiększenia prędkości pojazdu.

Element ten może być częściowo lub całkowicie zanurzone. Sterowany klapy (kątów natarcia). Jest to uważane za bardziej stabilne łódź z częściowym skrzydłach zanurzenia.

Istnieje szereg trudności, które należy rozważyć podczas korzystania z tego elementu. Wodolot zmniejszyć opór. łodzie motorowe „Progress 4” specyfikacje uwzględniające istnienie wodolotów, powinny dostarczyć do właściwego umieszczenia bagażu i zespołu.

Silnik zaburtowy musi mieć rezerwę na zwiększenie obrotów w tempie, aby nie przekroczyć dopuszczalnej liczby z nich. Wymaga to również dolną śrubę lądowania.

żagle

Pozwoliło to łódź do wypłynął prosto. Pozwoli to na spacer pod wiatr. Do jego produkcji używa lekkiego ale wytrzymałego materiału. Lepiej jest, jeśli jest to syntetyczny.

rogi Rod płyty wzmacniającej. Są szyte pierścieni metalowych. Aby wykluczyć nieautoryzowany obrót, szelki, a arkusze są hodowane dla przedniej i tylnej zębatki oddzielnie.

Maksymalna żagiel powinno obracać się nie więcej niż 35-40 stopni w każdą stronę.

Płótno musi być trwała, wodoodporna, wiatroodporna i łatwe. Masa całej struktury się w zakresie 5-15 kg. Łódź nie jest zazwyczaj wyposażona w żagiel. Jeśli jest to możliwe, aby wykonać silne pragnienie posiadania.

Można właściwie ubiegać się o środki transportu, biorąc pod uwagę wszystkie jego parametry. „Postęp 4” to najlepszy model spośród podobnych produktów producenta. Wykonując wszystkie zalecenia będzie łatwo sfinalizować projekt i skorzystać z łodzi jeszcze bardziej wygodny i niezawodny. Znajomość jego parametrów umożliwiają bezpieczne podróżowanie na dość długich dystansach o każdej porze dnia i roku. Przestrzeganie wymagań eksploatacyjnych pojazdu, nie ma wątpliwości, że podróżujesz z rodziną lub wędkowania będzie przyjemne i pozostawia wiele niezapomnianych pozytywnych wrażeń.