443 Shares 1065 views

Nowoczesne Ślub: opis, tradycja, scenariusz, a zwłaszcza

Małżeństwo – żywe i niezapomniane wydarzenie w życiu rodziny. Każda panna młoda marzy o księciu od najmłodszych lat. Młodzi ludzie na cześć tego wydarzenia na sobie odświętny strój. Iz prostu kochał młody człowiek zamienia się w przystojnego księcia, którzy rzucili się do swojej ukochanej na skrzydłach miłości. Ale z okazji takiego wydarzenia podobnie jak rodzice, rodzina często nie chcą. zwyczaje ślubne, opracowane przez wieki, wydają się absurdalne i nie na miejscu. Stały się nieaktualne.


Nudny spłaty – nie! Jolly – tak!

Młodzi ludzie wolą świętować ślub w inny sposób. Oni chorowali przez okup w konkursach a la 80-tych. Nie lubię, i spotkania przy stole z piosenkami pod akordeonu. Nowoczesny ślub jest rozwiązaniem. Wesela wymagać przestrzegania stylu i tematyki. Do ogólnej atmosfery ważnym każdy szczegół, aż do ubioru gość. Ślub jest raz w życiu, a chcieliby zorganizować święto nie tylko dla ciała, ale dla duszy.

Od przygotowań do ślubu, tworzą scenariusz. Wiązało się to z:

 • para sami;
 • prowadzić;
 • Agencja święto;
 • przyjaciele;
 • krewni.

Miejsce i czas określony. Co będzie dalej?

Przed utworzeniem skryptu nowoczesne wesele, zdefiniował pojęcie imprezy. Należy dokładnie przemyśleć miejsce ślubu. Mogą to być:

 • restauracja;
 • dworek;
 • jacht;
 • las.

wesela tematyczne zależą od miejsca i chęci młodych ludzi. Partia Piratów na jachcie – nowoczesny scenariusz ślubne dla nowożeńców, firma, która kilka członkowie starszego pokolenia. ślub Marka w restauracji może być rodzaju imprez towarzyskich. Kobiety w długich sukniach i panowie w stroju wieczorowym zadowoli nawet starszego pokolenia. Muzyka symfoniczna zespół zachwyci wyrafinowany wysłuchania publicznego.

Konserwatyści, naprzód!

Ci, którzy oddali hołd tradycji, chcę zrobić wiano. Zamiast tego, pieniądze wykorzystywane napoje alkoholowe i pamiątki. A scenariusz wykupu proponowanym terminem. Wymyślone konkursy różnią niekonwencjonalne myślenie. Dokładniej, to będzie przejście misji. Może on być umieszczony całkowicie w dowolnym terytorium wybranego do świętowania. Można dokonać traditsionnnuyu romantyczna sesja zdjęciowa wczesnym rankiem przed ślubem.

Tak, że każdy może cieszyć się wiele uroczystości, współczesny ślub może trwać do dwóch dni. Początkowo młody uczestniczyć uroczyste rejestracji w urzędzie i wysłał do sesji zdjęciowej. Eliminuje to potrzebę goście podróżować po mieście dla nowożeńców w poszukiwaniu dobrych lokalizacjach do zdjęć. A na drugi dzień młodzi i goście cieszyć się zabawą. Panna młoda może nosić podwójne jeden i ten sam strój co dzień lub pojawiać się w nowej sukience.

Rejestracja małżeństwo nie będzie musiał dzielić ślub za dwa dni. Odbędzie się ono w tym samym miejscu, gdzie młody planuje się bawić z gośćmi. Zamiast standardowego urzędzie hala Młoda oczekuje łuk, ozdobiony kwiatami i fale tkaniny, tor z kwiatów i płatków, piękną muzyką na żywo i przyjaciół po obu stronach łuku. Co może być bardziej romantyczny?

Do prowadzenia panny młodej do ołtarza może być jej ojcem lub ojcem chrzestnym. Będzie ona podkreślać ciągłość pokoleń i przejście do nowej rodziny dziewczynki. Po tym czasie młody Recytuje ślub śluby. To wszystko zależy od chęci nowożeńców.

Po zakończeniu rejestracji nie muszą stać w korkach, dotarcie do miejsca uczty. Goście młodzi i można rozpocząć zabawę.

Dokonywanie scenariuszu należy rozważyć wszystkie kwestie dotyczące:

 • luz muzyka;
 • projektowanie oświetlenia;
 • roztwory barwiące;
 • układania kwiatów;
 • kostiumy i młodzi goście;
 • wiodący.

ponadczasowe klasyki

Nie zapomnij o starszej generacji. Nie zawsze dzielić trendów młodzieżowych. Organizujesz wesele, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę ich interesy. Są ceremonie, że przez długi czas nie zmieniają:

 1. Oświetlenie palenisko. Młode matki przekazać im kawałek ciepła jego paleniska.
 2. Pierwszy taniec młodych. Jest to jeden z najpiękniejszych i najbardziej delikatny taniec na weselu.
 3. taniec panny młodej z ojcem. Podkreśla głębię uczucie między nimi.
 4. Cięcia ciasta. Tradycyjnie, młody sprzedać pierwszy kawałek. Ten dodatkowy wkład do budżetu rodzinnego oferuje nową komórkę.

wszystkie zabawy

Przygotowując scenariusz do ślubu, zabawne i nowoczesne trendy trzeba i można korzystać. Humor zawsze była kluczem do sukcesu. Dlatego warto poświęcić parę zabawnych konkursach, które dotykają nie czuje się nim. Takie konkursy dopingować obecne i rozweselić młodych. Kłaniając się do współczesnych trendów, to jest możliwe, aby napisać humorystyczny film o ślubie. W ogóle, jak wnieść odrobinę humoru, aby rozwiązać młodych. Najważniejsze – że spodobało im i innym.

Nagroda trafia do …

Dobrze, jaki rodzaj ślubu bez konkurencji! Po tym wszystkim, po prostu usiąść przy stołach i okresowo przejść do break dance, goście będą się nudzić. Na weselu skupia przedstawicieli obu rodzin. Większość z nich jest praktycznie nieznany. Że konkurs będzie wszystkim poznać siebie lepiej i stają się przyjaciółmi.

„Brodaty” konkursy z kulkami i ołówki teraz w modzie. Autoironii i twórczy passa zaczęła wielorybów, które są oparte na aktualnych ofert na ślubie. Na przykład możliwe jest, aby zaoferować gratulacje dla młodego w formie komiksu. Drugim przykładem konkursu można przesyłać pochlebne i laudatory epitety skierowane do młodej pary. Kto będzie zadzwonić, a on wygrał.

Ulubiona gra dzieci traci również nie pozostaje na uboczu. Sporządzenie listy nowoczesnych zawodów, nie zapomnij o swoim ulubionym konkursie wszystkich nowożeńców: określanie pierworodne z suwakami i goście pieniędzy. Wiązało się to świadków. Młode matki też nie powinny pozostawać przy stole. Są zapraszani do prędkości przewijania dziecka. Po tym wszystkim, może wkrótce stać się dziadkowie, i pamiętać, że umiejętności nie będzie zbędne. Amuse konkurencji gościom liny. Ciągnąc go w przyzwoitej wysokości, goście są oferowane, aby przejść pod nim podczas tańca. pochłaniacze coraz niższych C za każdym razem. Finały wyniesie tylko najbardziej śmiałe i elastyczne gości.

Piosenki do rana

Nowoczesne wykonawcy upodobanie publiczność różne kompozycje muzyczne. Mogą one być wykorzystywane do rejestracji przerw muzycznych podczas całej uroczystości. Ale zabawiać gości, wielu czołowych oferta zrobić rodzaju karaoke. Aby to zrobić, należy melodię znane przeboje, a słowa są napisane samodzielnie. Usłyszeli gratulacje młodym i różne sugestie. Jeśli słowa nie mają czasu, aby przyjść do góry, można skorzystać z gotowych i wybrać do gustu wśród setek utworów. Takie nowoczesne zmiany na ślub zadowoli wszystkich gości, niezależnie od wieku i statusu społecznego.

Gospodarzem wieczoru

Jak na górze uroczystości ślubnych, można zaoszczędzić pieniądze na nich nie powinno być. Nawet najbardziej przemyślany i dobrze zaplanowany nowoczesny ślub może być zepsute przez brak lidera profesjonalizmu. Tamada z małym doświadczeniem lub gość może zachowywać się właściwie przypadkowo niż zawstydzić nowożeńców i gości.

Aby młodzi nie muszą się martwić o jest wymagane Twoje wakacje nowoczesne Toastmaster na weselu. W konkurencyjnym środowisku prowadzeniu wszelkich starań, aby zadowolić gości i młodej pary. Nie pozwolą one brodate konkursy i tosty. Dowcipy poniżej pasa nie są przeznaczenie. Aby uniknąć innych problemów, konieczne jest, aby przewidywać z wyprzedzeniem wszystkie niezręcznych momentów około tematów tabu i preferencje w prowadzeniu uroczystości.

Nowoczesne wiodącym tendencję do współpracy z zvukovikami które mogą zaoszczędzić czas ich wyszukiwania. Projekt oświetlenia, mogą również podjąć. Może doradzić i tania spółka do projektowania pokoju.

Czego, co robi …

nowoczesne tradycje weselne są reprezentowane w szerokim zakresie. Należą do nich:

 • Rejestracja exit;
 • zaczepienia;
 • kura i kawalerski;
 • pierścienie wymiany ślub;
 • przelewając młodych cukierki płatki, ryż, proso, itp.;
 • Taniec młodych;
 • rzucanie bukietu Wren;
 • gołębie zapuskaniya;
 • tortu;
 • Prezenty rodzice.

Listy szeroki tradycji. Zawiera on podstawowe składniki każdym ślubie. Mogą one być uzupełnione o inne lub zmienione zgodnie z życzeniem panny młodej i pana młodego. Ale większość z nich jest przechowywana. Praktycznie żaden z małżonków nie może sobie odmówić przyjemności, aby się zabawić przed ślubem do panieńskie i kawalerskie. I nie dają prezenty dla ludzi, którzy oddali życie w tym dniu, po prostu przestępstwo. Ustalić, następny w kolejce na szczęście rodzina stała się także tradycja.

Gratulacje dla młodych

Jeśli chodzi o gości, oni też chcą być jak oryginał. Aby to zrobić, oni wymyślają różne sposoby, aby zaskoczyć nowożeńców i ich gości. Czytaj kartki z życzeniami i dać prezent jest uważane za błahe. Znacznie bardziej interesujące pogratulować młodemu utwór własnej kompozycji, lub wykonać taniec oryginalny. Warto napisać i pokazać scenę z dużym i zwartej rodziny. Takie gratulacje katastrofy w długiej pamięci i młodych osób. Można pogratulować młode gwiazdy pop. Takie nowoczesne gratulacje na wesele zrobi wrażenie. Pozwoli to, aby pokazać swój talent i oryginalność.

Udane nowoczesny ślub wiąże się wiele niuansów. Ich przestrzeganie jest obowiązkowe dla wszystkich gości i nowożeńców. Musisz wybrać profesjonalnego moderatora i opracować scenariusz, zaprosił do jego obchodów przyjaciół i krewnych, aby wymyślić nowoczesnych konkursach na ślub. Następnie można nosić ładny strój i cieszyć się czyn. Najważniejsze – by kochać i być kochanym, a organizowanie festiwalu można pozostawić profesjonalistom. Rada i miłość!