374 Shares 1741 views

Jak sprawdzić, kim byłem w poprzednim życiu

W przeszłości nie mówi się, jeśli nie jest leniwy: rozmieszczone artykuły w poważnych gazetach, transmisjach telewizyjnych, reklamowaniu wróżek i wróżek – listę można kontynuować. Bez wątpienia każda osoba, od właściciela dużego przedsiębiorstwa i kończąca się skromnym urzędnikiem z filozoficznym myśleniem, zastanawiała się: "Kim byłem w przeszłości?". Co się stało z tym pytaniem, tak ekscytującym umysłem ludzi? Być może, aby to zrozumieć, warto zacząć od daleka.

Wyjaśniając strukturę świata, wszystkie najważniejsze religie i doktryny filozoficzne podzielono na dwa nieprzejednane obozy: niektórzy twierdzą, że po śmierci dusza osoby wchodzi do innych światów, w których nadal istnieje. Inni zaś dowodzą, że dusza nie opuszcza tego świata, ale po prostu przez czas odradza się w nowym ciele fizycznym – to powtórzenie na wschodzie jest znane jako koło samsary. Do znanych zwolenników wyjątkowości życia są religie chrześcijańskie: pytanie o to, kim byłem w minionym życiu, traci swoje znaczenie, ponieważ nie ma przeszłego życia i nie może istnieć, jest tylko tutaj iw niebie (lub w piekle). W przeciwieństwie do cyklu odrodzenia, uznają religie wschodnie.

Kto z nich ma rację, a kto się mylili, można odpowiedzieć w sposób zdecydowany dopiero po śmierci ciała. Ale to ciekawe: wczesni chrześcijanie nadal rozpoznawali ideę reinkarnacji (reinkarnacji), więc parafianie mogli zapytać mistrza duchowego, jak dowiedzieć się, kim był w poprzednim życiu. Podczas pierwszej Rady Ekumenicznej w 325 roku pne. Został zharmonizowany pogląd na transmigrację duszy, potwierdzenie tego, o czym wiele osób widzi w niektórych stwierdzeniach Biblii. W związku z tym każdy może słusznie zadać sobie pytanie: "Kim byłem w minionym życiu?". Idea reinkarnacji jest bezpośrednio związana z prawem przyczyny i skutku, lepiej znanym jako karma. Uważa się, że dusza człowieka podczas jego ziemskiego życia gromadzi niewidzialny "bagaż" przez swoje działania, z którymi ma się przenieść. A przyszłe nowe życie zależy w dużej mierze od karmy. Jak nie pamiętam przysłowia: "Co gieesz, zbierzesz". Więc wszystko jest proste i … w tym samym czasie trudne.

Dlaczego ktoś chce poznać "kim byłem w minionym życiu?" Faktem jest, że nie wiedząc o tym, wiele sytuacji życiowych wydaje się niewyjaśnione. Na przykład osoba, jak gdyby dąży do złego losu: każdego dnia przynosi nowe kłopoty, choroby nie ustępują pojedynczo, a wszelkie próby zmiany sytuacji są skazane na niepowodzenie. To wydaje się niewyjaśnione, jeśli osoba jednocześnie prowadzi do sprawiedliwego stylu życia. Przeciwnie, czasami złodzieje i pijacy towarzyszą szczęście: żyją, jak gdyby z Bogiem w łonie. Gdzie jest sprawiedliwość? I ona jest w karmie! W czynach z przeszłego życia. Złodziejem może być święty człowiek, a sprawiedliwy człowiek złodziej. Więc ludzie dostają to, na co zasługują wcześniej. Każdy, kto potrafi odpowiedzieć sobie "kim byłem w minionym życiu", trzyma w rękach klucz do zmiany swojego świata. Dowiedziawszy się o swoich wcześniejszych czynach, możesz poprawić ich konsekwencje. Poza tym jest to interesujące.

Najprostszym sposobem jest odwiedzenie wróżki, która specjalizuje się w odzyskaniu wspomnień z przeszłego życia. Jednak tego rodzaju usługi kosztują, a wszystko, co zostało powiedziane, nie może zostać zweryfikowane. O wiele bardziej skuteczne jest przypomnienie sobie wspomnienia samodzielnie. W tym celu, używając praktyk medytacyjnych, człowiek musi zanurzyć się w pozór transu, dostrojony do informacji z poprzednich żywotów. Czasami pojawiają się obrazy, czasami uczucia i emocje.

Jeśli słowo "medytacja" dla osoby jest ciekawością, to możesz użyć techniki powrotu do dzieciństwa. Odprężyć się i pozbyć się zmartwień i niepokojów, musisz psychicznie "przewinąć życie z powrotem" – pamiętaj, wczoraj, przedwczoraj, sprzed dziesięć lat temu rok temu. Zwykle pamięć działa w kluczowych punktach: tutaj jest wesele, tutaj jest dyplom, oto pierwszy pocałunek itd. Powinno być tak. Nie ma potrzeby przypomnieć, z jaką wczoraj stanął z łóżka. Trzeba pamiętać o tym przed narodzinami, a potem etapem życia matki w łonie matki i przed poczęciem. Dusza pamięta wszystko. Dusza jest mężczyzną. Najważniejsze jest nauczyć się korzystać z umiejętności (pamięci). Przy okazji, ta technika wymaga powtórzeń, treningu.