521 Shares 9348 views

Tradycyjny rosyjski żywności

Kuchnia rosyjska jest znany na całym świecie. W przeciwieństwie do innych kuchni narodowych rosyjski kuchni wchłania tradycje wielu narodów żyjących w rozległym terytorium byłego Związku Radzieckiego. Dlatego, słynny rosyjski danie z różnych receptur.


Od czasów starożytnych, w przygotowaniu potraw nie jest używany taką obróbkę cieplną, jak smażenie, który pojawił się stosunkowo niedawno. Produkty nie przygotowane na otwartym ogniu, w piekarniku. Większość tradycyjnych potraw rosyjskich languished, duszone lub gotowane.

Cudzoziemców przybywających do Rosji, zgodnie z regułą, aby spróbować potraw tradycyjnie Rosyjskiej: naleśniki, ciasta i jajka.

Rosja – kraj chrześcijanina, który niewątpliwie wpłynął na sformułowanie wielu potraw. Po tym wszystkim, nie jest tajemnicą, że duża liczba dni w roku jest uważany za bezmięsne. Stąd wspólny stół dla rosyjskiej i chudego skoromny. To z kolei, spopularyzowane w rosyjskiej kuchni dania z ryb, grzybów, warzyw i owoców.

Nie mniej smaczne są rosyjskie zupy. Znany zupa, przepisy kulinarne, które istnieje około pięćdziesięciu, zupa, charakterystyczne centralnej Rosji pas marynowane, hash, ucho.

Owsianka – jedno ulubione danie, bez którego nie można zrobić w kuchni rosyjskiej. Została ona przygotowana z gryki, prosa, pszenicy, owsa i inne uprawy zbożowe, które są używane zarówno w całej formie i rozdrabniania.

W życiu codziennym, na chleb był używany głównie mąka żytnia, a tylko w święta dozwolonych rolki pieca, ciasta wykonane z białej mąki. Do korzystania nadzienie mięso, ryby, ser lub dżem. Żadna uroczystość odbyła się bez rosyjskiego bochenka, bo to jest tak wyraził głęboki szacunek najdroższe gości.

Inną cechą rosyjskiej żywności jest roślinny wstępnej do użytku zimowym marynowanie, solenie lub oddawaniu moczu.

Nie oszczędzono rosyjskie potrawy i desery. Jagody gotowano w miodu, pieczone w piekarniku, to wytwarza się również przez konwencjonalny jam. Ulubiony napój – kwas chlebowy, sok, zbiteń, miód pitny.

W Rosji są bardzo ważnymi tzw rytualne potrawy rosyjskie, które zostały przygotowane w określone dni w roku. Należą do nich naleśniki, ciasta wielkanocne, Christmas pudding. Więc, naleśniki zawsze wprowadzają do stołu podczas tygodnia Pancake. uosabiają one słońce, które było do stopienia i pozbyć się mroźnej zimy. Kutya przygotowania do Bożego Narodzenia, Trzech Króli i tradycyjnie uważane za pomnik danie pogrzebu lub pamiątkową dzień za zmarłych krewnych. ciasta gotowanie byli zaangażowani w przeddzień Wielkanocy. Nie było przekonanie: niektóre ciasta okaże się, tak będzie w przyszłym roku.

Dużo uwagi poświęcono w smaku przygotowane dania kuchni rosyjskiej, więc przyprawy używane dużo. To kminek, cebula, chrzan, mięta, czosnek, pieprz, pietruszka, koperek, tymianek.

Co zaskakujące, większość potraw rosyjskich mają działanie lecznicze. Tak, kiszona kapusta wzmacnia układ odpornościowy, gorące zupy do ogrzania po mroźnej zimy, pieczone dania są korzystne dla żołądka i wątroby, popularne produkty mleczne uczynić doskonałą jelita do pracy.

Nowoczesna Kuchnia rosyjska jest w dużym stopniu zachował swoją starożytną sztukę kulinarną, ale w tym samym czasie i przyniósł wiele nowych lub pożyczonych w starej dobrej tradycji. Dlatego dzisiaj, Kuchnia rosyjska jest uważana za jedną z najbardziej smaczne na świecie.