211 Shares 4968 views

Mesoterapia pomoże przedłużyć młodość. Opinie pacjentów

Mezoterapia, co to jest i co jest używane? To jest pytanie, które pojawia się u większości ludzi, którzy po raz pierwszy usłyszeli to słowo. Mesoterapia jest procedurą mającą na celu zapobieganie starzeniu się skóry i korygowaniu zmian związanych z wiekiem. Specjalna technika pozwala wzbogacić skórę substancjami czynnymi, spowolnić proces starzenia, gładkie zmarszczki, usunąć cellulit i wiele innych.


Istnieje mezoterapia iniekcyjna i nieinwazyjna. Odniesienia do pacjentów, którzy zakończyli pełny cykl leczenia, wskazują na wysoką skuteczność obu metod. Mezoterapię wtryskową wykonuje specjalny wtryskiwacz. Cienka igła przebija skórę zaledwie kilka milimetrów, wprowadzając specjalnie przygotowany koktajl pod skórę. W zależności od konkretnego pacjenta wybrano kompleksy witaminowe i minerały, które go rozwiązują.

Przebieg zabiegu składa się z 7 do 10 zabiegów, które prowadzone są od 1 do 3 razy w tygodniu. Substancja działa na skórę w odstępie od sześciu miesięcy do półtora roku, po czym należy powtórzyć procedurę. Zastrzyki są wykonywane tylko w odpowiedniej strefie i działają lokalnie, co gwarantuje dobry wynik. Korekcja zmian związanych z wiekiem, nawilżenie skóry, eliminacja pigmentacji, rozstępów, cellulitis, trądzik, pielęgnacja skóry strefy dekoltu, oczy – to dalekie od pełnej listy problemów, które mezoterapia rozwiązuje. Opinie kobiet, które przeszły tę procedurę, potwierdzają skuteczność i bezpieczeństwo.

Dla tych, którzy boją się zastrzyków lub chcą uniknąć negatywnych skutków w postaci zapalenia skóry, mezoterapia tlenu jest idealna. Opinie o tym są tylko najbardziej pozytywne, działa bezbolesnie, nie ma skutków ubocznych, tylko jeśli alergia na składniki koktajlu nie sama się ujawnia. Aktywne substancje są wstrzykiwane głęboko w skórę za pomocą specjalnego urządzenia wywierającego ciśnienie czystego tlenu (około 98%). Dzięki niemu tkanki nie są uszkodzone, a surowica przechodzi przez przestrzenie międzykomórkowe przez pory.

Mezoterapia tlenowa jest nie mniej efektywna niż wstrzyknięcie, oprócz rozwiązywania tych samych problemów jak konwencjonalna mezoterapia. Komentarz pacjenta służy jako potwierdzenie. Mesoterapia to nie nowe słowo w kosmetologii, znane było około 150 lat temu. Był stosowany dopiero od 1952 roku, kiedy lekarz przypadkowo wstrzyknął pacjenta znieczulając podskórnie, a następnie jego skóra poprawiła się zauważalnie.

Ta procedura rozwiązuje wiele problemów, ponieważ mezoterapia (co najmniej opinie te potwierdzają), nie tylko rozwiązuje problemy kosmetyczne, ale również traktuje. Po zakończeniu leczenia wiele kobiet zauważyło, że normalizowały sen, nastrój poprawił się, bóle głowy znikły. Preparaty, wstrzyknięte pod skórę, nie tylko nawilżają i wygładzają, ale także oczyszczają organizm, wzmacniają małe naczynia, eliminują nadmierną zawartość tłuszczu.

Podobnie jak wszystkie procedury kosmetyczne, mezoterapia ma wiele przeciwwskazań. Tak więc, nie można uciekać się do kobiet w ciąży, jak również matki karmiące, tych, którzy mają uczulenia na składniki koktajlu terapeutycznego. Prowadzenie mezoterapii jest zabronione w zaostrzeniu opryszczki, chorób zapalnych skóry, jeśli w strefie leczenia znajdują się wszczepy metalowe.