490 Shares 2157 views

Aktualizacja sterownika Windows

Jak wiecie, kierowcy ustawiony do wprowadzenia systemu operacyjnego (w tym przypadku Windows) z konkretnym sprzętem. Innymi słowy, ich zadanie – nauczyć system do komunikacji z urządzeniem, zarządzanie, wysyłać i odbierać informacje, itd. Aktualizacja sterowników w wielu przypadkach nie jest to wymagane, gdy urządzenie nie wykonuje dużo odpowiedzialności (np Web-kamera, mysz, klawiatura, itd.) – instalacja jednorazowa jest dość mało. Jednakże takie urządzenia, takie jak karty graficznej i karty dźwiękowej, wymagają tych aktualizacji, ponieważ oprogramowanie biegają (wideo i muzycznych redaktorzy, gry) jest stale aktualizowana.

Aktualizacja sterowników: Najłatwiej

Dziś świat jest zobowiązana do automatyzacji wszystkich procesów. To samo dzieje się z komputerami osobistymi. W związku z tym istnieją różne programy do aktualizacji sterowników, które są zdolne do wykrywania nieaktualnych lub nieistniejącą, a kierowca aktualizacji lub zainstalować je.

Wszystkie te programy można podzielić na dwie kategorie:

  1. Ci, którzy mogą pracować bez Internetu. Poprzez ustanowienie takiego programu lub uruchomienie go z dysku, można zaktualizować sterowniki bez dostępu do sieci. Zwykle mają one wysoką rozdzielczość (3 GB lub wyższe).
  2. Ci, którzy pracują wyłącznie za pośrednictwem Internetu. Takie programy są małe, ale podczas instalacji sterownika, czego potrzebują, ponieważ będą one pobierać pliki z sieci.

Praca z nimi jest łatwiejsze niż kiedykolwiek – po uruchomieniu programu będzie oferować aktualizacje lub instalacji sterownika, należy zainstalować niezbędne działania. Należy zauważyć, że aktualizacja sterownika za pomocą jednej z tych aplikacji nie zawsze jest bezpłatne. W związku z tym, że to zależy od ciebie – czy płacić za wygodę, albo spróbować znaleźć niezbędne oprogramowanie na własną rękę.

Aktualizacja sterowników: niezależny wyszukiwania

Niezależnie produkować jako aktualizacji oraz instalacji sterowników trochę bardziej skomplikowane. Pierwszą rzeczą, jaką można zrobić – zwrócić się do przyjaciół, a może ktoś Posiada niezbędne oprogramowanie. Ale jeśli ci przyjaciele nie są dostępne, a następnie aktualizację sterownika można wykonać samodzielnie, korzystając z internetu.

Pierwszą rzeczą, którą trzeba znać nazwę urządzenia, które wymaga aktualizacji lub instalowania sterownika. Można to zrobić za pomocą specjalnych narzędzi (takich jak Everest Ostatecznego), co również wskazuje nazwę. Znając nazwę urządzenia, jest już łatwiej znaleźć niezbędne oprogramowanie. Jeśli znasz producenta (np Nvidia), można przejść do jego oficjalnej stronie – tam na pewno znaleźć sterownika do najnowszej wersji.

Aktualizuj sterownik Windows 7, Vista, XP, można dokonać inna nazwa sposobom.Kogda z urządzenia nie jest znana i nie ma żadnych specjalnych narzędzi, aby dowiedzieć się, można spróbować znaleźć niezbędne oprogramowanie na identyfikator urządzenia. Aby to zrobić, trzeba kliknąć (prawym przyciskiem myszy) na ikonie „Mój komputer” i wybierz „Właściwości”. Dla Windows7 i Windows Vista z prawej strony napis „Device Manager” pojawi się natychmiast na XP trzeba iść do górnej części okna w zakładce „Sprzęt”, a następnie kliknąć przycisk „Menedżer urządzeń”.

Czy długo napis. Jednak najbardziej cenne informacje na początku linii – to PCI VEN_ (symbole) i DEV_ (symbole). Dane te noszą nazwę producenta (sprzedawcy) i urządzenia dostarczonego przez nich. W ten sposób można zaktualizować sterowniki, tylko znając nazwę swojego sprzętu oraz firmę, która produkowana.