469 Shares 3464 views

Elektryczna suszarka: przegląd modeli, opinie

Nowoczesne elektryczna suszarka jest niemal całkowicie wypchnięta domach standardowe Suszarki i lin, które były używane kilka lat temu. Czasy, kiedy ubrania po praniu osuszono na ulicy, już minął, ale nadal nie wszyscy w domu będzie miejsce na powieszenie tej samej liny. W związku z tym, nasze życie stopniowo zaczęły się zakorzenić Elektryczna suszarka na pranie. Na balkonie, na loggię, w kuchni lub gdziekolwiek indziej są one dobrze przygotowane, ale z powodu różnych opcji montażu, nie będą kolidować i zajmują zbyt dużo miejsca.


Zalety i wady

Innowacyjne suszarki są strukturami, które są bardzo podobne do konwencjonalnych urządzeń utworzone z pustych rur metalowych. Jedyna widoczna różnica w standardowych suszarkach – ukryte elementy grzejne, które są prowadzone z samego procesu suszenia.

Najważniejszymi zaletami jest przypisana:

 • Prędkość. Proces suszenia w tym urządzeniu mają miejsce znacznie szybciej niż w temperaturze pokojowej.
 • Zwartość. Większość modeli łatwo umieścić w dowolnym miejscu w zależności od potrzeb, a kiedy nie są potrzebne możliwości ogrzewania, mogą być szybko splótł ręce i umieścić w rogu.
 • Bezpieczeństwo. Ani suszarka elektryczna nie jest ogrzewany do temperatury do zaszkodzić zwierzęta, dzieci i dorosłych (zwłaszcza w odniesieniu do gatunków zewnętrznych).
 • Dodatkowe funkcje. Producenci coraz częściej sprzedawane modele z dodatkowymi funkcjami (lampy UV, jonizator, i tak dalej), co umożliwia suszenie znaleźć szerokie zastosowanie.
 • Niski pobór mocy. Odwadniacze zużywa 1 kW na godzinę, jak ma to miejsce, na przykład za pomocą odkurzacza.

Dostać się suszarka tego typu, możliwe jest, aby zapomnieć o długich suchych ubrań. Jest to szczególnie docenili liczną rodzinę, w której kilka dzieci mieszkają. Po tym wszystkim, twarde dzieci, aby śledzić i utrzymać je w czystości ubrania zawsze chcą.

Oprócz zalet Dehydratory mają pewne wady:

 • Wysoki koszt. W porównaniu z tradycyjnym jednym z elementów grzejnych modelu będzie kosztować kilka razy droższe.
 • Potrzeba zasilacza. Urządzenie, jak również wszelkie urządzenia, nie będzie w stanie pracować bez elektryczności.

różnice strukturalne

Urządzenia tego typu mają pewne różnice między nimi. Po pierwsze należy wziąć pod uwagę cechy strukturalne. Suszenie typu dzieli się na:

 • Analogi tradycyjnych modeli. Posiada dokładnie taki sam wygląd, jak w konwencjonalnej suszarce, ale różnią się obecnością elementów grzejnych. Takie urządzenia są najłatwiejsze w użyciu.
 • Bęben. Elektryczna suszarka bęben ma pozytywny, a wygląd jest podobny do konwencjonalnego urządzenia do prania, dlatego jest to bardziej wygodne w użyciu. Ludzie, którzy znają zasadę działania pralki, można łatwo uporać się z tym urządzeniem.

 • Narysowane się struktury z wieszaków. Ubrania wisiały na wieszakach i jest odłożyć na specjalną pokrywą wewnątrz którego nakłada się i zachował czasu niezbędnego ciepłego powietrza.

Różnorodność metod instalacji

Oprócz różnic strukturalnych, suszarnie różni się od typu montażu:

 • Sufit. Suszarka sufitowa elektryczny idealny na balkon lub loggię. Długość rur w takich modelach się zmieniać od jednego do dwóch metrów i mogą wytrzymać ciężar około 35 kg.
 • Ściana. Modele te przeznaczone są do małych pomieszczeń, ponieważ pojemność jest ograniczona do 15 kilogramów, a ich wielkość nie przekracza jednego metra. Elektryczna suszarka, mocowane na ścianie, będzie służyć swoim właścicielom przez długi czas i niezawodnie. Pomimo minimalnej pojemności, jako dzieło tego rodzaju nie powinno być wątpliwości urządzeń.

 • Podłoga. Ta suszarka elektryczna jest dobrze, że w dowolnym momencie można przenieść do dowolnego punktu, w przeciwieństwie do poprzednich dwóch opcji.

Najlepsze modele i opinie o nich

 • Alcona SBA-S4 -H. Urządzenie sufitu jest sterowany za pomocą pilota zdalnego sterowania i charakteryzuje się głównie obecnością kilku poziomach ochrony. Wentylator suszący opiera się na czterech 40 lampy W i ogrzewania jakościowy na 450 watów każdy.
 • SHARNDY ETW39AL-1. Suszarka do podłogi z elektronicznym modułem sterującym i aluminiowych materiałów całkowicie umieszczony na balkonie. Jego długość wynosi 50 barów (najmniejsza) i 82 cm (najdłuższy). Maksymalne obciążenie, które może wytrzymać urządzenia, wystarczy dla przeciętnej rodziny – 15 kg.
 • Dryin Comfort RR-60-25. Włoski podłoga model jest inny atrakcyjny wygląd. Jest on wykonany z części aluminiowych jest na sobie półprzezroczystej pokrywy suwakiem. Prasowanie powierzchnia jest ogrzewana do 85 ° (temperatura maksymalna), a jej długość suszarki 63 cm, co umożliwia wygodne i bezpieczne umieszczenie go w dowolnym miejscu.

 • Bosch WTB 86200E. elektryczna suszarka (perkusja) ma wspaniałą jakość, piękny design i gwarantowane bezpieczeństwo. Jest idealnym zamiennikiem uciążliwe suszenie prania, a jego główną zaletą – funkcja prasowania. Urządzenie może nie tylko wysuszyć ubrania, ale również na parze go i dać właścicielom doskonale prasować tkaniny.

Komentarze o Alcona SBA-S4-H

Elektryczna suszarka opinia jest dobry ze względu na pilocie i nośności 30 kg, co do rodzaju sufit jest dość wysoki. Należy również pamiętać, kupującym cichy silnik, dzięki czemu urządzenie może pracować nawet w nocy nie przeszkadzając nikomu. Plastikowe i aluminiowe elementy wskazują, że suszarka będzie służyć swoim właścicielom przez długi czas bez żadnych kłopotów. Rzeczywiście, niektórzy ludzie wykorzystują go na więcej niż dwa lub trzy lata i nigdy nie narzekali na działanie urządzenia.

SHARNDY ETW39AL-1H: opinie klientów

Urządzenie zaskakuje konsumentów szybkość suszenia, ponieważ odbywa się w ciągu kilku godzin, pomimo niskiej pojemności. Dzięki temu urządzeniu, można zaoszczędzić czas i przestrzeń w pokoju. Ponadto kupujący zauważyć obecność skrzydeł z regulacją wysokości. To sprawia, że można wysuszyć rzeczy o różnych długościach i kształtach.

Nie mniej uderzające ludzie i doskonałe połączenie ceny i jakości. Oczywiście, w różnych miastach jej koszt może być zasadniczo różne, a ktoś to może wydawać się zbyt drogie, ale w każdym przypadku w taki wspaniały asystent może dać każdą kwotę pieniędzy.

Co ludzie mówią o Dryin Comfort RR-60-25

Elektrosuszarki kochany przez wielu ludzi na pierwszy rzut oka. Przede wszystkim uwagę kupujących przyciąga wygląd, a dopiero potem momentów roboczych. Rozpakowaniu można znaleźć 25 barów, które mogą wytrzymać w opinii konsumentów, około 15 kg prania, chociaż instrukcje powiedzieć o maksymalnym udźwigu 10 kg. Ludzie byli również zaskoczeni akceptowalny koszt urządzenia, jego kompaktowy rozmiar i łatwość obsługi. Oznacza to, że model ten pozwala zaoszczędzić budżet rodzinny, a niewielka ilość, aby kupić trwałe urządzenie do suszenia prania, nie zajmują zbyt dużo miejsca w mieszkaniu i zużywa minimalną moc.

Recenzje Bosch WTB 86200E

Elektryczna suszarka Bosch od dawna nazywa się urządzenie cud w kręgach młodych matek. Jego możliwości są bardzo pomocne w gospodarce tych, którzy nie mają czasu, aby śledzić wszystko dzieje, co jest główną zaletą, która jest konsekwentnie wysuszeniu otrzymuje pozytywne opinie.

Kobiety, które już eksperymentowali z kilku odmian suszarek elektrycznych, twierdzą, że lepiej tego modelu nie można znaleźć. Jest kompaktowy, doskonale wpisuje się w kącie, obok pralki. Ponadto, urządzenie posiada wiele dodatkowych trybów, które mogą być suszone wszystkim, pościel i tak dalej. Dzięki tej suszarce można spokojnie zapomnieć o wydawaniu pieniędzy na pralnia chemiczna, ponieważ nie mogła poradzić sobie gorzej.