432 Shares 5266 views

serial „Mad Men”: aktorzy, role, działka

Mydła stały nowa mania dla wielu miłośników dobrego kina. Coraz więcej osób woli długi pasek z ciekawym tajemniczej fabuły. Ta historia może być postrzegane kilka dni lub miesięcy, pochodzących od pracy i odpocząć, i oglądać nowe przygody bohaterów. Piękno długiej taśmie również na tym, że pozwala w pełni zanurzyć się w atmosferze show, aby przeżyć każdy znak, aby obserwować poczynania zwierząt w różnych sytuacjach. Podczas oglądania show jest zawsze zabawne uczucie, jakby przed osobą okazuje pewną sytuację i może wyjaśnić i spróbuj to sam. To także te filmy – są one rodzajem psychologicznego szmatką, pozwalają spojrzeć na życie z zewnątrz, aby rozważyć swój własny charakter, aby ocenić swoje życie i wyciągnąć ważne wnioski. Pomimo faktu, że wielu uważa oglądania telewizji pokazuje się stratą czasu, taśmy wysokiej jakości często pomóc człowiekowi wyjść z depresji, albo po prostu znaleźć się zrozumieć swoje wewnętrzne uczucia.


O serii

„Mad Men” – serii, która ukazała się na ekranach telewizyjnych w 2007 roku. Pomimo tego, kołowrotek nadal entuzjastycznie oglądać dzisiaj. To powoduje, że dyskusja nie ustąpić na kilka lat. Seria została wydana w czynszu ograniczeń 16+. Rzeczywiście, w filmie są sceny, które nie nadają się dla osób poniżej tego wieku.

W tej chwili przyszedł siedem sezonów serialu, i to jest możliwe, że nie będzie sequel. Gwałtowna reakcja publiczności, począwszy od pierwszego sezonu, zainspirowały twórców filmów na rozwój intrygujących wydarzeń.

twórcy

„Mad Men” – serii, nakręcony w stylu klasycznego dramatu. Daliśmy światu wspaniały obraz US ruchu, mianowicie reżyser Tim Hunter, Endryu Bernshteyn i Alan Taylor. Co ciekawe, te trzy osoby są dość dobrze znane mistrzami w swoim rzemiośle, którzy pracowali na najlepszych filmów naszych czasów. Nawet na tej podstawie, bardzo interesujące zobaczyć owoce ich wspólnych działań.

Tim Hunter – słynny amerykański reżyser i scenarzysta. Pracował w telewizji od końca 1980 roku. Podczas owocnej pracy pracował na odcinkach wielu popularnych serialach telewizyjnych, takich jak "Breaking Bad", "Homicide", "Dom", "Lie to Me", "Twin Peaks", "Pretty Little Liars", "american horror story" i in.

Endryu Bernshteyn wzięło 12 filmów od 1976 do 2013 roku. On jest również amerykański reżyser, producent, a nawet aktorem pochodzenia kanadyjskiego. Wśród jego dzieł: „Secret komunikacji!”, „Naprzód, w przeszłość”, „Dom”, „ER” i inne.

Alan Taylor jest równie sławny i utalentowany sylwetka – amerykański reżyser, scenarzysta i producent. Zasadniczo to trwa do konwencjonalnego i telewizję kablową, a także HBO. Wśród jego dzieł należy podkreślić: „Thor 2: Królestwo Ciemności”, „Miasto chuliganów”, „Terminator: Genesis” i inni.

historia

Serial „Mad Men”, na którym aktorzy zostali wybrani bardzo starannie, opowiada o wydarzeniach mających miejsce w latach 60-tych ubiegłego wieku w Stanach Zjednoczonych. Akcja toczy się wokół udanej agencji reklamowej Sterling Cooper, „”, który znajduje się na słynnej Madison Avenue w samym sercu Nowego Jorku. Nawiasem mówiąc, wersja angielska nazwa serii należy rozumieć jako „Reklamodawcy Madison Avenue”. Ale, niestety, dosłownie tytuł serii nie jest przekazywane.

W serialu „Mad Men” aktor pokaże widzom różne zakręty w losy bohaterów, będzie okazją do rozważenia ich z każdej strony. W taśmie następujące ważne dla współczesnego społeczeństwa dotkniętego tematów: zdrady i wierności, rasizmu i antysemityzmu, emancypacji kobiet, ludzi z wódki gejem, ochrony środowiska i przyrody. Co ciekawe, wszystkie te wydarzenia będą mieć miejsce w tle, zmianę amerykańskiego społeczeństwa radykalnie. W tym przypadku, publiczność wyraźnie czuł się człowiekiem zimnej wojny.

seria Psychologia

Głównymi bohaterami taśmie jest dyrektor agencji reklamowej Don Draper i jego podwładnych. Seria skupia się na sposobach zapalić sfery zawodowej życia, stosunek do pracy, zysku. W tym przypadku nacisk na wartości osobistych każdego znaku i jak są one połączone z pracą, która wymaga ukrycia, zwinność i trochę oszustwo. Równolegle do tego, jest jeszcze trzecia fabuła opowiada o reżyserze życia rodzinnego i jego pracowników. W ten sposób widzowie wydają te same znaki w zupełnie różnych rolach i sytuacjach. Doskonała gra psychologiczna, która wymaga opieki i koncentrację. Napięcie, empatia, zrozumienie i niesmak – to wszystko, a nie tylko przeżyć widza do samego bohatera. Jako dyrektor udało tak genialnie połączyć w osobie tyle – to prawdziwa tajemnica. Ale serial „Mad Men”, aktorów, krajobrazy, fascynująca sytuacja jest realistyczny, ponieważ w życiu każdego człowieka jest taka sama – rola w pracy, w domu przyjaciela i zupełnie innej osoby pod prysznicem. Niesamowity obraz, który trzymać człowieka w swoich zakamarkach świadomości i sumienia.

protagonista

W napiętej serialu „Mad Men” aktorzy były doskonałe, aby przyzwyczaić się do roli w celu przekazania wszystkich aspektów ich znaków.

Główną rolę w filmie należy do bardzo ciekawej i niezwykłej osoby – dyrektor agencji reklamowej Don Draper, grany przez Dzhon Hemm. Z jednej strony, jest człowiekiem sukcesu, który osiągnął pożądany i kierowana przez potężną kampanię reklamową. Mówi się, że dana osoba wyraźnie nie jest głupie. Ponadto wyróżnia się amerykańskiego biznesu są tylko najsilniejsi ludzie, którzy trzymają się zębami i oderwać jego. Don Draper jest – celowy, silnej woli i niezniszczalnym człowiekiem. Ale wszystkie mają szkielety w szafie, a on nie jest wyjątkiem. To będzie wystarczające, aby pamiętać, że Draper kocha tkać różne intrygi vputyvaya ich jako swoich podwładnych. Oblegają go nie ma nikogo, bo to szef firmy i nikt nie umieścić go na swoim miejscu. Co więcej, niewiele osób zdaje sobie sprawę, że taka osoba będzie angażować się w drobnych plotek. Ale Draper jest na jej szczycie, aktywnie zakłócania konkurencji i krytyków, uwielbia obserwować zachowanie ludzi i umieścić je w niewygodnej pozycji. Jednak pielęgnuje swoją władzę w spółce, a nie ryzykować. Opinia kolegów i przyjaciół, odgrywają ważną rolę dla niego, ale bardzo niewielu ludzi zna jego przeszłości. Warto zauważyć, że Dzhon Hemm doskonale poradził sobie z rolą sovey.

żona

Kolejną ważną rolę odgrywa żony Betty Draper – Donald, które przeprowadzono Dzhenyuari Dzhons. Betty żyła w związku małżeńskim przez siedem lat, aw tym czasie nie było troje dzieci w rodzinie: Bobby, Yudzhina Skotta i Sally. To nie jest gospodyni domowa, z drugiej strony, Betty – aktywna, piękne, nowoczesne kobiety.

Ponadto, przed ślubem, była modelką. Losowo, dowiaduje się o tajnej przygodach męża i wie, że każdy wie o, oprócz niej. Po tym zdarzeniu, Betty (Dzhenyuari Dzhons) postanawia rozwieść, zamierzając ustanowić swoje życie osobiste i zbudować szczęśliwe życie rodzinne z innym mężczyzną.

przyjaciel

Nie najmniej rolę w Draper życia rodzina odgrywa najlepszy przyjaciel Betty – Francine Hanson. Rola wykonywane doskonałą Anne Dudek. Francine jest nie tylko bliskim przyjacielem, ale także sąsiad z domu. Ona zdecydowanie poparł zamiar Betty ubiegania się o rozwód, ranting o tym, jak straszne ludzie są w większości. Jednak wkrótce po jego procesie małżeńskim Francine odkrywa, że jej mąż ma stałą kochankę.

pracownik

Agencja reklamowa Draper ułożone całkiem sekretarz Peggy Olson, grany przez Elisabeth Moss. Stopniowo, że odbywa się copywriter, twierdząc, że w ten sposób do rozwoju kariery w firmie. Ona jest w związku z Pete Campbell i ciąży przez niego. Przeżywa poważny wstrząs emocjonalny, Peggy (Elisabeth Moss) chce dać dziecko do sierocińca.

W serialu "Mad Men" Vinsent Kartayzer gra Pete Campbell. Z biegiem czasu, widz odkrywa, że jest żonaty z towarzystwa, którzy nie mogą mieć dzieci i chce adoptować dziecko w przyszłości. Jednak Pete zdecydowanie przeciwny do tego. Równie ważne jest to w filmie „Szaleńcy” Christina Hendricks, Joan Harris w filmie – kochanką starego przyjaciela Donald Draper.

Również obecne są postacie w serii, które biorą udział tylko w niektórych odcinków, a później pojawiają się sporadycznie. Jeden z tych znaków jest Pol Kinsi (Maykl Gledis), który aktywnie uczestniczy w dwóch pierwszych odcinków.

pozytywne opinie

Taśma otrzymał cztery nagrody „Emmy” w wierszu kategorii „Najlepszy serial dramatyczny”. Ponadto seria zdobyła wiele drobnych nagród i nominacji, które są uważane za bardzo prestiżowych w świecie kina. Pomimo niewielkiego odsetka publiczności i krytyków, którzy negatywnie postrzeganego obrazu bezwzględną większością zgodził się, że serial zasługuje na podziw i nagrody. Od pierwszego sezonu taśma została ujęta w wykazie najsurowszych krytyków największych programów telewizyjnych wszech czasów.

Wiele publikacji i instytucje nazywane najlepszy serial. Przykładowo, Amerykański Instytut Film dała taśma jest tytułem 5 razy z rzędu. publikacje krajowe pochwalił również pokaz i zostały wzniesione w górę rankingów. Taka reakcja jest utrzymywana i odbiorców, która rejestruje atmosferę taśmy.

ciekawostki

Członek Rolling Stone , Rob Sheffield nazwał film „największym serial wszech czasów”. Również zauważyć, pisarzy filmowe Guild of USA, dając serii zaszczytne siódme miejsce. Centralnym wydarzeniem drugim odcinku – jest to katastrofa lotu American Airlines. Ona rzeczywiście miała miejsce na posiedzeniu astronautów Dzhona Glenna. Do wypadku zginęło 95 osób. Również na wystawie kiedyś piosenkę The Beatles – Tomorrow Never Knows. Podczas tego filmowców zapłacili 250 tysięcy dolarów.