563 Shares 8474 views

Program do USB-flash-drive z typem systemu plików nieznany

Wyświetlacze typu USB-drive System nierozpoznany plik (RAW File System)

Jeśli kiedykolwiek próbował formatować informacje dysków USB, wiesz, że to może być sformatowany w FAT systemu plików lub NTFS. Jednakże, USB-drive z niezidentyfikowanym typ systemu plików (RAW File System) nie może być sformatowany w systemie plików FAT albo czy w systemie plików NTFS. W tym przypadku, nie można uzyskać dostępu do dysku i odczytać pliki na nim. Co gorsza, nie można nawet przenieść danych w innym urządzeniu pamięci masowej. Oznacza to, że nie można uzyskać dostępu do danych wewnątrz USB-drive, jeśli nie można rozwiązać problemu niezidentyfikowanego typu danych. W rzeczywistości istnieje sposób, aby uzyskać dane z dysku USB.

Błąd: USB-flash nie jest sformatowana. Dlaczego dysk flash zaczął wykazywać nieokreślony typ systemu plików?

Ze swej natury, dyski USB są zagrożone. Fakt, że ich system plików staje się niepewna, czasami świadczy wyświetla błąd: „Dysk nie jest sformatowany”. W tej wiadomości, Windows wyświetli monit o sformatowanie dysku flash, pomimo faktu, że masz tam można przechowywać wiele ważnych plików. Po włożeniu dysku flash USB w port USB na pulpicie lub kliknij dwukrotnie ikonę USB napędu w „Mój komputer”, może pojawić się komunikat, że to musi być sformatowany zanim będzie można go używać z prośbą o formatowaniu. Jeśli naciśniesz przycisk „Anuluj”, system operacyjny zgłosić błąd, i że napęd nie jest dostępny. W przeciwieństwie do tego, jeśli klikniesz „Disk Format”, stracisz wszystkie pliki zapisane na nośniku. Powyższy błąd wskazuje, że system plików USB-drive stała się niepewna.

Bezpłatne odzyskiwanie danych z dysku USB z systemem plików i nieokreślony-rozwiązać ten problem bez utraty danych

Jeśli dysk flash z systemem nieokreślony-plików są dla nas ważne dane, a dostęp do nich nie jest możliwe, aby przywrócić dane potrzebne do korzystania z oprogramowania do odzyskiwania danych, które można odzyskać pliki z dysku flash, a następnie prowadzić sformatować dysk do swojego pierwotnego System plików. Wszystko to pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa odzyskiwania danych.

  1. Pobierz darmowe oprogramowanie iCare Data Recovery odzyskiwanie danych bezpłatny, zainstalować go na komputerze i uruchom.
  2. Włóż dysk flash do portu USB komputera. W przypadku odzyskiwania danych w czterech modułach oknie programu, należy wybrać moduł „Głębokie Skanowanie odzyskiwania” (głębokie skanowanie przy renowacji). Podświetlić dysk, z którego chcesz odzyskać swoje ważne dane, a następnie nacisnąć przycisk „Odzyskaj” (przywracania).
  3. Czekać do końca procesu odzyskiwania. Po zakończeniu procesu, wynik zostanie wyświetlony jako lista tematów. Uwaga partycji i kliknij (pokaż) pliki „Pokaż Files”. będzie można zobaczyć wszystkie pliki.
  4. W oknie zaznaczyć wszystkie pliki, które chcesz przywrócić, a następnie kliknij „Save Files” przycisk (zapisywanie plików). Musisz wybrać lub utworzyć folder, aby zapisać odzyskane pliki na innym nośniku pamięci.
  5. Sformatować dysk USB-do pierwotnego systemu plików.

Dlaczego system plików, dysk flash USB staje się niezidentyfikowany?

Jak wiadomo, napęd USB flash może być używany do przechowywania i odczytu danych, więc jest bardzo łatwo zostać zaatakowany przez wirusa, gdy jest podłączony do komputera, co może prowadzić do uszkodzenia systemu plików oraz niemożność jej determinacji. Takie uszkodzenie systemu plików może być również spowodowane przez innych powodów: błędów formatowania przypadkowym zamknięciu systemu operacyjnego, skokami napięcia, formatowania, uszkodzone sektory, usuwanie odcinków błędu użytkownika, etc.

Jak chronić się od uszkodzenia systemu plików flash?

  1. Nie wolno wyjmować napędu USB Flash, gdy w użyciu.
  2. Korzystać z dobrego oprogramowania antywirusowego w celu ochrony przed skażeniem swoim kijem.
  3. Wykonaj polecenia chkdsk, w przypadku nieprawidłowego wyłączania komputera.