801 Shares 7624 views

Ile żywych królików ozdobnych, najbardziej popularne rasy porady i ich wyboru.

Bardzo często dzieci proszą nas, aby mieć zwierzaka. Będzie to pies, kot, papuga ryby lub dekoracyjne królika, postanowił głównie przez radę rodziny. Jednak zatrzymanie wybór na każde zwierzę, musimy zebrać jak najwięcej informacji o nim. Tak więc, decydując się mieć królika, musimy odpowiedzieć na pytanie, ile żywych królików ozdobnych? Po stracie zwierzaka jest postrzegany przez dzieci bardzo źle. I dorośli często przywiązane do tych „Fuzzy”.


Więc, ile żyć króliki miniaturowe i krasnoluda. Średnia długość życia dekoracyjną królika 7 lat, królików żyje za mniej – około 5 lat. Ale zbilansowana dieta i właściwa pielęgnacja życiu tych zwierząt futerkowych może być przedłużony przez kilka lat. Ile żywych królików ozdobnych, to zależy od gatunku: Owca (zwisłouche króliki żyją 7-8 lat), ich odpowiedniki z uszami Standing – mniej gdzieś 6 lat. Liczby, które są wymienione powyżej – jest średnią danych. Ale zdarza się czasami, że królik, żył całkiem sporo, umiera, a zdarza się również, że pomimo wszystkich statystyków zwierzę mieszka więcej niż 10 lat. Dlatego wyraźna odpowiedź na pytanie, w jaki sposób wspólne wielu żywych królików ozdobnych, nikt nie daje, ponieważ wszystko zależy od stylu życia, zwierząt futerkowych i warunków, które będą go utworzyć.

Przyjmowanie czym powrócił jako zwierzę domowe mieć królika, trzeba najpierw zdecydować się na rasie. To nie jest tylko troska, ale także od rasy zależy od tego ile żywych królików ozdobnych.

Królik miniaturowy (krótkowłosy) – bardzo podobne do ich odpowiedników dzikiego, ale znacznie mniej (około 1 kg.). Kolor bardzo różne (60 gatunków), ale najczęściej – szary szynszyli, brązowy, śnieżnobiały z ciemnym obszarze wokół oczu i ciemne uszy. Podczas dojrzewania provyalyatsya agresji.

Królik miniaturowy (holenderski) – miniaturowa wersja tradycyjnego królika (0,5-1 kg.). Najbardziej popularne kolory – niebieski, brązowy, czarny, szary. Bądź pewien, że tak zwane „skarpety” na łapach.

Królik miniaturowy (angora) – jak kawał futra. Ciało jest pokryte długim futrem na jego futra głowa Fluffy – ale krótsze, oczy i nos jest praktycznie niewidoczny. Krótkie (6 – 10 mm). Wystające wypusty.

Królik miniaturowy „Rex” – wyróżnia się aksamitne, błyszczące, pluszowy, jak futra, z małym wąsikiem. Średnia waga – pół kilograma, ale są osoby chetyrehkilogrammovye. Różnorodność kolorów, w tym rzadki. Przez naturę flegmatyczny: łagodny i spokojny, nie bardzo aktywna.

Królik miniaturowy (lis) – włosach (7 mm). Królik. Na dużej głowy gładkiej sierści, uszy dość długie (55-70 mm). Różne kolory: agouti, szynszyle, brązowy. Średnia waga 1,3 kg.

Garmelin – rasy, której śnieżnobiały kolor z niebieskimi lub czerwonymi oczami. Ciężar jest bardzo mały, – do 1 kg. Z powodu gęstej wełny bardzo źle toleruje ciepło. Mają dość specyficzny charakter.

Angora Lev – bardzo puszysty królik z długimi żeński (20 cm). Albo gładki (7 cm.). To wymaga starannej konserwacji i regularnego czesania. Średnia waga 1,4 kg. Najczęstsze kolory – biały, rzadziej czarny, czerwony lub niebieski.

Głowa lwa – gladkoshersty królik angora o długiej sierści na szyi. Średnia waga 1,4 kg. Różnorodność kolorów. Charakter spokojny i przyjazny, nie porysować i nie gryzie.

Zwisłouche Rabbit – bardzo popularne rasy. Różnica między tymi pussies opadające uszy. Ważą niewiele więcej niż ich kuzyni ozdobnych, w niektórych przypadkach, mogą ważyć do 3 kg. Spokojna i przyjazna rasa, przypadki agresywnych zachowań jest niezwykle rzadkie.

Kiedy troska o królika każdej rasy należy przestrzegać ogólnych zasad, które pomogą przedłużyć żywotność swojego zwierzaka: czystą klatkę 2 razy dziennie; Nie karmione z niczego (moc powinna być zrównoważona); codziennie chodzić swoje zwierzę (w domu lub na ulicy); Nie trzymaj klatkę w projekcie; nie ponosi uszy dla dorosłych.

Zakup króliki lepszych hodowców, którzy rozmnażają tych zwierząt lub w szkółkach. Może cena będzie nieco droższe niż na rynku, ale będziesz wiedzieć dokładnie stan zdrowia, wiek i jakie konkretne rasy hoduje króliki. Ile żyć, co jeść, jak dbać o nich, a nawet na wiele pytań, które często są zainteresowani hodowcy początkujący będą mogli łatwo odpowiedzieć pracownicy hodowli lub hodowca.