877 Shares 989 views

Nowy chiński rozjazd „Great Wall Hover”: opinie Właściciele modyfikacji M2

Każdego roku zakres miejskiego crossovera od chińskiego producenta samochodów Wielki Mur stale się rozwija. Już na początku 2010 roku firma opracowała i wprowadzony do produkcji nowy produkt o nazwie „Great Wall Hover M2”. Właściciele opinie twierdzą, że nowy SUV ma wszelkie szanse, aby zdobyć rynek rosyjski. Jeśli spojrzeć na statystyki sprzedaży, w ciągu ostatnich 3 lat modyfikacji M2 jest stopniowo zyskuje na popularności. Dlatego dzisiaj poświęcamy temu modelowi oddzielny przeglądu i rozważyć wszystkie możliwości nowego SUV chińskiego „Great Wall Hover”.


Recenzje właścicieli, a ocena z zewnątrz

Pojawienie modyfikacji M2 wiele kontrowersji. Z jednej strony, projekt łazika zbyt kwadratowy, a nawet niezdarny. Z drugiej – samochód ma pewien styl i dosłownie nasączonej brutalności. Powodem tego jest podobieństwo maszyny z legendarnym „Mercedes Gelendvagenom”, lepiej znany jako „kostki”. Taka sama sytuacja występuje w chińskim „hover”: Proste, kanciaste linie ciała, typowe karoserię i dużej przedniej szybie.

Wnętrze nowego „Great Wall Hover”

Opinie właścicieli powiedzieć, że wnętrze samochodu jest dość obszerny. I ten trend obserwuje się nie tylko z przodu ale również z tyłu, która wygodnie mieści 3 dorosłych pasażerów. Poziom jakości wykończenia nie można nazwać modelem, ale nadal „Great Wall Hover” -2013 nie posiada żadnych wad technicznych w postaci szczelin i pęknięć. Jedyną rzeczą, że właściciele samochodów abuse nowość – jest zbyt miękka tapicerka siedzeń i drzwi, który jest w ciągłej eksploatacji (1,5-2 lat) może tylko stracić swój pierwotny wygląd. Dlatego salon „chiński” musi być bardzo ostrożny, aby działać.

Charakterystyka techniczna „Great Wall Hover” crossover

Opinie właścicieli powiedzieć, że różnorodność silników nie liczą się w języku rosyjskim. Nasz rynek zostanie wydany tylko jeden benzynowy pojemność silnika 105 KM i pojemność skokową 1497 centymetrów sześciennych. Będzie ona obejmować zarówno w podstawie i w zwrotnicy luksusowe opakowanie „Great Wall Hover”. Charakterystyka tego silnika pozwala rozpędzić samochód od 0 do setki kilometrów w 16 sekund. Tak, wskaźniki skuteczności nie wyróżniają. A sytuacja z zużycia paliwa? Pod względem zużycia paliwa nowości zbyt oszczędny też nie można nazwać: w samochodzie spędza nawet do 10 litrów paliwa na torze, liczba ta spadnie do znaku 6 litrów. Jedyną zaletą bloku to możliwość użycia 92-oktanowa benzyna. Jak widać, nowe cechy „Great Wall Hover” linia silnik nie spełnia współczesnych wymagań rynku światowym. Być może stało się to z powodu niskiego kosztu SUV? Spójrzmy prawdzie w oczy.

polityka cenowa

Koszt nowych pozycji w bazie 518 000 rubli. Cena maksymalna konfiguracja sięga 566 tysięcy rubli. Rzeczywiście, patrząc na takiej polityki cenowej, nowy „Great Wall Hover M2” można wybaczyć wiele, bo koszt jego niemieckiego odpowiednika – „Mercedes Gelendvagen” – jest równa 3, a ponad milion rubli.