643 Shares 8617 views

VAZ 2115 – tuning salon i nie tylko

Do tej pory samochody Lada Samara 2 są jednym z najbardziej dostrojonych samochodów w Rosji. I piętnaście serii Lada (model 2115) nie jest wyjątkiem. Ze względu na jego kształt ciała, może być "protunted" ze wszystkich stron. Istnieje wiele możliwości: można zmienić charakterystykę silnika, wymienić tradycyjne napędy z odlanymi lub kute, założyć spoiler i sportowy zderzak. Każdy szczegół w samochodzie niewątpliwie podkreśli całą siłę i sportowość "żelaznego przyjaciela" (oczywiście z odpowiednim wzorem). O tym, jakie części urządzenia można dostosować, dowiesz się w tym artykule.

VAZ 2115 – tuning kabiny własnymi rękami

Ogólnie rzecz ujmując, jak ma to miejsce w przypadku krajowego VAZ, przede wszystkim wewnętrzne zmiany. I tu nic dziwnego, ponieważ przez kabinę, którą kontaktujemy się z samochodem. Większość właścicieli samochodów nie zwraca się do służb stacji paliw, ale samemu wszystko. Samodzielne dostrajanie ma kilka pozytywnych punktów. Po pierwsze, kto, jeśli nie ty, może prawidłowo wybrać styl wnętrza w samochodzie. Po drugie, z samotestowaniem oszczędzasz pieniądze, co jest ważne dla właścicieli samochodów krajowych. Pierwszą rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, jest izolacja akustyczna VAZ 2115. Strojenie tej części jest po prostu konieczne. Drugie pokolenie Lady (podobnie jak pierwsze) ma bardzo słabą izolację akustyczną, a czasem jest zupełnie nieobecne. Dlatego, aby zwiększyć poziom komfortu wycieczek, warto zacząć od tej charakterystyki. Proces izolacji hałasu jest bardzo długi i wymaga znacznej dokładności. Jeśli nie masz wolnego czasu, lepiej skontaktuj się z punktami serwisowymi . I w końcu dostaniesz prawie bezgłośny samochód, w którym zawsze będziesz zadowolony z jazdy. Nie warto oszczędzać izolacji akustycznej. Następnie weź tapicerkę salonu. Materiały mogą być bardzo różne, ale głównym kryterium wyboru jest ich siła i niezawodność. Starannie dobierz klej, na którym będzie się trzymać tapicerka. Siedzenia też mogą być protyuningujące. W takim przypadku masz do wyboru – do pełnego strojenia siedzeń lub tylko do dokręcenia pokrywy. Pierwszą opcją jest droższy i długi proces zmiany kształtu i elastyczności siedzenia. Alternatywnie można po prostu zastąpić fotele importowanym "Mercedes" – kosztem będzie mniej więcej taki sam, a czas wymiany jest znacznie mniejszy. Osłony ściągające mogą znacznie zmienić wygląd wnętrza. Tutaj główną rzeczą nie jest "przesadzić", aby nie zniekształcać jej z nadmierną sportowością.

Wygląd VAZ 2115

Tuning z własnymi rękami może być używany w podszewce maszyny. Pierwszą rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, jest instalacja dysków sportowych. Istnieje wiele wariantów wzornictwa i kompletów. Wybór dobrych dysków pod względem możliwości finansowych może być dowolnym właścicielem samochodów krajowych. Alternatywne zderzaki, listwy i zestawy karoserii ozdobią również wygląd swojego "żelaznego przyjaciela".

Wnioski

Doskonały swój VAZ 2115. Strojenie przez siebie – jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą zaoszczędzić znaczne pieniądze na częściach zamiennych. Istnieje wiele opcji, a wszystko jest ograniczone tylko przez wyobraźnię i możliwości finansowe.