233 Shares 5792 views

Irina Metlitskaya: biografia i przyczyną śmierci aktorki

Są ludzie, którzy widzą, trudno zapomnieć, że – Irina Metlitskaya. Biografia, przyczyną śmierci, Pogrzeb aktorki jest nadal przedmiotem zainteresowania wielu widzów. Żyła krótkiego życia, tylko 35 lat, ale pomimo tego, że nie ma prawie 20 lat, pamięć o nim nie ma. Zostawiliśmy jej rolę, zachowane wspomnienia i żyć więcej fanów jej urody i talentu. Opisujemy, jak mieszka Irina Metlitskaya. Biografia, przyczyną śmierci jej dzieci będą przedmiotem naszej historii.


dzieciństwo

Aspirującego aktorka Irina Metlitskaya, biografia, która początkowo nie obiecuję niczego nadzwyczajnego, urodził się w północnej części miasta Severodvinsk, 5 października 1961 r. On wychowany przez matkę. We wczesnym dzieciństwie dziewczynka zobaczył jak trudno dostaje pieniądze do matki, i zrozumiał, że sukces może tylko ledwo. Wychowała cichą i bezawaryjną dziecko. Anulowane osobisty matka natura odbicie na jej charakter, był to pacjent, uległe kobiety, nie czekając na cuda w życiu. W taki sposób realistyczny kształcić i Irina. Ale jej naturalny zaduma nie pozwalał jej zaakceptować zbliżającego zwyczajne i ewentualnie nudne życie. Od wczesnego dzieciństwa Metlitskaya tworzą swój własny obraz, zamknięty, zimno królowej. Nie chciała, żeby nikomu o swoim życiu rodzinnym i posiada wbudowaną barierę w postaci niedostępności. Chciała wszystkim myśleć, że jej życie było udane i bogate, i zadając pytania odgrodzonej zimnym, pogardliwym spojrzeniem.

powołanie

Irina dorastał piękną dziewczynę. Ludzie natychmiast spadła pod wpływem jej wielkich, smutnych oczach. Warto zauważyć, że nie myślał o zawodzie aktorki, dopóki los starszego klasie nie ma jej przyniósł prezent. Doszli do dyrektora miasta Igor Dobrolyubov. Był po prostu zamiar nakręcić film o szkole fizycznej i matematycznej i przyszedł do klasy Metlitskaya, spojrzeć na sytuację. Tam ujrzał piękną dziewczynę o smutnych oczach. Tak Irina Metlitskaya, biografia, którego przyczyną zgonów w ciągu dwudziestu lat będą przedmiotem zainteresowania całego kraju, pierwszy przyszedł do kina. Dob zaproponował jej niewielką rolę w filmie „Harmonogram pojutrze”. Gdzie miała okazję odwiedzić planie filmowym z podmiotami takimi jak Margarita Tieriechowa Oleg Dal. Nagle stało się jasne, że Irina ma niewątpliwy talent aktorski. Ponieważ przypadek pomógł jej odnaleźć swoje powołanie.

nauka

Szkoła Irina Metlitskaya, którego biografia została do 17 lat typowe dla tamtych czasów bardzo dobrze zbadane. Pomimo faktu, że musiała uczyć się w fizycznej i matematycznej szkoły, gdzie program został wcale łatwe, Irina zawsze była jednym z pierwszych studentów. Wiedziała, że sukces jej życie zależy od jej pracy staranności i ciężkiej, i ciężko pracowali. Po szkole, ona łatwo wszedł Wydziału Fizyki na Uniwersytecie w Mińsku. Rok starała się zostać fizykiem, a potem zabrał dokumenty i, o dziwo wszyscy udali się do Moskwy i od pierwszej chwili wszedł do szkoły teatralnej. B. Shchukin, pole A, B Burova. Szkoła Irina natychmiast stał się jednym z największych uroków, ale jego zdolność do utrzymania ludzi na dystans doprowadziły do tego, że nie jeden student nie powieść się z nią stanie. Tak, i bardzo bliskich przyjaciół, ona nie ruszy. Aby żyć w nim nie jest jak hostel i wynajął pokój. Chociaż pieniądze na sali brakowało, nemotrya fakt, że otrzymała zwiększone stypendium jako doskonały studenta. Przez pewien czas mieszkała z jednego znajomego Helena Kazarinova które stopniowo zaczynają spadać swój wizerunek Królowej Śniegu. Metlitskaya studiował bardzo dobrze, służył wielkie oczekiwania, i to szybko zauważył w filmie i teatrze.

pierwszą rolę

Jeszcze w czasie studiów w szkole Irina Metlitskaya, którego kariera gwałtownie Vgoru był widziany dyrektorzy. Oleg Tabakov, pracując w jednym z najnowocześniejszych teatrów w Moskwie, „Współczesna”, przypomniał, że kiedy dostrzegł aktorki na scenie, przez długi czas potem nie mógł o tym zapomnieć „jeśli słońce połknął atom”. Taka słoneczna Irina wrażenie wywierane przez prawie wszystko, to był niesamowity aktor magnetyzm. Już w czwartym roku Metlitskaya uczestniczących w trupy „Współczesnej”, gdzie zaczęła odgrywać wiodącą rolę. Było głośno oświadczenie „małego diabła” na podstawie powieści Fedora Sologuba. Irina w momencie zobaczyłem dyrektorów głównie w roli fatalnym urody, dzieląc męskie serca i życie. Również został zaproszony do kina aż do małej, prawie niezauważalny roli. W Shchukinsky szkoła naprawdę nie lubią, gdy uczniowie w filmach i nie jeden student na nim nawet wydalony. Ale Irina łatwo otrzymał pozwolenie Rektor strzelać tutaj ponownie pracował swój magiczny urok. Prawie nikt nie mógł zaprzeczyć nic.

charakter

Koledzy i koledzy zawsze powtarzał, że Irina Metlitskaya, biografia, która stała się przyczyną śmierci tej tajemnicy dla wielu, zawsze była bardzo prywatna osoba. Zaczęło się od dzieciństwa, a obraz z arystokratycznej, niedostępną piękna aktorka stała się drugi rodzaj. Tylko bardzo bliskich przyjaciół znał ją jako bardzo wrażliwym i inteligentnym człowiekiem. To nigdy nie było duszą firmy, ale zawsze było o czym rozmawiać. Przez całe życie była przyzwyczajona polegać tylko na sobie i ukryć przed wszystkimi wszystkich problemów. Dlatego wielu z jej choroby nie wiedział, aż do śmierci. Zawsze starał się pokazać udane aspekty ich życia. I że mogła. Publiczność i współpracownicy wrażenie, że – jest to prawdziwy ulubieniec fortuny, jest ona sama w sobie wszystko w rękach. Ale w rzeczywistości, to był bardzo pracowity i pełnosprawnych.

teatr

Od 1984 roku Irina Metlitskaya, którego biografia została wypełniona jej aktorstwo, rozpoczął pracę w teatrze „Współczesnej”. Od siedmiu lat zagrała kilka dobrych, znaczących ról, co pomogło jej ustabilizowania się na liście najlepszych młodych aktorek kapitału okresu. Najbardziej godne uwagi z jej ról była sztuka „Whirlwind” na sztuce E. Ginsburg, „Mały demon” i „Gwiazdy na poranne niebo” Galin. Pod koniec lat 80-tych Metlitskaya zaproszony do swoich produkcjach R. Viktyuk. Wprowadzenie miała miejsce w szafie „Współczesnej”, gdzie dyrektorem był wstrząśnięty pięknem i energią Irene. To właśnie on wprowadził ją do spektaklu „Mały Demon”. Później zaproponował jej rolę w spektaklu „Madame Butterfly”. Metlitskaya był zakochany w twórczości Viktyuk, była gotowa dla niego zrobić coś z nim wędrował do teatru. Kiedy zasugerował, że ona dorosłą kobietą, roli Lolity, zgodziła się bez wahania. Ale Viktyuk – mężczyzna nieoczekiwane i paradoksalne. Po Irina dowiedział się, że Roman G. wprowadzić swoje role innych aktorek. Taka zdrada nie mogła zrozumieć. Trzeci teatr Metlitskaya Księżyc stał się Teatr Sergei Prokhanov. Tutaj, aktorka zagrała rolę Theodora w spektaklu „Byzantium”. Teatr głównie używać zewnętrznego faktury aktorkę, oferując jej rolę jednego planu. Znacznie lepiej mogło być realizowane w filmie.

Praca w filmie

Irina Metlitskaya aktorka, którego biografia jest pełen wspaniałych ról grał zaledwie 23 filmów. Jej talent reinkarnacja, dramatyczne doświadczenie był słaby popyt w filmach. Nie miała czasu, aby zrealizować swój potencjał twórczy, ale w jej filmografii ma naprawdę udane dzieła. Na przykład w filmie „Dolly” jest scena-monolog z 10 minut, co jest najlepsze aktorstwo i oryginalny rekord świata. Jest też jej najlepsza praca w ekspertów filmowych rozważyć taśma „Egzekutor”, „The Black Veil” i Alla russa. Wielu dyrektorów chcieliby pracować z Metlitskaya, ale w ostatnich latach stało się porzucić filmowanie, bo nie odgrywać rolę szablonu. Ponadto w kinie pod koniec lat 90-tych przyszedł kryzys finansowy, co jest niedozwolone w celu realizacji niektórych projektów. Tak, Siergiej Sołowjow chciał zrobić Irina jak Anna Karenina, ale film nie mógł znaleźć fundusze, więc rola i nie rozwinął.

życie osobiste

Prywatne życie aktorów dużym zainteresowaniem publiczności, nie był wyjątkiem i Irina Metlitskaya. Biografia, zdjęcia aktorki zawsze pod warunkiem dużym nakładzie tabloid. Ale znalezienie skandalicznego informacji dziennikarzom nie udało. Ponieważ Metlitskaya był bardzo poważny i stały w swoich uczuciach. Jej przyszły mąż poznała w 1984 roku na wycieczkę do teatru „Współczesnej”. Sergei Gazarov Metlitskaya i grał w jednej wydajności. Jest niemal w mgnieniu oka znalazła się pod jej urokiem, a ona wydawała się nagle pochylił się ku niemu. Byli bardzo piękny, harmonijny parą. Związali prawdziwą, głęboką miłość. Ich uczucia były tak prawdziwe, że nawet dziennikarze nie śmiał zakłócić para żadnych plotek. Są one bardzo szczęśliwe małżeństwo trwało 14 lat, rodzina przyszło dwóch synów Nikitę i Piotra.

choroba

We wczesnych latach 90-tych aktorka Metlitskaya było bardzo popularne. Ona z powodzeniem wystąpił w filmie, grał w teatrze, ona została zaproszona na festiwale, przeprowadzono rozmowy. I nikt nie miał pojęcia, że może zniknąć takiego człowieka jak Irina Metlitskaya. Biografia, przyczyną śmierci aktorki będzie wkrótce przedmiotem powszechnego myślenia. Ale kiedy życie jest prawie nikt nie wiedział, że ma co najmniej kilka problemów zdrowotnych. Diagnoza „białaczka” był znany z bardzo wąskiego kręgu ludzi. W 1995 roku zagrała dwie wielkie role. Uroczyste otwarcie Festiwalu Filmowego w Moskwie w 1995 roku doprowadziły Irina, który był już poważnie chory. Wszyscy podziwiali jak ona wyglądała, ona po prostu śmiał się w odpowiedzi. Sergei Gazarov aż do ostatniego dnia walczą o życie ukochanej żony, zabrał ją do Paryża na leczenie, był u jej boku, po dwóch poważnych operacjach, pomógł jej przenieść wszystkie męki chemioterapii. W chwilach remisji Metlitskaya odtwarzanie filmów. W pewnym momencie wydawało się, że choroba cofnęła, lekarze zaczęli wyrażać nieśmiałego optymizmu. Ale odwołanie się do uzdrowiciela, który użył nietradycyjne metody leczenia, doprowadziło do nowej rundy choroby, która doprowadziła do śmierci.

pielęgnacja

Śmierć aktorki pojawiły się większości ludzi kompletne zaskoczenie. Irina Metlitskaya, biografia, kto jest pochowany stalową №1 wiadomości przez długi czas, zmarł w dniu 5 czerwca 1997 roku, miała 35 lat. Została pochowana na cmentarzu Troekurov w Moskwie. Pogrzeb przyszło wielu kolegów, którzy byli po prostu oszołomiony tej tragedii.

wspomnienia przyjaciół

Kiedy Irena zmarła Metlitskaya, biografia, pogrzeb (Fot zob. Wyżej), który nagle stał się głównym tematem dla mediów, wielu jego kolegów zaczął pamiętam, jak ta sama osoba była aktorką. Wszystko obchodzony jej niezwykłą godność, jej królewską postawę i łaski. Ponadto, wielu uważało, że był zamknięty, Irina prawie nikt nie podzielił się swoimi doświadczeniami lub wątpliwości. Głównym przyjaciel jej życiu był mąż, który zawsze mówił i mówi o swojej żonie tylko w samych superlatywach. Koledzy i przyjaciele mówią, że Metlitskaya mieszkał szczęśliwego życia: wzięła jako aktorka, żona, kobieta. Chociaż także bez wyjątku, to powiedział, że jego pełny potencjał nie mogła wykazać, że przed jej czekania na świetlaną przyszłość. Dzieci Metlitskaya Gazarov i nie poszedł w ślady rodziców. Jednym z nich był finansistą, drugi ma swoją drogę do muzyki. Ani dzieci, ani mąż nie daje wywiadów o Irina Metlitskaya, zachowując jej pamięć.